Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Kitoviene

Lankausi pas gydytoja Alina Kitoviene. Labai maloni ir rupestinga gydytoja. Gal kas gimde pas ja? Noreciau suzinoti daugiau nuomoniu apie ja.
Atsakyti
aš gimdžiau ir kelios mano pažįstamos thumbup.gif nuostabi gydytoja, nuostabi moteris wub.gif negalėčiau pasakyti nė vieno priekaišto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

As pries du metus gimdziau pirma dukryte pas ja. Tikrai niekuom negaliu skustis, superine gydytoja, nors gimdymas ir nebuvo vienas is lengvuju truko 17 val, bet ji mate, kad yra galimybe pagimdyti paciai, ir lauke, nepaskubejo daryti cezario. Nepatingejo atvaziuoti ne darbo diena, savaitgali manes apziureti po gimdymo, nu zodziu pirma karta tikrai viskuom buvau patenkinta. Dabar laukiuosi antrojo stebuklo, lankausi pas ja apziurose, ir gimdysiu pas ja. Tikiuosi, kad ir si karta viskas bus taip kaip pirmaji.
Atsakyti
Kad jau buvo man regis tema apie ją g.gif Superinė gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinga: 18 vasario 2009 - 22:06
o kiek jai mokejote uz gimdyma? 4u.gif
Atsakyti
Labas, klausei kiek Kitovinei mokejom uz gimdyma, as nenoiu rasyt bendroj temoj, nemanau, kad tai etiska, todel parasysiu tau cia.
Pas mane gimdymas buvo pries du metus, truko 16 val. tikrai nebuvo lengvas, sumokejau 800 lt. plius akuserei 200, anesteziologei 200.
Bet turejau ir palata atskira , o ir siaip buvo pasirupinta visais 100 proc.

Papildyta:
norejau rasyt i az blush2.gif paskubejau
Atsakyti
aciu labai uz atsakyma, manau siuo metu tai yra naturalu ax.gif niekas dabar neslepia tokiu dalyku, jei jau taries tai ir aisku kad mokesi, tik va del to mokejimo. mano drauge gimde pries 3 men tai mokejo jai 1000lt bet jos gimdymas buvo sudetingas, galu gale teko cezari daryti verysad.gif
Atsakyti
As ir gimdziau pries 8men pas Kitoviene.. Ji mane pagulde i ligonine,nes gimdyti turejau liepos 16d,bet nieko. Teko laukti iki 25d. sake,jei nepagimdysiu pjaus. Bet ryte atejo 9val o jau ''propke'' buvo isbegus,tai mane tiesiai i gimdykla,gimdymas buvo sunkus,tesesi apie 24val; prasiau,kad darytu cezari,bet jis pasake,kad galiu pati pagimdyti ir pagimdziau po 24val kankinimosi berniuka 3360g ir 54cm

Apie sita gydytoja galiu pasakyti,tik gera ir beja jai noriu pasakyti dideli dideli ACIU,kad tada nepklause manes ir nepjove..
Beje ir akusere buvo nuostabi,tik db negaliu pasakyrti,jos vardo,nes atsimenu...
Gimdymas kainavo 300lt gydytojai ir 200lt akuserei..

Taigi mamytes ir busimos mamytes jus pasirinkot nuostabu gydytoja...

P.s. ji man atsikira palata dave,ir kol isleido lankesi keletu kartu per diena..smile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
as va irgi galvoju gal pas ja gimdyt,girdejau geru atsiliepimu.noriu jai pasiskambitn,ir tiesiog kad apziuretu mane.pasakytu,kad gerai ar kas nelab,nes vien viena gydytoja nenoreciau pasitiket.noriu,kad viskas ok,butu mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
as pries men gimdziau pas ja, galiu pasakyti kad visi daktarai geri kam moki pinigus
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2009 05 22, 15:20)
as pries men gimdziau pas ja, galiu pasakyti kad visi daktarai geri kam moki pinigus


Sveikos mamytes,

Gal kuri nors turi sios gydytojos kontaktus? ir galetu brukstelti man i AZ ?
Buciau nepaprastai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2009 05 31, 13:32)
Sveikos mamytes,

Gal kuri nors turi sios gydytojos kontaktus? ir galetu brukstelti man i AZ ?
Buciau nepaprastai dekinga  4u.gif

as irgi noreciau suzinoti sios gydytojos kontaktus.labai dekinga buciau smile.gif
Atsakyti