Įkraunama...
Įkraunama...

sėdynine pirmeiga

QUOTE(korete @ 2011 01 04, 05:23)
teko girdeti, kad toms kuriu leliukai sedi, anksciau nubega vandenys ir retai tenka laukti iki pat 40 sav. idomu suzinoti ar tikrai yra daug tokiu atveju  4u.gif

man jau 39 sav. ir 3 dienos, bet dar esu 2in 1
Atsakyti
QUOTE(dzhurga @ 2011 08 16, 14:16)
Sveikos,

musu leliukas irgi 32 - 33 sav. sedejo, o 36 - 37 sav. buvo apsivertes galvyte zemyn. As dariau ivairiausias mankstas, bet apsivertimo momento nepajauciau, rodos pilve niekas nepasikeite, o pasirodo pasikeite ir dar kaip:) Pradzioj akusere su ginekologe ivare man streso, nes viena ciupineja pilva ir sako kad galva apacioje, o kita, kad virsuje, net susilazino abi:) bet padare echo ir paaiskejo, kad akusere buvo teisi!

thumbup.gif lotuliukas.gif kazkodel susidarau ispudi, kad dirbancios akuseres protingesnes ir gudresnes uz kai kurias gydytojas g.gif
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2011 08 23, 13:06)
man jau 39 sav. ir 3 dienos, bet dar esu 2in 1

brolienė taip pat iki galo nešiojo ir dar būtų nešiojus biggrin.gif bet padarė cezarį,nes dukriukė sėdėjo sau patenkinta,daktarė net kojytę buvo užčiuopus per apžiūrą prieš cezarį
Atsakyti
Sveikos,na musu istorija kol kas tokia,kad 35 savaiciu pasiunte i ligonine skanui UK,nes skaudejo apacia,svaigo galva ir apziurejus viskas gerai mergyte psivertusi sako jau kraunasi lagamina,gali ir anksiau issiridenti,viskas gerai,o 37 savaite nueinam pas daktare ji apziuri ir sako apsiverte galvyte virsui,beje pati pajutau,nes zagsejimas virsui buvo ir itariau,kad apsiverte...Na,siuncia vel skanui i ligonine,ziures ir turesim apsispresti ar bandyti apversti ar cezariui ruostis...tai net nezinau kaip su tuo apvertimu,skaitau ivairiu nuomoniu,na bus matyti siandien ka pasakys per skana.....
Atsakyti
Mano dukryte ir yra "sedinuke". Jau 8 menesi jusdavau, kad kazkas ne to kad po mano skrandziu tikrai ne kojytes mazosios. Nuejau pas gydytoja ir paskiau, kad jauciu mazosios galvyte virsuje ir pasirodo tiesa, gydytoja dar sake, gal dar apsivers, bet po to supratome, kad jai ten zymiai geriau sedeti:)tada dave siuntima pas Domarka, pasikonsultuoti del apsukimo, pries eidama oas ji daug domejausi apie ta apsukima ir t.t ir su juo konsultavausi, jis man leido paciai apsipresti, apziurejes ekoskopu pasake, kad apsukti tikrai butu imanoma, ir leido pagalvoti 2 dienas, taciau as buvau tokios nuomones jai gamta taip nori, taip ir turi buti, reiskia ne veltui ji ten sedi:)ir jokiu budu neleidau sukti ir jai kas galvoja apie sukima tai manau daro didele klaida, zinoma cia mano nuomone:)nes man net baisu pagalvoti kaip spaudziama vaiko galvyte sukama per prievarta... kokios pasekmes ?kas gali uzgarantuoti, kad viskas bus gerai?ogi niekas, o vaikas gali patirti trauma visam gyvenimui, pati dirbu su tokiais vaikuciais,todel savo mazytes traumuoti neleidau, pasilikau prie minties - darysiu cp! ir esu tuo patenkinta nes viskas isejo gerai, mazyle gime sveika.Ir kaip pasake gydytojas, kuris operavo, zinai tiesiog gamta taip sutvarke ir jus abi apsaugojo , nuo naturalaus gimdymo, kuris butu buves lb sunkus... del kai kuriu mano sveikatos negerumu..
Atsakyti
Sveikos,
mano sūnus sėdėjo ir net nebandė apsiversti- nekišo vyras nosies, kur "nereikia" lotuliukas.gif O darė planinį CP 40 savaitę, dar leido pasirinkti operacios dieną penkių dienų intervale... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliockas: 30 gruodžio 2011 - 12:05
Eina 30 savaite, o maziukas sedi, labai tikiuosi, kad dar apsisuks, visai nesinoretu apsukimu arba CP unsure.gif
Atsakyti
Va,o mums jau 33sav.,vis dar sedi,bet CP nebijau smile.gif
Atsakyti
Mano mažis tik 38 sav. apsivertė. Dariau pratimus, nors ir nereguliariai - gal jie padėjo, o gal tiesiog tam atėjo tinkamas laikas... Apsivertimo proceso taip ir nepajutau, taigi buvo laabai maloni staigmena:)
Atsakyti
kad dukryte sedi pastebejom nuo 28sv.kai dare echo.taip ir nepakeite padeties,gime po cezario ir dar su apsisukusia virkstele.o del apsukimo ,tai gig.nerekomendavo ir pati nebuciau sutikusi.
Atsakyti
QUOTE(adri drugelis @ 2012 02 22, 15:34)
kad dukryte sedi pastebejom nuo 28sv.kai dare echo.taip ir nepakeite padeties,gime po cezario ir dar su apsisukusia virkstele.o del apsukimo ,tai gig.nerekomendavo ir pati nebuciau sutikusi.
maniske irgi buvo sedinti, tai butu buves cezaris, bet troleibuse vaziuojant i duobe taip krestelejo, kad, matyt, tuomet ir apsiverte, o siaip nebutu leide rizikuot ir paciai gimdyt...nuo cezario nepabegau, bet jau buvo kitu priezasciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IndraP @ 2011 12 29, 15:14)
Ir kaip pasake gydytojas, kuris operavo, zinai tiesiog gamta taip sutvarke ir jus abi apsaugojo , nuo naturalaus gimdymo, kuris butu buves lb sunkus...

Lyg gamta žinotų, kad jau XXI amžius ir yra atliekamas cezaris biggrin.gif Gamta ir operacija - du nesuderinami dalykai. Jei tai būtų įvykę tada, kai dar cezario niekas nedarydavo, irgi sakytumėt, kad gamta padėjo? Keistai nuskambėjo gydytojo žodžiai smile.gif
Atsakyti