Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Olesta @ 2009 02 26, 10:08)
atsakingai pareiškiu, kad kremo bus daug, o pyragėlių per mažai, daryk iš karto dvi normas lotuliukas.gif tada ir kremo bus „nei liko, nei Miko, kaip Galminui košės“ lotuliukas.gif


aciu aciu 4u.gif darysiu 2 rozus, a vduk nesigaus smile.gifsmile.gifsmile.gif uziprase Kaziuko mugei visokiu skanumynu doh.gif doh.gif doh.gif turesiu darbo....
Atsakyti
Daividija,

labai fainuoliškas pyragas... as jau nuo Glacee laiku ji nusiziurejusi turiu, bet laiku nepaklausiau, o dabar nera kam atsakyti.. Tai dabar Jusu klausiu: ar is visos normos kepet? Ir tada perpjovet ir sutepet kremu? Pagal originalu recepta raso, kad iskepti du "eklerus" ir lakstus pertepti kremu ... tai kas ten gaunasi? juk as isivaizduoju tie lakstai gaunasi tusciaviduriai ir jei tik per viduri tepti, tai nebus su skylem? Gal turite pyrago pjuvi? .. blush2.gif
Atsakyti
Inocka, as tai is baltymu, kaip minejo kazkuri, imusu dar viena pilna kiausa, ir panaudoju blynams, ar taip iskepu omleta. Metyt tai tikrai nemetau...

O del skystumo, tai idekit siek tiek daugiau miltu, ir iskart kremas pasidaro tirstas. As antra partija kai dariau, tai idejau tik puse sauksto daugiau, ir gavosi nebegantis kremas.

Beje, as darau pagal Cipciuka eklerius is visos normos, o Olestos krema is puses normos, tai tik keli sausainukai lieka neuzpildyti, tai dukra suvalgo juos.
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 02 26, 08:02)
tai tau per skysta ir gavos, nes visi kiaušai schmoll.gif ar pagal Olestos receptą darei?

Aš tai išmetu baltymus lauk ir viskas, morengų neišdrįstu pradėt bandyt, tai ir nesuku galvos irnesakyk.gif


blink.gif blink.gif blink.gif .....apakau , rink ir man siusk , siuntimą apmokėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
As kepu morengus smile.gif labai lengvai darosi smile.gif
Suplaki kiausiniu baltymus su cukraus pudra iki labai standziu putu, tada suformoju morengus ir dedu orkaite kurios temperatura neturi buti didesne nei 75 laipsniai su ventiletoriumi, nes situs sausainius reikia nekepti o kaip ir dziovinti, kepa kazkur 2 val taciau as visada juos ragauju, jei vidus jau nesitempia reiskia iskepe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 26, 10:40)
Inocka, as tai is baltymu, kaip minejo kazkuri, imusu dar viena pilna kiausa, ir panaudoju blynams, ar taip iskepu omleta. Metyt tai tikrai nemetau...

O del skystumo, tai idekit siek tiek daugiau miltu, ir iskart kremas pasidaro tirstas. As antra partija kai dariau, tai idejau tik puse sauksto daugiau, ir gavosi nebegantis kremas.

Beje, as darau pagal Cipciuka eklerius is visos normos, o Olestos krema is puses normos, tai tik keli sausainukai lieka neuzpildyti, tai dukra suvalgo juos.


aciu 4u.gif
Atsakyti
Na jau daividijos plikytas pyragas thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Inočka @ 2009 02 25, 21:01)
Daividija, koks fainas pyragelis tavo  bigsmile.gif

Sakyk, ar tas kremas ne skystas? Siandien dariau ir as plikytukus su plikytu kremu, bet man jis per skystas gavos.  doh.gif  As su kiausais pilnai dariau. Daba galvoju, jei tik trynius det, tai ka su baltymais daryt g.gif


ta skremas neskysta,nes dedasi ir miltu ir krakmolo,tik jo laaabai daug,toks didelis puodas lotuliukas.gif tam pyragui puses per akis.
QUOTE(Daivve @ 2009 02 26, 07:24)
Daividija,

labai fainuoliškas pyragas... as jau nuo Glacee laiku ji nusiziurejusi turiu, bet laiku nepaklausiau, o dabar nera kam atsakyti.. Tai dabar Jusu klausiu: ar is visos normos kepet? Ir tada perpjovet ir sutepet kremu? Pagal originalu recepta raso, kad iskepti du "eklerus" ir lakstus pertepti kremu ... tai kas ten gaunasi? juk as isivaizduoju tie lakstai gaunasi tusciaviduriai ir jei tik per viduri tepti, tai nebus su skylem? Gal turite pyrago pjuvi? .. blush2.gif

Kepiau is visos normos,su konditeriniu maiseliu isspaudziau visa orkaites didele skarda,juostele prie juosteles,tada perpjoviau per puse,ne kaip biskvita,o padalinau i dvi dalis,ir ant vienos dalies uztepiau krema ir uzvoziau kita dalimi.Pjuvio,gaila nenufotografavau,bet juosteels buvo nestoros,tai labai tusciavidures nebuvo,tik kremo tai puses normos gana,nes labai daug,liko puse,tai vakar sutepiau vaflius ir pribarsciau dziovintu vaisiu,ir gavosi skanus torciukas,sumirko,toks visai nesaldus mirksiukas.gif
is likusiu 8 baltymu kepu morengus,bus Kijevo tortas,tik reikia paziuret koki ten krema padaryt,nes plikyto jau nenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 26, 16:09)
is likusiu 8 baltymu kepu morengus,bus Kijevo tortas,tik reikia paziuret koki ten krema padaryt,nes plikyto jau nenoriu lotuliukas.gif


Oi kaip lauksiu Kijevo vaizdų wub.gif O tas kremas visai nepasakyčiau, kad kažkuo plikytą primintų schmoll.gif nors virti reikia biggrin.gif Ten kai išverda tai toks a'le sirupas gaunas (smarkiai jis nesutirštėja schmoll.gif) ir jį po to TIK PO 1 ARBATINĮ ŠAUKŠTELĮ įplakti į sviestą reikia (čia svarbu, nes gali susisluoksniuot). Dar gi kakava dedasi - tai kaip labai skanus šokoladinis kremas gavosi. Man priminė tolimus vaikystės laikus wub.gif tooooks girdėtas ir geras skonis wub.gif Vaikai ant batono tepė kaip šokoladinį sviestą atgint negalėjau lotuliukas.gif Bet gal tu kokį gudresnį kremą išgalvosi blush2.gif

Faina tavo karpatė wub.gif wub.gif wub.gif Jau kaip aš visko noriu ir eklerų ir tų šachmatinių sausainių ir karpatės blush2.gif Bet savaitgaliui nusimato medutis MB gimtadieniui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 26, 15:10)
Oi kaip lauksiu Kijevo vaizdų  wub.gif O tas kremas visai nepasakyčiau, kad kažkuo plikytą primintų schmoll.gif nors virti reikia  biggrin.gif  Ten kai išverda tai toks a'le sirupas gaunas (smarkiai jis nesutirštėja  schmoll.gif) ir jį po to TIK PO 1 ARBATINĮ ŠAUKŠTELĮ įplakti į sviestą reikia (čia svarbu, nes gali susisluoksniuot). Dar gi kakava dedasi - tai kaip labai skanus šokoladinis kremas gavosi. Man priminė tolimus vaikystės laikus  wub.gif tooooks girdėtas ir geras skonis  wub.gif Vaikai ant batono tepė kaip šokoladinį sviestą atgint negalėjau lotuliukas.gif Bet gal tu kokį gudresnį kremą išgalvosi  blush2.gif

Faina tavo karpatė wub.gif  wub.gif  wub.gif Jau kaip aš visko noriu ir eklerų ir tų šachmatinių sausainių ir karpatės  blush2.gif Bet savaitgaliui nusimato medutis MB gimtadieniui ax.gif

tas Kijevas tai nebus Kijevas,greiciau Essexas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Morengus jau iskepiau doh.gif is tikruju tai jie man nepadvigubejo,bet isdziuvo puikiai,kadangi stori ir taip buvo,bet jau baigiu krastus apgrauzt,nes man jie skanus blush2.gif ,o krema darysiu sviestini,kondensuoto pieno su kava,nes tam kremui reikia tryniu,tai vel liks baltymai,o jau nebenoriu nieko kept. schmoll.gif
Atsakyti
Siulau:

Margi pyragėliai (sausainėliai)

0,5 kg miltų, 2 kiaušiniai, 150 gr. sviesto, 1 š kepimo miltelių, 4 š cukraus, 2-3 š kakavos, 100 gr grietinės.

Viską išskyrus kakavą sudėti ir suminkyti tešlą.Pusę tešlos atskirti, palikti baltą, o į likusią sudėti kakavą ir gerai išminkyti.
Šviesią ir tamsią tešlą iškočioti vienodais lakštais, sudėti vieną ant kitos, stipriai suvynioti ir padėti šaltai (išnešėm į balkoną valandėlėi).
Aštriu peiliu supjaustyti apskritimus ir kepti vidutinio karštumo orkaitėj.
Jei norit labiau pyragėlių pjaustot plačiau, jei sausainiukų -siauriau.

Receptas iš mano paauglystės sąsiuvinio... Skonis vidutinis. Mokiau dukrą, tai jai šis receptas tikrai nenuobodus ir gana nesudėtingas.
Kepimo miltelius žinoma sudedam į grietinę ir gerai išmaišom, sviestą galim tarkuoti per burokinę tarką arba švelniai ištirpyti...
Skanaus!

Man tai labai patiko wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 26, 00:08)
Morengus  ax.gif

QUOTE(davija @ 2009 02 26, 08:02)
tai tau per skysta ir gavos, nes visi kiaušai schmoll.gif ar pagal Olestos receptą darei?
Aš tai išmetu baltymus lauk ir viskas, morengų neišdrįstu pradėt bandyt, tai ir nesuku galvos irnesakyk.gif

Baltymu tikrai nemesiu lauk, o morengu nevalgau.

Reiks gal tikrai omleta iskept. Aciu, Rugiagele, buvau pamirsus.
Tik, man tai nelabvai skanu su plikytu kremu, nebent mano kremas neskanus, man skaniau su varskes grietineles kremu, nors vaikas visus eklerus su plikytu kremu suvalge blink.gif , sake, kad LABAI skanu
Atsakyti