Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Man irgi reikia iš karto keturių. Laukiu mmm ir tada eisiu. turbūt į AIDS centrą. Tik man labai nepatogus laikas, nes jie dirba nuo 8:00, o mano darbas kitame miesto gale 8:30. Iš darbo atsiprašinėti nenoriu, nes ir taip dažnai atsiprašau eidama pas gydytojus. Nenorėčiau, kad žmonės pradėtų ką nors įtarti. Nes žino, kad antri metai susituokę, o vaikų kaip nėr, taip nėr.
Įdomu, jei ateičiau lygiai 8:00 per kiek laiko ten pirmą kartą prasisukčiau. Ar ten vyksta koks nors užsirašymas ar kažkas panašaus?
Kiek ten laiko užtrunkama?
Atsakyti
Aids centre nereikia iš anksto užsirašinėti, ten ir eilių nebūna. Ir tyrimus greitai padaro, ne taip kaip poliklinikose, kur net neščiom reikia laukti nežinia kiek.
Atsakyti
Kaip minėjo Birutytė, del to svorio aš nelabai tikiu, kad priaugus kas nors pasikeis. Aš irgi 160 cm ir sveriu 45 kg., bet mano mama tiek svėrė jauna ir sesuo kuda, bet jau laukiasi. Taip kad jei giminėje visi kudi ir genuose taip užkuoduota tai nieko nepakeisi, o per prievartą priaugus gali tik pakenkti.
Atsakyti
na man tai pasisekė ax.gif gerbiamas K man dėl svorio nieko nesakė 4u.gif
Atsakyti
Gal galit padėt ir paaiškinti mano tyrimų rezultatus:
FSH - 3,02
LH - 8,62
Testoster. - 1,596

MMM buvo 08 01, dariausi tyrimą 08 13, kitos MMM 08 31

Ačiū
Atsakyti
Neinformatyvus tyrimas, visai nevertinamas schmoll.gif
FSH ir LH reikia daryti ciklo pradžioje, o ne vidury. Arba dar galima tada, kai jau labai ilgai užsilaikė mmm.
Reiks kartoti, tarkim, penktadienį (bus 3 ciklo diena).
Atsakyti
QUOTE(Spirgis @ 2005 08 31, 17:56)
Gal galit padėt ir paaiškinti mano tyrimų rezultatus:
FSH - 3,02
LH - 8,62
Testoster. - 1,596

MMM buvo 08 01, dariausi tyrimą 08 13, kitos MMM 08 31

Ačiū


Panašu, kad testosteronas normoj rolleyes.gif
FSH ir LH daromas 3-5 ciklo dieną.
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2005 08 17, 15:49)
5 c.d. dariausi pirmuosius hormonų tyrimus.
FSH - 6,4 (3,5-12,5)
LH - 3,8 (2,4-12,6)
TTH - 1,38 (0,27-4,2)
E2 - 103 (46-607)
T - 0,94 (0,22-2,9)
SHBD - 49,6 (26-110)
LAI - 1,9 (0,38-5,9)



Jau ir prolaktiną turiu - 191 (127 - 637) thumbup.gif
Progesterono mažai - 5,1 sad.gif Bet kadangi ciklas ilgesnis, turiu vilties, kad už kelių dienų pasidarius bus daugiau, nei 21-ą c.d. Tad pirmadienį jau turėsiu 3 skyles venoje:D
Atsakyti
Ačiū, bet nuliūdau sad.gif . Gydytoja man pagal šiuos rezultatus paskyrė gerti kontraceptikus 3 mėnesius, nes, pasak jos, hormonai išsiderinę.
Net nebežinau ką daryt...
Atsakyti
QUOTE(Spirgis @ 2005 09 01, 07:09)
Ačiū, bet nuliūdau  sad.gif . Gydytoja man pagal šiuos rezultatus paskyrė gerti kontraceptikus 3 mėnesius, nes, pasak jos, hormonai išsiderinę.
Net nebežinau ką daryt...


Gal pasakysiu per grežtai, bet man atrodo atsakymas akivaiždus- keisk gydytoja ir kartok tyrimus. Kas per gydytoja kuri nepaaiškino kokią ciklo dieną daryt?
O tau prasidėjo mmm vakar, kaip parašei?
Atsakyti
Taip, prasidėjo vakar mmm. O gydytoja man nieko neaiškino, kada reikia daryti. Aš tiesiog pas ją nuėjau ir ji mane nusiuntė darytis tyrimų tą pačią dieną.
Atsakyti
QUOTE(Spirgis @ 2005 09 01, 08:33)
Taip, prasidėjo vakar mmm. O gydytoja man nieko neaiškino, kada reikia daryti. Aš tiesiog pas ją nuėjau ir ji mane nusiuntė darytis tyrimų tą pačią dieną.


O kur ir pas ką tu eini? Kai aš nunešiau tyrimus paprastai ginekologej iš mot kons, ji irgi mažai ką suprato...
Atsakyti