Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoalbumai vestuvinėms nuotraukoms

fotografo darytas nuotraukas suklijavau i toki sena dideli tarybiniu laiku. Neblogas toks tilpo 250 nuotrauku, nesuspaudus. O kitoms is draugu skaimeniniu fotiku atsirinksiu nuotraukas, kurias darysiu popieriniame variante (kitas paliksiu kompe) tai turetu tilpti i toki senukuose kur nusiziurejau uz 25 litus. O ateiciai ieskosim tada jau dvieju odiniais, garziais virseliais. Tik kaip sako laikinai dazanai buna amzinai mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš kaip tik ieškau didelio su plevele ir niekur nerandu... cry.gif cry.gif cry.gif Dauguma visitokie kur reikia klijuoti su kampučiais ... cry.gif

Gal kas žino kur rasti? ax.gif
Atsakyti
Kiek pati isbandziau ir kiek girdejau atsiliepimu tuose kur su plevele gelsta nuotraukos ir praranda spalvas
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2005 08 10, 13:26)
O aš kaip tik ieškau didelio su plevele ir niekur nerandu...  cry.gif  cry.gif  cry.gif  Dauguma visitokie kur reikia klijuoti su kampučiais ...  cry.gif

Gal kas žino kur rasti?  ax.gif

maciau hypermaximoj uz 19.99 wink.gif
Atsakyti
Bet rimtai niekur nera graziu, vestuviu progai skirtu albumu. Mes irgi buvom nustebe, kai nieko neissirinkom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2005 08 10, 13:26)
O aš kaip tik ieškau didelio su plevele ir niekur nerandu...  cry.gif  cry.gif  cry.gif  Dauguma visitokie kur reikia klijuoti su kampučiais ...  cry.gif

Gal kas žino kur rasti?  ax.gif


Vilniuj tai maciau tokiu albumu fotoprekiu parduotuvese. tik nesigilinau, dideli jie ar nelabai. as pati kazkaip pabijojau toki pirkti, man kazkodel atrodo, kad ta klijuojama plevele ilgainiui gali pabloginti nuotrauku kokybe. nusipirkau toki, kur su kampuciais. uzsiknisau, kol suklijavau...
Atsakyti
Mes nusipirkom albumą su mėlynais lapais ir užrašu mūsų vestuvės, bet kai pradėjau klijuoti nuotraukas negražiai atrodo cry.gif Tai lėkiau kitą pirkti, gavau labai gražų. Baltas visiškai su odiniu viršeliu, viduje juodi lapai perskirti su permatomu baltu popieriumi thumbup.gif Neperkrautas visokiais piešinukais thumbup.gif Suklijavome tik dideles nuotraukas tai atrodo thumbup.gif Pirkau Fotolitoje Gerosios vilties 38, ten nemažas pasirinkimas ir pigiau truputi viskas.
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2005 08 11, 08:35)
Vilniuj tai maciau tokiu albumu fotoprekiu parduotuvese. tik nesigilinau, dideli jie ar nelabai. as pati kazkaip pabijojau toki pirkti, man kazkodel atrodo, kad ta klijuojama plevele ilgainiui gali pabloginti nuotrauku kokybe. nusipirkau toki, kur su kampuciais. uzsiknisau, kol suklijavau...



Niu su plevele visai vestuvinių nėra, beveik visas foto prekes apėjom, teks pirkti su kampučiais ir vargti blink.gif
Atsakyti
aš tai dovanų gavau labai gražų didelį klijuojamą albumą, bet laikinai dar noriu sudėti į mažesnį, nes norėsis parodyt vieniem,kitiem, tai to didelio nepiritampysi...
Atsakyti
Merginos, jau iš kelių fotografų girdėjau, kad po plėvele nuotraukos praranda spalvas - mano fotografė iš kart pasakė, kad tik nepirktume tų su plėvele albumų - geriau sykį pavargt ir susiklijuot...
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 08 14, 19:30)
Merginos, jau iš kelių fotografų girdėjau, kad po plėvele nuotraukos praranda spalvas - mano fotografė iš kart pasakė, kad tik nepirktume tų su plėvele albumų - geriau sykį pavargt ir susiklijuot...



Nors pirmą kartą girdžiu, bet teks turbūt ir pirkti su kampučiais biggrin.gif Turėsiu ką veikti ilgais žiemos vakarais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš vakar klausiau apie tuos kampučius fotoprekėse, tai jie dabar tokie naujoviški: tiesiog dvipusės lipnios plėvelės gabaliukai...
Atsakyti