Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukai

liaba smile.gif jei kas padetu ideti cia laikrastuko pvz tai ir as savo parodyciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantele88 @ 2009 04 20, 09:08)
liaba  smile.gif jei kas padetu ideti cia laikrastuko pvz tai ir as savo parodyciau thumbup.gif


Parasyk man i az, as padesiu ideti wink.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif , gal kas galetu atsiusti pavyzduka,kaip darote laikrastuka, buciau labai dekinga. mirksiukas.gif kristinamoc@gmail.com
Atsakyti
as taip isijungsiu i prasanciuju pavyzdzio buri blush2.gif smile.gif jei kas galit kakakaite@yahoo.com
Atsakyti
Stai vienas is mano darytu laikrastuku smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal ir mums būtų galima laikraštuko pavyzdį į jurgakatalogas@yahoo.com didelis AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
laba,mamytes!!! musu dukrytes krikstynos buvo balandzio 18d smile.gif as irgi kaip ir jus visos dariau savo mazai laikrastuka, bet rusų kalba 4u.gif eigu jums idomu galiu ikalti laikrasti........gal rasite idejų! nes pati zinau kad nera lengva padaryti laikrastuka ax.gif
Atsakyti
www.frameshow.com - cia galima ireminti savo vaiko nuotrauka, spauskite frame galary virsuj, paskui isrinkite bet koki rema, toliau spauskite create e-card (free) tada kai atidarys remelis ikalkite nuotraukite, redaguokite-arciau-toliau ir spauskite send e-card,galite siusti sau e-mailu arba paprastai save as....padarykite! sekmes!!!! thumbup.gif


vramke.com- dar remeliu!!!!!!!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

as tai ppat noreciau laikrastuko pavyzduko blush2.gif Jei kas turit pavyzduka,gal galetumet atsiusti man adresu darphoto.2009@gmail.com 4u.gif Dekui labai ax.gif
Atsakyti
mano laikrastukas cia http://public.fotki....tukas/.....pora puslapiu man tipografijoje sugadino schmoll.gif (kur juodas paveikslelis) nekreipkite demesio!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Marigan @ 2009 04 23, 11:20)
mano laikrastukas cia http://public.fotki....tukas/.....pora puslapiu man tipografijoje sugadino schmoll.gif (kur juodas paveikslelis)  nekreipkite demesio!!!!!


Nezinau ar cia tik man, bet nuoroda neveikia, raso nerasta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2009 04 23, 12:32)
Nezinau ar cia tik man, bet nuoroda neveikia, raso nerasta  unsure.gif

Ir man nerodo unsure.gif

Katcia, o ar butu imanoma, tavo laikrastuka i emaila gaut, nes nieko neperskaitau blush2.gif o labai patiko, spalvos, dekoracijos blush2.gif
Atsakyti