Įkraunama...
Įkraunama...

Laukinių paukštelių ir gyvūnų globa žiemą

QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 17, 22:18)
Lesyklos kurapkoms: http://www.birdlife....yklos-kurapkoms

O ar jums neatrodo pavojinga, kad lapė aplaižo, apgraužia kaulus? Tikiuosi bentjau po to jūsų šuo su jais kontakto neturi?  blink.gif  Niekada negali žinoti, kad ji- nepasiutusi.. negerai jei jos aplaižytus bliūdelius paskui šuo laižo  schmoll.gif



oi baikit, ji taip juos apgrauzia kad ten nieko apsoliuciai nelieka, plikas plikutelis kaulas, kurio suo net meuosto... po to as juos surenku ryte ir ismetu (zinoma su pirstinem); o dauguma kaulu ji kazkur nusinesa.
nemanau, kad ji kuom serga, labai grazi, sveika, didele, ir elgesys jos normalus, ne koks keistas ar gasdinantis.

beje neradau nuorodoj kur tas 8 pav., g.gif (sako paziurekit i 8 pav.,)- kurapku sleptyve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulka1: 17 sausio 2011 - 22:29
Lapiukai, jei neklystu, vasario mėn turėtų gimti, tai jei lapytė nėščia, jai tikrai reikia būti stipriai, kad galėtų žindyti vėliau savo lapiukus, jei tai ne besilaukianti lapė, o tiesiog lapė ar lapinas, bet kokiu atveju šaunu, kad rūpiniesi wub.gif Labai sunku gyvūnėliams išgyventi dabar... galima ir kokių virtuvinių maistinių atliekų (žinoma,labiau mėsinių) padėti, jei yra galimybė...

O paukščius pažinti nesunku - tam reikalui knyga po ranka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2011 01 18, 00:38)
Lapiukai, jei neklystu, vasario mėn turėtų gimti, tai jei lapytė nėščia, jai tikrai reikia būti stipriai, kad galėtų žindyti vėliau savo lapiukus, jei tai ne besilaukianti lapė, o tiesiog lapė ar lapinas, bet kokiu atveju šaunu, kad rūpiniesi  wub.gif  Labai sunku gyvūnėliams išgyventi dabar... galima ir kokių virtuvinių maistinių atliekų (žinoma,labiau mėsinių) padėti, jei yra galimybė...

O paukščius pažinti nesunku - tam reikalui knyga po ranka  biggrin.gif



knygos neturim blush2.gif
tai pridedu visko, bet ir katinai ateina nabageliai ax.gif
tai jei lieka ir lapute isisuka i ta dubeneli, tik pastoviai ji kazkur nutempia, kad nerandu niekaip, kas kart vis tenka kita det doh.gif
kad nenescia, gal lapinas.... g.gif
Atsakyti
http://www.lutute.lt...p;product_id=96

mano lesyklos lankytojų sumažėjo - atskrenda kelios zylės unsure.gif man, atšilo orai, kai kur žolytė pasirodė, gal kas kokį vabalą miegantį nusičiumpa, mano vaišės jau nebetraukia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2011 01 19, 17:58)
http://www.lutute.lt...p;product_id=96

mano lesyklos lankytojų sumažėjo - atskrenda kelios zylės  unsure.gif man, atšilo orai, kai kur žolytė pasirodė, gal kas kokį vabalą miegantį nusičiumpa, mano vaišės jau nebetraukia  ax.gif



normalu, pas mus taip pat apmazejo... zolytes dauk visur aplinkui (aptirpo sniegas), tai jos ir randa viso ko.
bet dar ziema nesibaigia.... sugryz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 13, 17:55)
O kuo gi varnos nepatinka..?  g.gif  Tokie įdomūs ir protingi paukščiai, man asmeniškai daug įdomesni už visokią smulkmę  mirksiukas.gif na bet jei jau nenorite jų šerti, reikėtų visą lesyklėlę įdėti į tokį alia "narvelį" iš vielos, per padorų atstumą. Maždaug kažkas panašaus:
user posted image
Vielos būna senukuose pirkti, tik akutės diametrą reik sumaniai parinkti, kad smulkūs paukšteliai tilptų, o varna ne. Padarius betkaip, tai gali tapti spąstais ir mirtimi paukšteliams.. :
user posted image

Sodyboje padarėm nemažą lesyklą, ir bent kartą savaitėje turim važiuot ten, kad ją papildyt. Nes paukšteliai priprato prie pastovaus maisto buvimo, ir gali žūti, jei nebelesinsim.. taigi, atsakomybė dabar iki pavasario  doh.gif  Apvertę įmontavom 5l. bambalį, padarėm skylutes kad vis byrėtų pro apačią, kiek paukščiai sulesa.
pas mus beveik vienkiemis, tai paukščių susirinko tikrai nemažai: paprastos, šiaurinės pilkosios, mėlynosios, kuoduotosios zylės, bukučiai, žaliukės, svilikai, geniai ir net pilkoji meleta (nuostabaus grožio ir retas paukštis), visai nepykstu kad užkąst atskrenda kėkštai, ir net gaila, kad nei varnos nei krankliai, kurie netoliese gyvena, pavalgyt neatskrenda.. user posted image

aciu uz idejas, tikrai pasinaudosiu....o varnu lesinti tikrai nenoriu....kaip mano vyras sako..lesini cia juodasias vistas, o kiausinius kas surenka... smile.gif
Atsakyti
Nuoroda į "online" paukščių lesyklėlę; ji yra Estijoje, miške. Filmuojama visą laiką smile.gif

mms://tv.eenet.ee/toidumaja

o čia erelių lesykla, bet atskrenda ir šarkų, kėkštų bei kranklių mirksiukas.gif

mms://tv.eenet.ee/nova

bei žvėrelių, pagrinde šernų šėrimo vieta. Paukštelių dieną čia taip pat būna daug, o sutemus puotauja šernai (ir kartais usūriniai šunys):

mms://tv.eenet.ee/siga

Šio projekto tinklapis: http://www.looduskalender.ee/en
malonaus žiūrėjimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebenkstiejka: 24 sausio 2011 - 12:29
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 24, 13:28)
Nuoroda į "online" paukščių lesyklėlę; ji yra Estijoje, miške. Filmuojama visą laiką  smile.gif

mms://tv.eenet.ee/toidumaja

o čia erelių lesykla, bet atskrenda ir šarkų, kėkštų bei kranklių  mirksiukas.gif

mms://tv.eenet.ee/nova

bei žvėrelių, pagrinde šernų šėrimo vieta. Paukštelių dieną čia taip pat būna daug, o sutemus puotauja šernai (ir kartais usūriniai šunys):

mms://tv.eenet.ee/siga

Šio projekto tinklapis:  http://www.looduskalender.ee/en
malonaus žiūrėjimo  4u.gif

Ačiū. Kaip įdomu stebėti.
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2011 01 24, 13:28)
Nuoroda į "online" paukščių lesyklėlę; ji yra Estijoje, miške. Filmuojama visą laiką  smile.gif

mms://tv.eenet.ee/toidumaja

o čia erelių lesykla, bet atskrenda ir šarkų, kėkštų bei kranklių  mirksiukas.gif

mms://tv.eenet.ee/nova

bei žvėrelių, pagrinde šernų šėrimo vieta. Paukštelių dieną čia taip pat būna daug, o sutemus puotauja šernai (ir kartais usūriniai šunys):

mms://tv.eenet.ee/siga

Šio projekto tinklapis:  http://www.looduskalender.ee/en
malonaus žiūrėjimo  4u.gif

labai labai ačiūūūū bigsmile.gif thumbup.gif Nuo pernai turėjau šias nuorodas, bet kas nutiko, kad man jos nebeveikė, o dabar nukopijavau adresą ir puikiausiai rodo biggrin.gif pagaliau galėsiu pratęsti stebėjimą thumbup.gif dar kartą dėkoju wub.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Šiemet geresnė kokybė vaizdo rolleyes.gif ir lesykla atnaujinta mirksiukas.gif puikumėlis wub.gif
Atsakyti
Sveikos,paukštelių ,gyvūnėlių mylėtojos,

Šioje temoje aš,naujokė,bet tikiuosiu priimsite mane į savo bendraminčių ratą.


Visai atsitiktinai internete perskaičiau tai,kad nuo per didelio salėgrąžų lesinimo paukšteliai apanka.

Aš,paukštelius globoju,jau ne pirmi metai.

lesykloje tenka pamatyti įvairių zylučių rūšių,genį strazdą,žvirbliukai. žaliuokės

Labai dažnai apsilanko balandžiai,kurie labai greitai patuština maistą.


Mano lėsykloje būna saulėgrąžos,batonas.

Pakabinu lašinukų.

Prašau,pasidalinkite patirtimi,dėl saulėgrąžų. 4u.gif




Atsakyti
Sveikos,

keliu šią tema į viršų,ir,galvoju,negi nieks negloboja laukinių paukštelių.

Kiek,man tenka pastebėti,nemažai žmonių globoja paukštelius.


Turiu pora klausimų gamtos mylėtojoms,.

Mano lesyklą pradėjo pulti paukštvanagiai.


Antra zylutės nebelesa parduotuvėje pirktų lašinukų.

Gal jie yra išmirkyti kokiame tirpale,bet perku P.C.


Pabandysiu pirkti turguje.

Pasidalinkite patirtimi,būsiu dėkinga 4u.gif





Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 02 18, 20:50)
Sveikos,

 
    Mano lesyklą pradėjo pulti paukštvanagiai.
    Antra zylutės nebelesa parduotuvėje pirktų lašinukų.

   

  Pasidalinkite patirtimi,būsiu dėkinga 4u.gif



hm... visiems badas.... tongue.gif
Atsakyti