Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(aistukas @ 2005 10 24, 14:52)
Taip, zinau, kad turi kas kelios dienos dvigubeti - tas man labai svarbu, nes negimdinio tikimybe tikrai yra. Treciad. eisiu pas gydytoja ir dar su juo pasikonsultuosiu, bet jei nieko nematys, tai tikrai hcg dar kartosiu  smile.gif Kadangi pas mane ne daugiau 3 sav. tai gal kiekis ir normalus. O nuo jada jau gali gimdoj matyti? Cia jau man prasideda tamsus miskas  blush2.gif


Jei 3 savaitės nuo ovuliacijos - tai 5 nėštumo savaitės. turėtų matytis puslytė ir tikriausiai trynio maišelis viduje.
Manau nebus tau negimdinio, nes HCG jau gana didelis ir skausmų neturi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 10 24, 15:03)
Jei 3 savaitės nuo ovuliacijos - tai 5 nėštumo savaitės. turėtų matytis puslytė ir tikriausiai trynio maišelis viduje.
Manau nebus tau negimdinio, nes HCG jau gana didelis ir skausmų neturi  4u.gif

ups, o tai cia ne nuo pastojimo reikia skaiciuoti? unsure.gif Tada gal hcg ir per mazas? Reikia vel i normas ilist. Paskauda man abu sonus ir taip jau nuo ovuliacijos - dabar gal jau maziau. Sake, kad pas mane cista yra. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 10 24, 16:33)
Sake, kad pas mane cista yra. blink.gif

aš manau, kad pas tave nėra cistos, tikriausiai ten buvo geltonkūnis, juk echoskopavimas šešėlių mokslas, ir geltonkūnis su cista tokie panašūs
Sekmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 10 24, 16:06)
aš manau, kad pas tave nėra cistos, tikriausiai ten buvo geltonkūnis, juk echoskopavimas šešėlių mokslas, ir geltonkūnis su cista tokie panašūs
Sekmės  wub.gif

Labai tikeciausi, kad taip ir yra. Man rode ta cista, bet man tai tik tamsus burbulas. Is kitos puses, jei tai geltonkunis, tai jis buvo toj nepratekamoj, arba labai blogai pratekamoj pusej. Zodziu, cia dar labai viskas neaisku. unsure.gif Labai man neramu rytojaus laukti.
Atsakyti
Valio, valio, valio... 4u.gif Mano PRG 53,39. smile.gif Vis gi ovuliacija buvo, as net ja jauciau, o gydytojas abejojo. smile.gif Aciu tau, femme, tavo palinkejimas issipilde. Dabar teks palaukti (ko as labiausiai nekenciu) ir darytis testa. O gal nuvaryti HCG pasidaryti?! Siandien savaite po ovuliacijos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2005 10 25, 05:39)
Valio, valio, valio...  4u.gif  Mano PRG 53,39. smile.gif Vis gi ovuliacija buvo, as net ja jauciau, o gydytojas abejojo. smile.gif Aciu tau, femme, tavo palinkejimas issipilde. Dabar teks palaukti (ko as labiausiai nekenciu) ir darytis testa. O gal nuvaryti HCG pasidaryti?! Siandien savaite po ovuliacijos...  4u.gif

thumbup.gif

O kurią dieną tikslinga darytis HCG?Gal jis anksčiau už testą rodo nestuke.gif ?
Atsakyti

Mergaitės - dar ankstoka testams 4u.gif HCG tendenciją jau parodutų, bet verta paalukti bent iki 12-13 dienos po ovuliacijos. O tai vėl - masė neaiškumų būtų ir tuščių vilčių. Ramiai.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 10 25, 05:49)
Mergaitės - dar ankstoka testams  4u.gif HCG tendenciją jau parodutų, bet verta paalukti bent iki 12-13 dienos po ovuliacijos. O tai vėl - masė neaiškumų būtų ir tuščių vilčių. Ramiai.

Kolibriuke, o po IVF kada tikslinga HCG? Skaičiuot nuo įsodinimo dienos turbūt?
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 10 25, 08:49)
Mergaitės - dar ankstoka testams  4u.gif HCG tendenciją jau parodutų, bet verta paalukti bent iki 12-13 dienos po ovuliacijos. O tai vėl - masė neaiškumų būtų ir tuščių vilčių. Ramiai.



Zinau, kad reikia ramiai, bet gal pasidaryti HCG sios savaites pabaigoje, ir dar kitos savaites pabaigoje. Jeigu jis auga - reiskia viskas ciki... Ar vis gi laukti kitos savaites ir darytis testa? Ojojoj, kiek laukti... blush2.gif
Atsakyti
Gal galetumet kas nors pakomentuoti mano tyrimus:

PRL-13,9(3,2-22,7)
P-6,78 (folik.f 0,1-1,5 ovul.pik. 3,8-28 liuteinin.f 2,5-28 nezinojau kurio reikia,tai surasiau visus ax.gif )

Beje,tyrimus dariausi 20c.d o mmm prasidejo 22c.d blink.gif (siaip ciklas 26d)Ar tai reiskia,kad tyrimai nebeteisingi?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioshka @ 2005 10 25, 10:01)
Gal galetumet kas nors pakomentuoti mano tyrimus:

PRL-13,9(3,2-22,7)
P-6,78 (folik.f 0,1-1,5  ovul.pik. 3,8-28  liuteinin.f 2,5-28 nezinojau kurio reikia,tai surasiau visus ax.gif )

Beje,tyrimus dariausi 20c.d o mmm prasidejo 22c.d blink.gif (siaip ciklas 26d)Ar tai reiskia,kad tyrimai nebeteisingi?

Aciu 4u.gif


Tyrimas dalinai neinformatyvus.
Prolaktiną - PRL - gali darytis bet kada. Jis Tavo atveju normalus ir nieko daryti nereikia. Progesteronas darytas kaip ir laiku, bet mėensinės suankstėjo, todėl išejo, kad per anksti smile.gif Jį reikia pakartoti kitame cikle - šiaip mažokas, nors ką čia gali pasakyti, kai po 2 c.d. atėjo mmm.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 10 25, 10:30)
Tyrimas dalinai neinformatyvus.
Prolaktiną - PRL - gali darytis bet kada. Jis Tavo atveju normalus ir nieko daryti nereikia. Progesteronas darytas kaip ir laiku, bet mėensinės suankstėjo, todėl išejo, kad per anksti  smile.gif  Jį reikia pakartoti kitame cikle - šiaip mažokas, nors ką čia gali pasakyti, kai po 2 c.d. atėjo mmm.

Ačių,Kolibriuke už atsakymą 4u.gif .Bent jau PRL teisingas tongue.gif .Tikiuosi ,kad visgi žemas progesteronas del tu ankstyvu mmm ax.gif .
Atsakyti