Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(esperansa @ 2005 08 24, 10:20)
dar vienas dalykas, penktadieni eisiu darytis: LF, FSH, E2, galvoju kokius cia dar man pasidaryti, merginos gal patartumet  4u.gif , o gal dar ir bakterijas kokias pasiziureti g.gif.


Pagal kraują (taip pat tepinėlio metodu) galima nustatyti šias bakterijas -chlamidijas, ureoplazmas ir mikoplazmas.
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2005 08 24, 14:42)
Aciu 4u.gif , dar radau, kad toksiplazmoze ir citomegalo virusa nusistatyti galima per krauja biggrin.gif ...oi su ilgu sarasiuku as keliausiu penktadieni ax.gif

Esperansa, o tai tu anksčiau nebuvai išsityrusi tų visų zarazų ir hormonų? ar tiesiog nusprendei pasitikrinti, ar nepasikeitė kas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2005 08 24, 15:06)
na paskutinis hormonu tyrimas buvo darytas 2003 m doh.gif , keleta kartu per siuos metus darytas prl tyrimas, nes 2003 truputi buvo padidejes, bet sureguliuotas ir dabar viskas tvarkoje. Del bakteriju - daryta del hepatito, sifilio, aids - visi neigiami, bet vat mikoplazmos, ureaplazmos, chlamidijos ir t.t. netirta verysad.gif . Tepinelio tyrimai visad geri budavo... vienu zodziu cia daugiau viska darau savo iniciatyva, nes gydytojas manyje jokiu ligu nemato schmoll.gif . Dabar pries nauja starta nenoriu jokiu klaustuku, tai ir naudojuosi proga kol gydytojas atostogose doctor.gif

teisingai. aš irgi va šį bei tą pakartoju, kad ramiau būtų. biggrin.gif
Atsakyti
Jo reikia del sventos ramybes biggrin.gif
Atsakyti
gal kas galėtų surašyti, kokią ciklo dieną ir kokius hormonus reikėtų pasitikrinti?

labai jau norisi būti pasiruošusiai, nes nusibodo skirtingi daktarai. jaučiu, kad ir man pats laikas pačiai užsiimti ir rodyti iniciatyvą
Atsakyti
Sil, nemanau kad reikėtų pačiai spręsti, kokius tyrimus darytis. tai būtų lyg ir žaidimas akla višta. Ar nebūtų geriau pasirinkti patikimą gydytoją ir darytius tokius tyrimus kokių tikrai reikia. Sėkmės. rolleyes.gif
Atsakyti
vienas gydytojas iš viso sako, kad laukti reikia... tik neaišku ko
kiti du kaip susitaria sako, kad dar per anksti mokėti pinigus už hormonų tyrimus. viena jų bent jau nurodė Ovulavit gerti. bet kaip galima gydytis nežinant priežasčių?
jau geriau pati pasidarysiu tyrimus ir su jais nueisiu pas gydytojus, gal tada konkrečiau bus. bet kad nežinau kokiomis c.d. ir kuriuos darytis blush2.gif
Atsakyti
aš bandau jau beveik metus laiko sad.gif bet ir su mėnesinėmis pas mane problema - nereguliarios. tai gal... na vienu žodžiu jau parinuosi labai
Atsakyti
Labas Sil, gerai kad atradai šitą skyrelį 4u.gif
Jau norėjau tau kokią žinutę rašyt, kad čia užsuktum ax.gif Labai jau tavo klasimai ginekologiai baisūs... Ko greičiau pradėsi rimtai tyrimus daryt, to greičiau ką nors išsiaiškinsi, o tai vien įtarimai ir baimės...
Gal pas tave tik kokia smulkmena, bet reikia išsiaiškint, eik pas rimtus gydytojus ir jie patars, internetu gydymas ne labai veiksmingas smile.gif
Atsakyti

Sil, o pas kokius gydytojus tu buvai? Jeigu turi finansinių galimybių tai iš karto rinkis gydytoją dirbantį privačioje klinikoje. ten aš manau tikrai tave išklausys ir padės, nes jeigu yra problemos su mėnesinėm ir jau metus nepastoji tai vis tiek reikia ieškoti priežasčių. Tu nepanikuok ir nestresuok, bet pasiklausinėk apie gydytojus ir pirmyn...
Atsakyti
et... lankiausi ir privačiai, ir poliklinikoje. jau galvoju pas gerbiamą Klimą užsirašyti. gal pasakytumėte, kur jis dislokuojasi? būčiau dėkinga. kažkur forumuose buvau radusi, bet dabar jau visai užsiparinau...

mirėja -> paskutiniu metu mano ginekologiniai klausimai visai jau užbaisėjo sad.gif teisingai pastebėjai. išgirdau variantą, kad vėlai prasidėjus pirmosioms mėnesinėms ir klimaksas labai anksti prasideda sad.gif o aš sirgti pradėjau tik 16os cry.gif rudenį nustojau gerti KT, tai dabar kamuojuosi keistuose pojūčiuose... plaukai slenka nerealiai ir negaliu to sustabdyti, na bet čia tai dar nieko, peruką galima nusipirkti... ir beria keistai, tai vieną dieną gali keli spuogai išlysti, kitą dieną kaip ir nieko, po dienos ar dviejų kitose vietose beria. ir visi trumpalaikiai. na ir čia gal dar nieko, juk kosmetika yra... bet ką daryti su netikėtai užklumpančiomis karščio bangomis, va man didžiausia problema sad.gif o dar įvertinusi tai kad noriu vaiko... norisi staugti doh.gif
aišku, kad čia visko nesurašiau, ką negerai jaučiu. tačiau neseniai kalbėjau su mama, tai pas ją prieš 1.5-2 metus lygiai taip pat buvo, kai klimaksas prasidėjo... nu vsio, nebegaliu net rašyti, jau pro ašaras kompo nebematau schmoll.gif
Atsakyti
Sil, kol nepadarėj hormonų nieko sprest negalima. Man policistinių 100% visų požymių, o hormonai į priešingą pusę rodo. Esu nerealiai plaukuota, o testosteronas keturis kartus žemiau normos. Kas galėtų įtart...
Pasidaryk hormonus, pasibaigs baimes, prasidės realus veiksmai ir planai, bus daug lengviau. Tau dabar baisiausias periodas- vien įtarimai, faktų-0, bus lengviau kai žinosi.
Aš nuo lapkričio KT nebegeriu- irgi visoks š.. prasidėjo, dar FSH gavosi didelis, bet paskaičiau rusiškam forume ir su daug didesniu pastoja. Jei man panašiai bus ir toliau kaip dabar po 2-3men. nebesulauksiu mmm, nes jau dabar beveik nekraujoju ir su kiekvienu men vis silpniau... cry.gif
Atsakyti