Įkraunama...
Įkraunama...

Geras kremas su didele spf apsauga

Išbandžiau šiuos tris, toks būtų palyginimas:
Decleor Fluid Daily Screen DD Daily Defense - šiek tiek per šviesus mano odai, bet pasidengia neblogai. Labai lipnus, sunkiai nusiplauna, prausiu veidą dukart, kad nebesijaustų kremo, bet kur prisilietus - liks žymė, vien todėl jo privengiu, sunaudosiu bėgiodama tikriausiai.
Clinique Super City Block SPF40 40ml - spalva geresnė nei pirmo, lipnus irgi mažiau, bet vis tiek limpa.
Clinique Moisture Surge CC Cream SPF30 - kol kas geriausias iš bandytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miaška: 30 birželio 2016 - 14:52
QUOTE(Miaška @ 2016 06 30, 14:52)
Išbandžiau šiuos tris, toks būtų palyginimas:

Clinique Super City Block SPF40 40ml - spalva geresnė nei pirmo, lipnus irgi mažiau, bet vis tiek limpa.
Clinique Moisture Surge CC Cream SPF30 - kol kas geriausias iš bandytų.



Bet tai kaip įdomiai... O tai kur limpa? Prie veido prisilietus? Gal tepat labai daug? blush2.gif Nesuprantu, arba aš veido nečiupinėju (bet tai kam jį čiupinėt? ), arba mažiau gal tepu (na tikrai nepadauginu, saikingai), man tai nieks nelimpa. Kažkaip net tokia mintis nebuvo kilusi...
Dabar, kai jau karšta, blizgesys, aišku prasimuša su juo. Bet man prasimuša su absoliučiai visais kremais. Su šituo net mažiau nei su kitais dabar turimais...


O Moisture Surge CC irgi esu bandžiusi prieš metus. Pirmą kartą pabandžius maloniai nustebino. Gražiai padengė (nors ne iš karto tas padengimas prilipo, reikėjo palaukti kažkiek minučių). Bet paskui buvau nusipirkusi miniuką, nebežinau, kas jame man nebelipo g.gif Kažkodėl aš jį perleidau visgi g.gif
Spalvos Moisture Surge CC tai aišku daugiau priduoda nei tas Super City Block. Bet ir paskirstyti jį dėl to žymiai ilgiau trunka (CC), brūkšt brūkšt per minutę netinka smile.gif Na ir plius spalvą atitaikyti reiktų. Aš turėjau berods light, bet įdegus kažkiek kažin ar ji man nebūtų per šviesi g.gif , bent jau nežinau, ar taip idealiai atitiktų, kaip Super City Block.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 30 birželio 2016 - 16:35
QUOTE(Ingėnas @ 2016 06 30, 17:34)
Bet tai kaip įdomiai... O tai kur limpa? Prie veido prisilietus? Gal tepat labai daug? blush2.gif 

Spalvos Moisture Surge CC tai aišku daugiau priduoda nei tas Super City Block. Bet ir paskirstyti jį dėl to žymiai ilgiau trunka (CC), brūkšt brūkšt per minutę netinka  smile.gif Na ir plius spalvą atitaikyti reiktų. Aš turėjau berods light, bet įdegus kažkiek kažin ar ji man nebūtų per šviesi  g.gif , bent jau nežinau, ar taip idealiai atitiktų, kaip Super City Block.

Gal ir daugokai, kad negailiu - tai tikrai biggrin.gif . Pirmiausia pastebėjau po pusdienio vėjuotame pajūrio miestuke - veidas pasidengė smėliuku, matyt, nuo vėjo. Tarsi apkibau tuo smėliu. Pati veido čiupinėtis neturiu mados, bet va dukrą pabučiavau į skruostą, ir iškart pamačiau, kur prisiglaudžiau - ten ir liko blizgus plėmas doh.gif
Bijau, jei tepsiu mažiau, gal nuo saulės ne taip gerai saugos unsure.gif

CC turiu natural spalvą, man idealiai tinka, o kai prie BB kremų pratusi, tai ir šį labai lengvai ir greitai užsitepu. Tiesa, tikrai turi praeiti kelios minutės, kad spalva įgautų tą tikrą vaizdą ant veido.

Sunaudosiu visus, tada toliau eksperimentuosiu, vis tik, nepigios tos visos priemonės...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 06 30, 16:51)
Gal ir daugokai, kad negailiu - tai tikrai biggrin.gif . Pirmiausia pastebėjau po pusdienio vėjuotame pajūrio miestuke - veidas pasidengė smėliuku, matyt, nuo vėjo. Tarsi apkibau tuo smėliu. Pati veido čiupinėtis neturiu mados, bet va dukrą pabučiavau į skruostą, ir iškart pamačiau, kur prisiglaudžiau - ten ir liko blizgus plėmas doh.gif
Bijau, jei tepsiu mažiau, gal nuo saulės ne taip gerai saugos unsure.gif

CC turiu natural spalvą, man idealiai tinka, o kai prie BB kremų pratusi, tai ir šį labai lengvai ir greitai užsitepu. Tiesa, tikrai turi praeiti kelios minutės, kad spalva įgautų tą tikrą vaizdą ant veido.

Sunaudosiu visus, tada toliau eksperimentuosiu, vis tik, nepigios tos visos priemonės...



A, tokiom sąlygom su smėliu nesu bandžiusi 4u.gif
Bet aš iš tiesų mažai jo tepu. Juk toks lengvutis , laaabai lengvai pasiskirsto ir įsigeria. O maskavimo man kasdien daug nereikia, kad tik patį toną sulygintų ir vos atspalvį priduotų (kol dar nebuvau įdegusi, dabar tai nieko jis nebepriduoda biggrin.gif ). Saulės saugotis labai irgi nesisaugau, iš esmės tepu labiau su drėkinimo funkcija, kad tik kažką tepti smile.gif Na jei smarkiai saugantis saulės, tai gal geriau reiktų jo daugiau pasitept g.gif Aš šviesiaodė, bet įdeganti rudai, ne raudonai, tai kažkaip... saugausi tik vos vos smile.gif blush2.gif , kad nebūčiau visai pliku veidu.
Bet o gal plėmas nuo veido riebaliukų? blush2.gif Ar nuo pačio kremo spalvos ? Nes aš ar šį, ar kitą naudočiau, kai noriu matiškesnio efekto ar labiau sukaistu, prasieinu veidą arba su tais riebalus sugeriančiais popieriukais, o jei namie, tai su popieriniu rankšluosčiu švelnesniu. Man vasarą problema, veidas ar taip ar taip riebaluojasi.

Tiksliai nepamenu šiaip, kokia to CC spalva buvo. Nes kai jo dar nebuvo LT, siunčiausi mėginuką Light spalvos iš Amerikės. O kai į LT pernai atvežė jų miniukų, gerai net nepamenu, ar iš viso ant jų spalvą rašė g.gif Nes kažkokių klausimų dėl spalvos man ir buvo iškilę, kažkoks lyg ir neaiškumas. Ir beje pernai LT buvo dviejų rūšių Clinique CC miniukų (tas jūsų bandytas ir dar kitas žalioje pakuotėje).


To CC tai bent miniukų įmanoma gauti, pernai ir LT buvo, o Amerikėj, manau, ir dabar yra. Išsibandymui. O va Super City Block, kiek mačiau, tai tik didelės pakuotės, išsimėginti tik su testeriu pardėje galima, mažesnės talpos ar net mėginukų niekur nesu užmačiusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 30 birželio 2016 - 17:14
QUOTE(Ingėnas @ 2016 06 30, 18:09)
Aš šviesiaodė, bet įdeganti rudai, ne raudonai, tai kažkaip... saugausi tik vos vos  smile.gif blush2.gif , kad nebūčiau visai pliku veidu.
Bet o gal plėmas nuo veido riebaliukų? blush2.gif 

Na, mudviejų kremo naudojimo tikslai labai skirtingi tuomet 4u.gif , man būtina apsauga nuo saulės, nes turiu pigmentinių dėmių, dėl tos pačios priežasties reikia ir kiek rimtesnio maskavimo. Kol dėmės buvo aiškiai matomos, naudodavau daugiausia korėjietiškus BB kremus - jie visi turi dažniausiai SPF30 apsaugą, bet apsitvarkius odą, tiek maskavimo nebereikia, norisi tik vos vos sulyginti spalvą.
Mano oda normali, "neišplaukia" iki pat vakaro, nei T zona, niekur. Taigi, išeitų, kad kremas man nelabai tinka... Dar galvoju, gal mėginti ant lengvesnio veido kremo, kokio fluido ar pan? Nes iki šiol bandžiau, tepdama ant įprasto drėkinančio kremo. Gal tiesiog per daug apkraunu odą?
Ką jūs tepate po tuo City Block?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 06 30, 17:32)
Na, mudviejų kremo naudojimo tikslai labai skirtingi tuomet 4u.gif , man būtina apsauga nuo saulės, nes turiu pigmentinių dėmių, dėl tos pačios priežasties reikia ir kiek rimtesnio maskavimo. Kol dėmės buvo aiškiai matomos, naudodavau daugiausia korėjietiškus BB kremus - jie visi turi dažniausiai SPF30 apsaugą, bet apsitvarkius odą, tiek maskavimo nebereikia, norisi tik vos vos sulyginti spalvą.
Mano oda normali, "neišplaukia" iki pat vakaro, nei T zona, niekur. Taigi, išeitų, kad kremas man nelabai tinka... Dar galvoju, gal mėginti ant lengvesnio veido kremo, kokio fluido ar pan? Nes iki šiol bandžiau, tepdama ant įprasto drėkinančio kremo. Gal tiesiog per daug apkraunu odą?
Ką jūs tepate po tuo City Block?




Visiškai nieko netepu po juo. Na mano odai tai jokiu būdu nieko po juo dabar nereikia. Nebent žiemą išsausėtų labai (bet ir tai abejoju ar iki tokio lygio išsausės, maniškė nesausa, tik dehidratuota nebent būna, mišri jinai).
Bet tai jei oda normali ir jums nemanau, kad reiktų dar kažko po apačia. Gal čia ir yra toji problema? Pabandykit ant plikos odos. Jis juk visiems odos tipams skirtas.

Plius iš viso , jei dvi drėkinančios priemonės, o gal dar skirtingų firmų, viena ant kitos, tai nebūtinai jos ir gerai draugaus. Nebent ta apatinė laaaabai lengva (kaip pvz. korėjiečiai mėgsta sluoksniuoti daug daug priemonių ant savęs).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 30 birželio 2016 - 17:44
QUOTE(Ingėnas @ 2016 06 30, 18:41)
Visiškai nieko netepu po juo. Na mano odai tai jokiu būdu nieko po juo dabar nereikia. Nebent žiemą išsausėtų labai (bet ir tai abejoju ar iki tokio lygio išsausės, maniškė nesausa, tik dehidratuota nebent būna, mišri jinai).

Na va, gal čia ir bus sprendimas biggrin.gif , reikės rytoj išbandyti be kremo "po apačia", gal komfortiškiau ant veido jausis. Gal ir su Decleor taip pamėginsiu, nors instrukcijoje parašyta tepti ant kasdienio drėkiklio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 06 30, 17:56)
Na va, gal čia ir bus sprendimas biggrin.gif , reikės rytoj išbandyti be kremo "po apačia", gal komfortiškiau ant veido jausis. Gal ir su Decleor taip pamėginsiu, nors instrukcijoje parašyta tepti ant kasdienio drėkiklio g.gif



Tai Decleor galbūt paskirtis labiau apsauga g.gif smile.gif Nežinau apie tą kremą.

Va Douglas ką apie jį rašo (tą Clinique):
Ypač lengvos konsistencijos apsauginis kremas veidui. Jo sudėtyje yra specialūs pigmentai, kurie išlygina veido spalvą, o stiprūs antioksidantai saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Tepamas atskirai arba ant įprasto kremo. Tinka visiems odos tipams.


Na čia jau pagal poreikius. Jeigu sausiaodė jį tepsis, gal jai ir mažai drėkinimo bus. Bet jei normali oda, tai turėtų užtekti, manau, tik šito. Na arba laaaabai lengvo fluido kokio po apačia.

Padrėkinti daugiau galima juk ir vakare (ką aš pati ir darau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 30 birželio 2016 - 18:09
Man tiko ir patiko šis Eucerin spf 50 http://www.eurovaist...f-50-50-ml.html
Atsakyti
O as nbusipirkau si matizuojanti krema is Eucerin su spf 50.. nes kita kur turiu, kazkoks italiskas irgi su spf (veidui maziau nenaudoju), tai lb riebina veida.. vasarai bus negera... sis Eucerin isgirtas.. ziuresim ar tikrai toks geras.. Paula Choise girdejau dar faini, bet tyngiu siustis.. biggrin.gif
http://www.eurovaist...f-50-50-ml.html
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 04 07, 10:31)
O as nbusipirkau si matizuojanti krema is Eucerin su spf 50.. nes kita kur turiu, kazkoks italiskas irgi su spf (veidui maziau nenaudoju), tai lb riebina veida.. vasarai bus negera... sis Eucerin isgirtas.. ziuresim ar tikrai toks geras.. Paula Choise girdejau dar faini, bet tyngiu siustis..  biggrin.gif
http://www.eurovaist...f-50-50-ml.html

Paulos tikrai labai geri kremai su SPF. Net nera ka lyginti su eucerin bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2017 04 07, 21:28)
Paulos tikrai labai geri kremai su SPF. Net nera ka lyginti su eucerin bigsmile.gif

Bandet si kur as ikelus.. 4u.gif o kuri Paulos rekomenduotumet, kad nebligzetu oda? su spf 50
Atsakyti