Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos gimnazijos

QUOTE(office @ 2013 04 14, 10:16)

Gal turite atsiliepimu apie Varpo gimnazija?

mane irgi domintu ax.gif Siaip girdejau tik gerus atsiliepimus...
Atsakyti
idomus visi atsiliepimai apie Baltijos gimnazija.
Atsakyti
Esu naujiai cia uzsiregistravusi, tad nezinau kaip viskas veikia,bet norejau jusu mamyciu pagalbu.
Mano dukra baigia 8 klase ir galvojame apie Klaipedos Vetrunges gimnazija.
Gal kas zino apie ta gimnazija ,kokiu naujienu ar panasiai? Ir apie tos gimnazijos priemima, vidurki, ir visa kita? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemeilut @ 2015 04 15, 21:54)
Esu naujiai cia uzsiregistravusi, tad nezinau kaip viskas veikia,bet norejau jusu mamyciu pagalbu.
Mano dukra baigia 8 klase ir galvojame apie Klaipedos Vetrunges gimnazija.
Gal kas zino apie ta gimnazija ,kokiu naujienu ar panasiai? Ir apie tos gimnazijos priemima, vidurki, ir visa kita?  verysad.gif  verysad.gif


pagal gyvenamąją vietą priima be problemų
Atsakyti
Sveiki! Rasau per mamos paskyra,nes neina apsispresti ir noriu patarimo! Progimnazijoje tuoj baigsiu 8klases,mokausi normaliais pazymiais nuo 8-10,gal turite kokiu atsiliepimu i kokia gimnazija eiti?Vieta nesvarbu,noreciau kur geri mokytojai,o ne kur ,,laika stumia" nes pasitaiko tokiu..Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austeklaipeda123 @ 2015 07 06, 18:39)
Sveiki! Rasau per mamos paskyra,nes neina apsispresti ir noriu patarimo! Progimnazijoje tuoj baigsiu 8klases,mokausi normaliais pazymiais nuo 8-10,gal turite kokiu atsiliepimu i kokia gimnazija eiti?Vieta nesvarbu,noreciau kur geri mokytojai,o ne kur ,,laika stumia" nes pasitaiko tokiu..Aciu uz atsakymus smile.gif

Ažuolyno, Varpo gimnazija, Vetrunges. Baltijos.
Atsakyti
QUOTE(Austeklaipeda123 @ 2015 07 06, 19:39)
Sveiki! Rasau per mamos paskyra,nes neina apsispresti ir noriu patarimo! Progimnazijoje tuoj baigsiu 8klases,mokausi normaliais pazymiais nuo 8-10,gal turite kokiu atsiliepimu i kokia gimnazija eiti?Vieta nesvarbu,noreciau kur geri mokytojai,o ne kur ,,laika stumia" nes pasitaiko tokiu..Aciu uz atsakymus smile.gif

maniškis mokosi Varpe. Su tokiais pažymiais patektum į gerą klasę, kurie mokosi.... sūnus irgi tokioj biggrin.gif

tik... kiek žinau jau sąrašai sudaryti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 20 liepos 2015 - 11:52
Nuo kelintos kl.priima i gimnazijas?
Atsakyti
Norėjau užklaust, kur lengviau mokintis, ar VDG ar Žemynoj? Papuoliau visur į akademines 4u.gif
Ir kokie mokytojai kur geresni? Ačiū
Atsakyti

Sveiki, gal kam reikia Vėtrungės gimnazijos švarkų merginai, kažkur xs-s dydžiai.

Gal tinka ir kitai gimnazijai spalva tamsiai mėlyni.

 

Atsakyti

Kurią gimnaziją pasirinkai ir kaip sekasi?

Atsakyti

Kurią gimnaziją pasirinkai ir kaip sekasi?

Norėjau užklaust, kur lengviau mokintis, ar VDG ar Žemynoj? Papuoliau visur į akademines 4u.gif
Ir kokie mokytojai kur geresni? Ačiū

Atsakyti