Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Diksė @ 2006 03 02, 14:26)
kad fotografas nerealiai geras, tik ta kaina tokia pagerinta... cry.gif

Nesuprantu tada ko tu nori geru kainu, ar geru nuotrauku?

Beje. Vienas žymus rusu rezisierius pripazintas uz dok filma "Imperijos zlugimas", per siu metini "Ereliu" apdovanojimo ceremonija pasake labai tikslius zodzius. "Vizualinio meno uzsakovai pageidauja kad rezultatas butu greitai, pigiai ir kokybiskai. Deja vizualinio meno kurejai, neturi antgamtiniu jegu, todel is siu treju zodziu rinkites 1, o kitus 2 atmeskite kaip neimanomus". g.gif
Taigi isirink viena ir nesuk sau galvos arba skambink skambink skambink, net siame forume kontaktu i valias.... tik rinkis....
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 02, 20:51)
Nesuprantu tada ko tu nori geru kainu, ar geru nuotrauku?

Beje. Vienas žymus rusu rezisierius pripazintas uz dok filma "Imperijos zlugimas", per siu metini "Ereliu" apdovanojimo ceremonija pasake labai tikslius zodzius. "Vizualinio meno uzsakovai pageidauja kad rezultatas butu greitai, pigiai ir kokybiskai. Deja vizualinio meno kurejai, neturi antgamtiniu jegu, todel is siu treju zodziu rinkites 1, o kitus 2 atmeskite kaip neimanomus". g.gif 
Taigi isirink viena ir nesuk sau galvos arba skambink skambink skambink, net siame forume kontaktu i valias.... tik rinkis....


citata i desimtuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 02, 20:51)
Nesuprantu tada ko tu nori geru kainu, ar geru nuotrauku?

Beje. Vienas žymus rusu rezisierius pripazintas uz dok filma "Imperijos zlugimas", per siu metini "Ereliu" apdovanojimo ceremonija pasake labai tikslius zodzius. "Vizualinio meno uzsakovai pageidauja kad rezultatas butu greitai, pigiai ir kokybiskai. Deja vizualinio meno kurejai, neturi antgamtiniu jegu, todel is siu treju zodziu rinkites 1, o kitus 2 atmeskite kaip neimanomus". g.gif 
Taigi isirink viena ir nesuk sau galvos arba skambink skambink skambink, net siame forume kontaktu i valias.... tik rinkis....

Na gal ir grazu vestuvines menines nuotraukos, Pvz ten kaip matosi jaunuju siluetai saulelidyje, ar kazkas imantresnio. taciau man reikia fotografo paprastoms grazioms nuotraukoms kur matytusi veidai, o ne konturai. Vertinu meniskas nuotraukas, bet savo vestuvem to nenoriu, man tai labiau tiktu siaip kokiai fotosesijai.
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 03 02, 13:26)
Na man irgi klaikiai daug.. sad.gif Bet kas bjauriausia.. kad fotografas nerealiai geras, ir dar kaip tyčia, tą dieną laisvas... cry.gif Nežinau net ką daryt.. sad.gif Fotkės jaučiu būtų garantuotai geros.. tik ta kaina tokia pagerinta... cry.gif


kaina tai tikrai pagerinta...
QUOTE(tumpine @ 2006 03 02, 18:51)
Nesuprantu tada ko tu nori geru kainu, ar geru nuotrauku?


pasakiai taip, lyg tie du dalykai butu nesuderinami doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Leo, jūsų avataras išdavikas hihihi.gif Kai kas, kai ką pasakojo apie vieną fotografą ir tik iš šitos foto supratau, kad apie jus wink.gif
Iš pasisakymų šitame skyrelyje įsivaizdavau esant truputį vyrelesnio amžiaus. Na kokiais 5-7 m.
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2006 03 03, 00:09)
Leo, jūsų avataras išdavikas hihihi.gif Kai kas, kai ką pasakojo apie vieną fotografą ir tik iš šitos foto supratau, kad apie jus wink.gif
Iš pasisakymų šitame skyrelyje įsivaizdavau esant truputį vyrelesnio amžiaus. Na kokiais 5-7 m.


Leo tai apskritai lankosi ne viename forume ir yra lengvai atpazistamas visur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 03 02, 23:59)
kaina tai tikrai pagerinta...

pasakiai taip, lyg tie du dalykai butu nesuderinami  doh.gif  4u.gif


Nu gal as ko nesuprantu, bet man atrodo kad pigios foto gali buti tik su pigiu fotiku, kinietiskom medziagom (pagal mane vien knopke paspaust neuztenka reikia ant kazko ir nuotraukas daryt juosteles popierius ir pan). Teko man dalyvauti fotosesijoje (vieno laikraščio studijoje) fotkino ne mane as tik ziurove buvau, fotkino vaikus reklamai. Tai pora valandu vargsiukus mucino. ir taip ir taip visiems iskyrus fotografa juodai atsibodo. Kai po visko slapta mintele rezgiau pati asmeniskam albumui kokia nuotraukele prisisnekinti kad nupaveiksluotu paklausiau fotografo kiek kainuotu, Jis pasake kad tiksliai net nezino nu apie koki 150 Lt blink.gif ......... ir tai praktiskai uz 1 nuotrauka, o kitas surasytu i diskeli.
Pavyzdziu galeciau paminet daug. Gal ir subjektyvi mano nuomone bet turiu ja tokia. Pigi gali buti tik "chaltura", nes uz "chaltura" tikrai niekas daug nesumokes, arba "made in china cool.gif " fotografai kurie stampuoja kica konvejeriu o zmonems tai isduoda kaip didziausia mena, kiek gi albumu esu viens prie vieno maciusi, tik jaunuju veidai kiti. Va tokie ir bus pigi. Leo su kengu peneikite mano postulatus. Del tos priezasties kad vistik as nuotaku pusej o ne jusu, nors gavosi atvirksciai. biggrin.gif






Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 03, 10:58)
Nu gal as ko nesuprantu, bet man atrodo kad pigios foto gali buti tik su pigiu fotiku, kinietiskom medziagom (pagal mane vien knopke paspaust neuztenka reikia ant kazko ir nuotraukas daryt juosteles popierius ir pan). Teko man dalyvauti fotosesijoje (vieno laikraščio studijoje) fotkino ne mane as tik ziurove buvau, fotkino vaikus reklamai. Tai pora valandu vargsiukus mucino. ir taip ir taip visiems iskyrus fotografa juodai atsibodo. Kai po visko slapta mintele rezgiau pati asmeniskam albumui kokia nuotraukele prisisnekinti kad nupaveiksluotu paklausiau fotografo kiek kainuotu, Jis pasake kad tiksliai net nezino nu apie koki 150 Lt blink.gif ......... ir tai praktiskai uz 1 nuotrauka, o kitas surasytu i diskeli.
Pavyzdziu galeciau paminet daug.  Gal ir subjektyvi mano nuomone bet turiu ja tokia. Pigi gali buti tik "chaltura", nes uz "chaltura" tikrai niekas daug nesumokes, arba "made in china cool.gif " fotografai kurie stampuoja kica konvejeriu o zmonems tai isduoda kaip didziausia mena, kiek gi albumu esu viens prie vieno maciusi, tik jaunuju veidai kiti. Va tokie ir bus pigi. Leo su kengu peneikite mano postulatus. Del tos priezasties kad vistik as nuotaku pusej o ne jusu, nors gavosi atvirksciai. biggrin.gif



Tai, kad ner ka paneikti g.gif , be to mes irgi nuotakų pusėj drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 03, 08:58)
Leo su kengu peneikite mano postulatus. Del tos priezasties kad vistik as nuotaku pusej o ne jusu, nors gavosi atvirksciai. biggrin.gif


Taigi jie visada taip ir rašė, kodėl dabar turėtų paneigti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2006 03 03, 11:51)
Taigi jie visada taip ir rašė, kodėl dabar turėtų paneigti?  blink.gif

Ne nu ta prasme gal iseina jiem kaip nors gerai ir pigiai.
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 03, 12:55)
Ne nu ta prasme gal iseina jiem kaip nors gerai ir pigiai.


Gal geriau sakyti "gerai ir nebrangiai," nes žodis "pigus" labai jau daugiaprasmis biggrin.gif

Todėl "gerai ir nebrangiai"- galima, "gerai ir pigiai"-niekada lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KENGAS: 03 kovo 2006 - 11:07
Dabar skaitau ir galvoju.. nu tik nereik čia man būrti, kad MAN 1100 litų yra DAUG.. ir kad aš durna, nes noriu PIGIAU.. ir turiu vilties gauti PIGIAU + GEROS, KOKYBIŠKOS ir PUIKIOS fotkės.. g.gif

Yra du variantai:
- Geras fotografas, profesionalas, iš VILNIAUS, nori už fotkes 1100 litų, į tą kainą įeina 50 nuotraukų + kelios šiaip fotkės, jau ne albume. Papildomai jam reikia sumokėti už kurą, kurį išnaudos važiuodamas nuo Vilniaus į Kauną, t.y. 1,5 Lt už kilometrą + tiek pat už kiekvieną papildomą km, jei prisisvaigsim varyt kur dar į gamtą.. g.gif Fotkes duos CD, tačiau iš ten jų nebus galima pasidaryt, nes jos bus padarytojs labai mažos, tam, kad didesnių tiesiog nepavyktų pasidaryt, neva dėl to, kad jis nori, kad viskas eitų per jį... Čia tikrai geras, ir garsus Vilniaus fotografas, kurį čia mergos be proto gyrė.. smile.gif

Variantas kitas:
- Yra vienas fotografas ir Kybartų. Pasiūlė vienas bendradarbis, kuris toj srity dirbęs. Fotografas yra taip pat profesionalas, daugelį metų fotkina ir vestuves ir ką tik nori. Už fotkes pasiūlė kainą 2,5 maža, 5 litai didelė.. VISKAS.. jokių papildomų mokesčių nieko... Ir esu girdėjus atsliepimų, kad tikrai puikus žmogus, visada išklausys tavo norus, į juos atsižvegs, patars ką reikia ir t.t.

Tai tu dabar man, tumpine, ir pasakyk... "Nesuprantu tada ko tu nori geru kainu, ar geru nuotrauku?" Kodėl aš negaliu sau ramiai norėti ir gerų kainų ir gerų fotkių???? g.gif Jei tokia galimybė YRA, tai ja pasinaudoti ir noriu.. o kad paklausiau panų nuomonės apie kainas, tai tokią teisę irgi turiu.. ir nereik čia užsipulti kaip kokios kvailos mergos iš kaimo, kuri nieko apie nieką neraukia ir svaigsta apie PIGIAI+GERAI.. smile.gif Manau pasaulėlyje mūsų VISKAS yra suderinama.. smile.gif Bandysim suderinti ir šį klausimą.. wink.gif smile.gif

Dar pamasčiau.. kad kaip ir visur.. moki dar ir už vardą.. šiuo atveju ir SOSTINĖS kaina, ne paslaptis, kad ten viskas GEROOOOKAI brangiau, nei kitur.. smile.gif Aš vis tik būčiau linkus tikėti, kad tokio pačio lygio fotografai gali dirbti ir mieste.. ir miestelyje.. smile.gif Ir natūralu, kad didelio miesto fotografas peš daugiau, nei mažesnio.. bet tai nereikš.. kad tas iš mažesnio naudos kitaiską aparatūrą, lėvas juosteles.. ir nuotraukas gamins vos ne ant sviestinio popieriaus.. doh.gif

Taigi reziume.. KAINA, dar nieko nepasako apie fotografą, jo darbą ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diksė: 03 kovo 2006 - 11:14