Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Nu ką žinau, man sakė jei mažiau nei 25 reiškias nebuvo ovuliacijos. Bet kadangi mano ciklas ilgas ir 20 c.d buvo apie 16, tai sako gal dar neįvykus buvo. Tai dabar dariaus 21 c.d dar kartą, jei bus vėl mažiau nei 25, tai po savaitės, 28 c.d. pasidarysiu, tada tikrai jau turėtų būti ovuliacija įvykus, jei ji vyksta.
Atsakyti
Apie progesteroną:
Norma
moterys:
· folikulinė ciklo fazė 0,5 - 3,5 nmol/l
· lutealinė fazė 4,9 - 72 nmol/l
· menopauzė 0,2 - 4,0 nmol/l
· nėštumas:
· I trimestras 52 - 154 nmol/l
· II trimestras 63 - 165 nmol/l
· III trimestras 80 - 297 nmol/l
vyrai 0,5 - 1,7 nmol/l

http://www.lab.lt/gy...gesteronas.html Labai neblogai paaiškinta.
Na jei mano buvo 16, tai lyg ir norma ?? g.gif nebesuprantu kodėl sakė, kad mažai tada.
Atsakyti
O! Ir 13 ir 16 patenka į normos ribas. Tai kokia tai tada norma? Jei 16 jau blogai tai kaip 4.9 gali būt norma? Aš radau kad 20 reiškia ovuliacija yra, 3 ovuliacijos nera. O ką tada reiškia skaičiai nuo 4 iki 19??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Nebesuprantu jau iš aš tada, kodėl mano 16 neįtiko smile.gif)))) Na žiūrėsiu ką šiandieninis parodys tyrimas.
Atsakyti
Liutealinė fazė prasideda iš karto po ovuliacijos. Tuo pat metu pradeda augti progesteronas, tačiau jis auga palaipsniui ir jeigu tyrimas padaromas 1 ar antrą dieną po ovuliacijos, tai jis ir bus mažiau nei 20, bet įsipaišys į normą. Dabar aš pati susipainiojau - 20 vnt. matyt reikia ne ovuliacijai, o implantacijai (pabandykit padaryti paiešką internete - rusų saituose daug info - aš nelabai turiu kada). Gal Kolibriukė dar pataisys mane....
Mirėja, jau rašiau - patikimas rodiklis ovuliacijai nustatyti yra tik echoskopija. Progesteroną tirtis yra labai svarbu ne tiek dėl ovuliacijos, o tiek kad įsitikinti, ar jo užteks embriono mitybai. Iki 12-os savaitės (kol susiformuoja placenta) progesteronas reikalingas vaisiaus mitybai. Jei progesterono trūksta, tiesiog neįvyksta implantacija arba įvyksta persileidimas. Todėl progesteronas yra labai labai svarbus.
Atsakyti
Ačiū, Daiva. Pasitikrinsiu 3-5c. d. ir tada galvosiu. Surinksiu tyrimus ir greičiausiai važiuosiu į Ryga pasiaiškint apie donorystę... Paskaičiavau kad pigiau ir patikimiau vieną kartą nuvažiuot negu aiškintis per Internetą ar telefonu.
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2005 08 05, 18:03)
Kolibriuke, gal galetum ir i mano hormonu rezultatus zvilgtelti, nes nelabai as jau juose susigaudau doh.gif . Taigi:
LH - 8.34 UI/L,
FSH - 3.98 UI/L,
17-BETA-ESTRADIOLIS - 906.0 pmol/l,
PROGESTERONAS - 52.69 nmol/l.


Esperansa, gerai būtų kad bent nurodytum, kokiomis ciklo dienomis tie tyrimai daryti....nes spėliot nenoriu, kelt prielaidas taip pat... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2005 08 08, 18:16)
mano gal ir zvilgteltum....  blush2.gif
4-5 c/d:
    FSH - 5,5
    LH  - 5,4
    E2 - 150
    TESTO - 0,75 (n. 0,22 - 2,9)
    PRL - 804(n. 127 - 637)
    SHBG - 106,7(n. 26 - 110)  -kas cia toks????
    LAI - 0,70(n. 0,38 - 5,9)    -kas cia toks????
    TTH - 1,61(n. 0,27 - 4,2)
    FT4 - 16,0(n. 12 - 22)
22c/d:
  PRL - 564(n. 127-637)
  PG - 57,7 (n. 5,3 - 86)
nieko nenusimanau aapie ju tarpusavio santykius????  blink.gif
ka manai reiktu pakartoti??
aciu is anksto  biggrin.gif


Apie SHBG: SHBG

Apie LAI:
LAI

ir

Dar apie LAI

RositaK,
aš dar pasikartočiau prolaktiną bet kurią ciklo dieną.
Atsakyti

Mačiau apie progesteroną ir ovuliaciją kalbėjot.

Apie įvykusią ovuliaciją sprendžiama dvejopai. Viena vertus, echoskopu matomas geltonkūnis. Kitav ertus, atliekamas kraujo tyrimas (maždaug 7 dienos po ovuliacijos) ir tiriamas progesterono kiekis. Kad ovuliacija įvyko sprendžiama pagal normas : Apie progesteroną. Tačiau yra riba, kuomet implantacija ir tolesnis nėštumo palaikymas galimi - tai 20 - 25. Jei progesteronas mažesnis, labai didelė persileidimo tikimybė. Tai tiek.......
Atsakyti
Na va, man tada viskas labai aišku, kodėl reikalavo 25 smile.gif
Atsakyti
Kolibriuke, man nustatytas lėtinės anovuliacijos sindromas (Ališauskas prieš penkis metus) Mane jis matė vieną kartą, tai pagal ką sprendė (žiūrėjo tik echoskopu ciklo pradžioj, jokių tyrimų)? Kiek ciklų reikia stebėt kad žinot tikslai kad ovuliacijos nebūna?
Atsakyti
O kas vyksta su progesteronu vėliau negu 7 diena po ovulicijos? Mažėja, didėja, nesikeičia? Man darė 25c.d. (mano ciklas 28)
Atsakyti