Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir žvynelynė

Sveikos mamytes, pasidalinsiu ir as savo beda. Sia liga sergu beveik 30met( nuo 3metuku). Visko buvo, pagerejimu, pablogejimu, bet kad liga butu isnykusi, praktiskai nebuvo.
Tepalai, hormoniniai ir hemopatiniai, zolininkai ir pan. Aisku , kazkiek apsigydai, bet tik tiek. Geriausias vaistas, vasara prie juros, saule ir surus vanduo. Bet kai ateina ruduo, tai norisi sleptis nuo pasaulio. Sukneles ir sijonai praktiskai pamirsti, teisiog ju neperku, nes zinau, kad negalesiu uzsideti. Viskas uzdara, ilgom rankovem, kelnes. Ir taip ja daug metu...

Dariausi maisto nesuderinamumo testa, Zveryne. Taciau neistveriau tokios dietos. Veliau pastojau ir taip nebesilaikiau nieko.

Kai pastojau, labai apsidziaugiau, kad liga praktiskai pranyko. Taciau pradejo ziauriai niezeti galunes, delnus ir ******. Galutiniam rezultate nieko nerado, deagnozavo odos issausejima. Bet niezulys buvo nepakenciamas, naktimis negalejau miegoti. Atsirado koju nagu proriaze,is pradziu pagelto nago kampas, o veliau ir kiti nagai. atrodo lygiai taip pat kaip nagu grybelis, todel dabar nebegaliu nesioti atviros avalynes. Juk visiems neaiskinsi, kad cia ne grybelis. sad.gif.....

Na tiek to, susitaikiau, geriau jau tebunie negrazus nagai, bet bent ant kuno nera. Deja po gimdymo, jau praktiskai antra diena vel viskas prasidejo. Ir iki kol maitinau vaika, kunas buvo tiesiog ziaurus. Nezinau, ar koks sutapimas ar kas, bet baigus maitinti situacija pasikeite, buvau labai laiminga, kad galejau viesumoje vilketi atvirus drabuzius.

Neseniai pagimdziau antra leliuka. Per nestuma irgi praktiskai liga buvo praejusi, bet praejus 2menesiams tiesiog nusejo visa kuna, nebezinau ka daryti. Baisu i save paziureti.

Vyras ramina, sako po pirmo vaiko irgi toks paumejimas buvo, bet paskui pasikeite situacija. Labai tikiuosi, kad kai baigsiu maitinti, nors kiek sumazes.

Kalbejau ne su vienu zmogumi tuo klausimu. Tai vienas zmogus teisybe pasake, sako kuo as tik netepiau, viskuo, isskyrus s... Ir juokinga, ir graudu.

Na bet reikia neprarasti vilties, juk negalima apkerpeti visai.
Kai baigsiu maitinti, bandysiu vel pasinaudoti maisto nesuderinamumo testu, gal istevrsiu si karta wink.gif Bet sako po nestumu, testa reikia daryti pakartotinai.








Atsakyti
Aš irgi turiu šitą "džiaugsmą". Kai laukiausi pirmą kartą, buvo viskas dingę (nors reikia pasakyti man liga atsirado kai buvau berods 25 ir nėra labai išplitusi) - ant rankų, ausų landose ir kartais galvoje atsiranda dėmelių. Dabar kai laukiuosi antrą kart, dėmelės niekur nedingo. Buvau Santariškių klinikų dermatologo-venerologiniame skyriuje (kur Visoriuose) ir gydytoja man leido naudoti Daivobet'ą. Bet man tikrai yra labai mažai dėmelių, tik tiek kad jos daugiausia ant plaštakų ir labai matosi, o plius dar ir labai niežti (man vasarą būna paūmėjimai). Pats didžiausias paūmėjimas buvo, kai dukrai buvo gal 8 ar 9 mėn. ir pradėjo praktiškai išvis nebevalgyti (o jau ir taip svoris ištisinė problema buvo), tada per kelias dienas nuėjo dėmėm plaštakos. Paskui dar buvo paūmėjimas kai po vaiko auginimo atosotogų nuėjau į naują darbą - labai daug dirbau, daug stresinau. Aš asmeniškai labai sieju savo paūmėjimus su patiriamu stresu ir vasara sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kimseaa @ 2011 07 26, 14:25)
Sveikos esu jauna mamyte  nestuke.gif ir turiu zvyneline galvoje gal galite pasakyti jei as naudoju vaistus Xamiol ar jie nepakenks mano vaikui ?,nes jei netepciau ju isplistu po visa galva ..o tai butu tikrai negerai..


Xamiol tikrai nerekomenduojamas nestumo metu, nes jo komponentai yra kalcipotriolis ir gliukokortikoidas, tai gali skatinti apsigimimus... as pati naudojau si tepala, jis tikrai padeda, bet nutraukiau... Tenka kovot Psoriaten tepalu, bet kol kas zvyneline tik plinta...
Atsakyti
Aš iki nėštumo irgi kovojau su šia liga,kai pastojau naudojau Psoriaten tepalą,bet kažkur nuo 3-4 mėnesio liga apmažėjo ir paskui ir visai išnyko thumbup.gif Bet deja kai pagimdžiau pastebėjau,kad laikui bėgant po truputį vėl atsiranda doh.gif
Atsakyti
o man is vis su ta pso geriausiai, nuejau pas gine kad patvirtintu nestuma, apziurejo mane ir rado viena maza demele, i kuria niekada nekreipdavau demesio, israse siuntima pas dermatologa, ten paziurejo visa kuna, paeme biopsija ir pasirodo as turiu pso g.gif Kadangi ir mb ja turi, tai tik tikiuosi, kad maziukui nepersiduos, o jei persiduos, tai labai lengva forma ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelda: 22 gegužės 2012 - 15:31
Nėštumo metu būklė pagerėjo, nenaudoju jokių tepalų, nes beprasmiška. Liga pasireiškusi tik galvoje, tad riebaluotai būti nuolat nesinori. Nors ilgai kovojau, o dabar jau apie 5 metus jokių tepalų, būklė ta pati. Taip ir gyvename. Dabar galvoju jau po antro vaikučio kreiptis į natūralios medicinos centrą, darytis maisto netoleravimo testą, gal padės...
Atsakyti
Sveikos, turėjau beda ant alkuniu. Pasodariau maisto netoleravimo testa. Parode-kad labai netinka : PIENAS, KIAUSINIAI. Nebevalgau....oda susitvarke. Dar man netiko miltai, (cia mano jau pastebejimas). O ju derinys-issaukdavo dar ir sanariu skausmus.
Atsakyti