Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(mime @ 2009 03 26, 19:05)
Prie visų gražių kepuryčių  thumbup.gif  jungemės ir mes smile.gif su hello kitty kepuriukais 4u.gif

Kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ra-mune @ 2009 03 26, 19:11)
Super super...nu faina kaip... ale gaila kad ne mergike auginu...

jo kepurytes labai grazutes , kaip ir mergyte wub.gif

o tokias kepurytes manau galima ir berniukui tik kaspinelio ir gelytes nedeti ir spalyte berniukiska parinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas

sakykit man zaliai skrybeliu nerejai, ar jos neriant jau turi formuotis, ar cia tik krakmolinimo reikalas. Na nuneriau skrybele, bet ji man i servetele labiau panasi doh.gif Schema buvo neryski, tai ir nerimas buvo apytikslis doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ra-mune @ 2009 03 25, 22:40)
Sveikutes auksarankes mamytes....nu tiek visko grazaus cia..


Na labai labai fainios kepurytes bigsmile.gif o Jau bituciu fainumas- nepyk, nukopijuosiu ax.gif blush2.gif nes labai patiko.

QUOTE(mime @ 2009 03 26, 19:05)
Prie visų gražių kepuryčių  thumbup.gif  jungemės ir mes smile.gif su hello kitty kepuriukais 4u.gif



Gaila, kad mano mergaite jau didele del tokiu kepuryciu verysad.gif ,nes tikrai fainuoles wub.gif , o berniukui jos kazkaip unsure.gif nebent suniuku pavertus g.gif
Atsakyti
ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Pirmoj nuotraukoj mergytė, tikrų tikriausia katytė ir akys tokios katiniškos thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(1juraciukas @ 2009 03 27, 10:05)
Gaila, kad mano mergaite jau didele del tokiu kepuryciu  verysad.gif ,nes tikrai fainuoles  wub.gif , o berniukui jos kazkaip  unsure.gif  nebent suniuku pavertus  g.gif



2004 gimimo ir didelė? Maniškė irgi, bet kepurytės tai tinka, tik reikia ne leliukišką daryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 03 27, 13:17)
Pirmoj nuotraukoj mergytė, tikrų tikriausia katytė ir akys tokios katiniškos  thumbup.gif  thumbup.gif
2004 gimimo ir didelė? Maniškė irgi, bet kepurytės tai tinka, tik reikia ne leliukišką daryt  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif sutinku , o kad ir berniukui, kodel katino kepure netiktu, o ka buna tik katytes g.gif katinuku nebuna g.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 03 27, 13:59)
drinks_cheers.gif sutinku , o kad ir berniukui, kodel katino kepure netiktu, o ka buna tik katytes  g.gif  katinuku nebuna  g.gif    hihihi.gif

man atrodo, kad berniukui irgi galima pritaikyti 4u.gif
va gal tokia berniukui tiktų g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 27 kovo 2009 - 13:17
QUOTE(mime @ 2009 03 27, 14:08)
man atrodo, kad berniukui irgi galima pritaikyti 4u.gif
va gal tokia berniukui tiktų g.gif

Va cia tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif RA-MUNE,MIME na kepurytes jusu fantastiskos thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 03 27, 14:08)
man atrodo, kad berniukui irgi galima pritaikyti 4u.gif
va gal tokia berniukui tiktų g.gif
user posted image

va jergauuuu, kaip seile nutyso .... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
jau tokia tikrai saviskiams nersiu, arba bent kazka panasaus thumbup.gif
aciu mergytes uz tokias grazias idejas , jau pavasaris nebeuzkalnu puoskimes ir puoskim savo kleckiukus wub.gif
Atsakyti
Stai keletas graziu ideju ax.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti