Įkraunama...
Įkraunama...

"Sniego karalystėje"

QUOTE(Tomienė @ 2009 02 13, 10:58)
kas yra akivaizdu pasižiūrėjus į kai kurias foto.

ir į kai kurias nė neliestas taip pat. Jums. laugh.gif Nors kai kuriose kaip tik gal ir vertėtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 13 vasario 2009 - 11:00
QUOTE(Tomienė @ 2009 02 12, 18:06)
Na kur matyta, saulė šviečia, o visos spalvos žydros  doh.gif  iš fantazijos sapno  doh.gif arba perdėto kontrastingumo  lotuliukas.gif arba stovi pusplikė žiemą vidury miško, ale svajoja  lotuliukas.gif

šiaip net neketinu su tavimi diskutuoti, nes jau matau, kad neturime apie ką unsure.gif doh.gif bet nepamiršk, kad nuotrau, tai ir yra fantazija, nebent tu jos neturi ir moki fiksuoti tik grynai tai, kas yra prieš nosį... ir ačių Dievui, kad ne visi tokie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 02 13, 09:58)
Ruste, ne savo įrodinėju, o kalbu apie tai, kad vienos yra paprastos, buitinės nuotraukos, o kitos išgautos tik PS dėka  mirksiukas.gif Kartais su PS yra persistengiama, ir nuotrauka lieka šalta, nudanginama šiluma, natūralumas. Dirbkit jūs su PS kiek norit, bet nepersistenkit  mirksiukas.gif kas yra akivaizdu pasižiūrėjus į kai kurias foto.


Na jau juokinga darosi lotuliukas.gif Fotografes, as jusu vietoje jau nebesistengciau nieko irodyti, kai kuriems zmonems reiketu tiesiog nemojuoti raudonu skuduru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 02 11, 21:08)
Tikiuosi, kad tarp laimėtojų bus nors viena natūrali, šilta, nekoreuota nuotrauka  rolleyes.gif

Galima drąsiai tikėtis jau vien pažiūrėjus į ankstesnių konkursėlių rezultatus. Beveik visada laimi "įspūdžio" ar "idėjos" nuotraukos, kokybė ne visada pirmoje vietoje mirksiukas.gif

Na, bet jau kai taip diskusijos išsiplėtė doh.gif Atrodo dėl nieko, gi dėl skonio nesiginčijama (dėl jo rėkiama, mušamasi ir keliamos riaušės lotuliukas.gif )

Jeigu ką, tai aš nesu PS mėgėja, bet jei su saiku, tai tikrai būna gražu. Prisipažinsiu seniai skaičiau taisykles ir būtent dėl PS man buvo užsifiksavę, kad jo naudot negalima apskritai - net nuotraukos sumažinimui. Aš mažinu per Paint'a blush2.gif , bet gal dėl to nukenčia kokybė??? g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2009 02 13, 10:57)
o man tai jau tuoj verkt norėsis  doh.gif A bet žiūriu čia turbūt pirmas toks konkursas su tiek diskusijų ir kad netgi rekėjo antrą dalį daryt, nes kiek permečiau akimis senosioms užteko vienos temos  smile.gif

pirmas?
juokauji... irnesakyk.gif

beveik visi konkursai su antrom dalim...su baisiausiais įrodinėjamais, apsivardžiavimais...oi kiek čia visko yra buvę...dabar jau civilizuotai, gražiai,pavizdžių pagalbą aiškinamasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 02 13, 11:19)
Aš mažinu per Paint'a blush2.gif , bet gal dėl to nukenčia kokybė??? g.gif ...


aham, gali nukentėt. Tik lb lb lb senai naudojau tai nebepamenu kiek ji gali nukentėt. Pvz. viena paprasta programyte mažinant nuotraukoj pixeliai susigrūda labai ir gaunas muilas šioks toks.. ir ryškumas nukenčia, tad tenka papildomai uždėt "sharpo". Su fotožopa taip ryškiai nesijaučia smile.gif

įdomu kiek diskusijų dar bus kai bus paskelbti laimėtojai hihihi.gif o gal nebus..? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rustė @ 2009 02 13, 11:22)
pirmas?
juokauji... irnesakyk.gif

beveik visi konkursai su antrom dalim...su baisiausiais įrodinėjamais, apsivardžiavimais...oi kiek čia visko yra buvę...dabar jau civilizuotai, gražiai,pavizdžių pagalbą aiškinamasi smile.gif

reiškias reikėjo atidžiau pasižiūrėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2009 02 12, 23:27)
Bet ir man kartais kyla jausmas, kad tos istobulintos (tiek kompoziciskai, tiek techniskai, tiek siuzeto prasme - na, kur tikrai matosi, kad specialiai fotosesijai buvo ruostasi, 3 val. sedeta krumuose ir pan) yra kzk perdaug, per mazai tikrumo, nuosirdumo, gyvo momento. Is kitos puses, kadrai, kur yra TIK momentas  - gyvas, naturalus, smagus ir fainas, bet pati foto akivaizdziai prasta (spalvos nuplauke, nes nemokejo pareguliuoti fotiko nustatymu, judesiai paplauke, veidas seselyje, puse kuno nukirsta ir pan) irgi nezavi. Balanso norisi rolleyes.gif


visada visur geriausia, kai yra saikas drinks_cheers.gif


-------------

Tomiene, pasakysiu tiesiai sviesiai - nesupranti tu kas yra tas PS, nifiga... lotuliukas.gif juokas tik jama ir viskas biggrin.gif drasiai gali i seima eit - gali sneket apie bile ka ir ne is eiles, ale uztat cielas 4 valandas (oj, t.y. temas biggrin.gif )...

dar znk yra
Gimp,
Photoscape,
Easy Photo maker,
Picasa,
Dreamlight pro,
Frame photo editor,
Turbo Photo,
Photo Fusion,
PhotoDream,
MonkeyPhoto,
Paint.........
ir taip iki begalybes ..........

va cia gali praplest savo akirati DAR labiau biggrin.gif nes kazkaip jau nuobodziai kartojiesi savo zinutese g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 13 vasario 2009 - 11:47
QUOTE(Rustė @ 2009 02 12, 23:13)
galima, bet aš to nedarysiu, vieną kartą sutrumpinau, negerai ten laikas sutapo ir liko daugiau nepatenkintų nei patenkintų.
Aisku dar ne visi brabalsavo ,kiti dar laukia iki paskutines dienos ,
o kiti dar ne gali nuspresti uz ka balsuoti, tai jai sutrumpinsi dienas bus daug triuksmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 02 13, 10:50)
Norit pasakyt, kad konkrečiai šitos dvi foto neliestos? Natūralios?  blink.gif  nugriūsiu jei tai tiesa  doh.gif
user posted image
user posted image
jau nekalbu apie j/b su raudonumo intarpais. Taip, jos gražios, bet ne natūralios, nebėra jose jaukumo  schmoll.gif  o tai ir sugadina viską  mirksiukas.gif


Mano manymu nekorguotos visiškai. O sniegas melsvas dėl to, kad fotografuota anksti ryte, arba vakare kai saulė leidžiasi/kyla.

Pavyzdys: foto daryta į dienos pabaigą (apie 16 val.) sniegas ant saulės - baltas, sniegas šešėlyje - melsvas.
Nuotrauka ne fotoshopinta. Esant poreikiu galiu atsiųsti originalą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 02 13, 12:47)

ačiū, iš šito tavo visažinio sąrašo tik 2 nesidomėjau doh.gif mirksiukas.gif Teks plėsti akiratį lotuliukas.gif

O glušą ir bažnyčioj muša mirksiukas.gif Kaip gerai, kad mane perrėkėt laugh.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 02 13, 12:10)
ačiū, iš šito tavo visažinio sąrašo tik 2 nesidomėjau  doh.gif    mirksiukas.gif Teks plėsti akiratį  lotuliukas.gif

O glušą ir bažnyčioj muša  mirksiukas.gif Kaip gerai, kad mane perrėkėt  laugh.gif  clap.gif



nu neturiu tiek laiko, kad surasyciau visa sarasa i zinute, o ir forumo vieta taupau cool.gif atsiversk ta puslapeli, rasi daugiau nei 2 cool.gif



o jei jau baigiant juokus ir sita offtopinima, - siulyciau atsargiau metytis kaltinimais PS naudojimu, net nenutuokiant, ar tai buvo padaryta is tikro ... cool.gif
Atsakyti
Matosi, kad neturit ką veikt, iš musės dramblį padarėt laugh.gif O nuorodėle manau ne aš viena pasinaudosiu, bus vaizdų kitam konkurse lotuliukas.gif Žinosiu pas ką kreiptis, tikiuosi padėsi "pakoreguot" bigsmile.gif
Atsakyti