Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

QUOTE(JJoana @ 2009 07 07, 23:11)
visoms labas vakaras.
gal ir man galėtumėte atsiųsti laikraštukų pavyzdžius.Būčiau dėkinga, nes mūsų šventė jau greitai 4u.gif
mano adresas joana914@gmail.com smile.gif
Atsakyti
Merginos gal pasakysit, jei darant Worde, kaip uzdeti toki fonini rema, ar paveiksleli, kad ant jo paskui galima butu viska daryt, teksta ir pan. rasyt
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2009 07 07, 21:28)
O klausykit jauciu pati galiu ir nebespet padaryt, o kas uzsiemat is mergaiciu laikrastuku darymu, per kiek laiko galima butu padaryti, ir kiek kainuoja ? blush2.gif

galėčiau pagaminti, rašykite į až 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Greit ir as tapsiu kriksto mamyte. Noreciau sventei paruosti Krikstynlaikrasti. Labai buciau dekinga jei kas su manim pasidalintu savo darbais. Mano emeilas ssnieguole@takas.lt Aciu
Atsakyti
QUOTE(linasiniX @ 2009 05 12, 12:35)
Atsirado mamyčių klausiančių iš kur gaunu tokių gražių rėmelių, taigi įdedu viena nuoroda kur yra labai daug grožybių, net 200psl., manau tikrai panaudosite laikraštukam.

http://forum.kinozal...?t=4155&page=30

o kaip juo naudotis?
Atsakyti
Aš nesuprantu kaip reikia laikraštukui foną parinkti.. Na tarkim radau patinkantį, bet tai jei jis tinka viršeliui, tai kaip padaryt, kad tiktų kitiems puslapiams? Juk nedėsi visur to pačio fono, nes gal kitam puslapį mažesnio rėmelio reikės, kitam gal išvis nereikės, na kad būtų įdomiau.. Nepridėsi ir skirtingų fonų puslapiams, kad titulinis su ramunėm, sekantis su balandžiais, dar sekantis su kokios žvaigždėm, juk turi būti visiems puslapiams bendras stilius. Nežinau ar suprantat ką noriu pasakyt.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 07 08, 13:18)
Aš nesuprantu kaip reikia laikraštukui foną parinkti.. Na tarkim radau patinkantį, bet tai jei jis tinka viršeliui, tai kaip padaryt, kad tiktų kitiems puslapiams? Juk nedėsi visur to pačio fono, nes gal kitam puslapį mažesnio rėmelio reikės, kitam gal išvis nereikės, na kad būtų įdomiau.. Nepridėsi ir skirtingų fonų puslapiams, kad titulinis su ramunėm, sekantis su balandžiais, dar sekantis su kokios žvaigždėm, juk turi būti visiems puslapiams bendras stilius. Nežinau ar suprantat ką noriu pasakyt..  ax.gif


reikia daryti puslapio lūžį, t.y. pereinant į kitą psl Įterpimas-Lūžis- Paskesnis psl ir viskas gausis
Papildyta:
QUOTE(amela @ 2009 07 07, 19:21)
prazioplinau sad.gif as ir norejau sad.gif jei kas galesit mestelkit indretala@gmail.com ax.gif
***** man krikstynos liepos 18d o suzinojom tik pries savaite, taip noretusi ir laikrastuka padaryt gal kas turit maketeli kuri galima koreguot butu, siaubas kaip laiko nebedaug sad.gif


Ir mūsų tą pačią dieną thumbup.gif ir aš dar nepadariau, bet nelabai kas dalinasi, nes dabar tik už pinigus gali atsiųsti, nes aš prašiau, tai tik viena mama atsiliepė, Ačiū jai labai dar kartą, o už pinigus tai kiek nori, nepopuliaru dalintis, nors kai piršliauti ruošėmės tai visko gavau thumbup.gif
Jei kam ko vestuvės reikės rašykit tikrai negaila duosiu viską ką gavau
Atsakyti

Sveikos,
Kaip supratau , kad dauguma krikstynu laikrastukus ir kitus "pribambasus" parduoda ir pan. Labai prasau atsiliepkite ir parasykite, kas esate pirkusi ar , kas galite siaip pasidalinti turimu krikstynu turtu. Atsidekosiu arba bent jau galite visa paketa parduoti smile.gif nes viska susigraibyti paciai nebera laiko. pakoreguociau tik info ir nuotraukas. Didelis dekui.
mano el pastas: kleopatra_samanta@yahoo.com
Atsakyti
Labukas visoms, gal kas galit atsiusti laikrastuka krikstynoms, uz menesiuko darome mazyles krikstynas smile.gif is anksto dekoju smile.gif
arvydau@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Kleopatryte @ 2009 07 08, 21:38)
Sveikos,
Kaip supratau , kad  dauguma  krikstynu  laikrastukus  ir kitus "pribambasus" parduoda ir pan. Labai prasau atsiliepkite ir parasykite, kas esate pirkusi ar , kas galite siaip pasidalinti turimu krikstynu turtu. Atsidekosiu arba bent jau  galite visa paketa parduoti smile.gif nes  viska susigraibyti paciai nebera laiko. pakoreguociau tik info ir nuotraukas. Didelis dekui.
mano el pastas: kleopatra_samanta@yahoo.com



laukiu pasiulymu doh.gif
Atsakyti
Du nauji laikraštukai apsigyveno ir laukia Jūsų aplankant thumbup.gif mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti



QUOTE(Achilles @ 2009 07 07, 23:46)
galėčiau pagaminti, rašykite į až  4u.gif

ir man parasykit kokia kaina laikrastuko unsure.gif

Atsakyti