Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų užmigdymas

QUOTE(<...Neringa...> @ 2013 08 10, 10:53)
Pačiam katino plaukui nėra alergiškų. Žmonės alergiški yra katinų seilių liaukose esančiai medžiagai, kuria jis sutepa plauką. Yra labai daug išeičių. Pasiskaitykite patarimų straipsniuose, kaip kovoja žmonės kurie yra alergiški katėms. Aš nežinau, imu bjaurėtis žmonių "vaikų" sudievinimu, vienų draugų vaikas katę tampo už uodegos perimetęs per petį, ir jiems tai juokinga, mat kokį kantrų katiną turime. Kiti gyvūnus išmeta, kai pasireiškia alergijos. Tai ką jūs galvojate, prieš pasiimdami gyvūną? Ar kad niekada neturėsite vaikų? Ar kad svarbiausia turėt "žaisliuką" dabar?  g.gif Jau nusibodo ir visų čia patarimų prašymai, tai siusioja ne ten, tai šeriasi, tai alergijos, galų gale ką pats nešioja ant galvos, ko gero kopūstą  mad.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Ne katino problema nesveikas vaikas. Reikia vaiką gydyti, imunitetą kelti, o ne katino bodėtis. Tokiam vaikui blogės ir blogės, jei nebus kompleksiškai gydomas iš pagrindų. Tai kas tada?

O be to durnai pasirinkta tema. Kas gi tokioje temoje ieško naujų šeimininkų? doh.gif
Šiaip tai katinėliui reikia iš širdies palinkėti geresnių šeimininkų, kurie moka problemas spręsti, nekaltindami gyvūnų.
Atsakyti
Vicious Vici, bet kokiu atveju Jums pritariu dėl linkėjimų katytei. Kaip man gaila tokių gyvūnų, kurie tampa niekam nereikalingi ir namų tenka ieškoti forumuose.
Šlykščiuosi žmonėmis, jau tampa nebepakeliama, vieni parazitai akis išbadyt gali, kiti gyvūną meta lauk, pavargau nuo tokių blogybių verysad.gif Gaila, kad žmogus tiek įsikišo į gamtą, kad dauginimasis tampa nekontroliuojamas, o gyvūnai plinta iš rankų į rankas, deja ne visos tos rankos yra geros... unsure.gif
Taip, kaip kam labai keista, kad kaip čia dabar nesupranta, juk vaikas svarbiau, tai reikėjo iškart ir gimdyt tą vaiką, šokinėt aplinkui, popint, o ne gyvūnus imti.
Nežinau, kaip reikėtų kontroliuotišią situaciją, baisu, pilni gyvūnų globos namai, visi tik ir laukia, kad kas paimtų tuos gyvūnus, o kai paima...kur jie atsiduria, kas su jais daroma verysad.gif
Atsakyti
mano katinėlį užvakar užmigdė, nes labai sunkiai sirgo ir nebuvo kitos išeities... nors prieš du mėnesius tą ligą buvo pavykę nugalėti su reta operacija, bet liga staigiai vėl atsirado ir šykart jau nebeturėjom pasirinkimo sad.gif nesvietiškai širdį skauda...
niekaip nesuprantu žmonių, kad gali atsisakyti savo gyvūno vien todėl, kad jis kažką netinkamai daro. aš sutikčiau, kad katinas man visą butą apsysiotų, kad dar nors vieną dienelę jis būtų su mumis...
kai gyvūnas kažką netaip daro, tai ne gyvūno, o buko šeimininko problema!!! gyvūną reikia auklėti arba gydyti, jei jis dėl ligos netinkamai elgiasi...
Atsakyti
Marti, nuoširdi užuojauta. Baisu net pagalvoti apie savijautą, jeigu netekčiau savo katinėlio. Pritariu Jūsų požiūriui dėl gyvūnų užmigdymo vardan šeimininko patogumų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvūnų mylėtojos. Pati negaliu gyventi be gyvūno namuose. Kas liečia šią temą, esu girdėjus, jeigu užmygdote namuose augintą gyvūną, prišaukiate nelaimę į namus, o jei gyvūnas numiršta namuose, tuomet jis iš šių namų išsineša kartu su savimi visas namų bėdas. Tiesa tai ar ne, bet kol kas esu pati tai patyrusi ir mačiau tokius atvejus pas pažįstamus. Kaip bebūtų sunku, visada stengiuosi su savo augintiniu būti iki pačios pabaigos verysad.gif

Atsakyti
Ta prasme reikia jam leisti kęsti lietą agoniją, nes kitaip nelaimė ateis į namus? blink.gif
Atsakyti
[quote=Rodnega,2014 06 19, 23:37]
Ta prasme reikia jam leisti kęsti lietą agoniją, nes kitaip nelaimė ateis į namus? blink.gif

Žmonės irgi kenčia, bet jų niekas neužmigdo. Jau keli gyvūnai mirė man ant rankų, buvo labai, labai sunku, bet po to buvo lengviau, kad aš šalia jų buvau iki paskutinio atodūsio, matė mane, o ne pašalinį žmogų - veterinarą su švirkštu. verysad.gif

Bet tai tik mano asmeninė nuomonė. unsure.gif
Atsakyti
Ta prasme reikia jam leisti kęsti lietą agoniją, nes kitaip nelaimė ateis į namus?
Atsakyti
[Rodnega,2014 06 19, 23:52]
Ta prasme reikia jam leisti kęsti lietą agoniją, nes kitaip nelaimė ateis į namus?


Jūs kartojatės g.gif
Atsakyti
O jus neatsakot. Pas mane buvo banguotuke 15 metų. Ištiko insultas, dalinis paralyžius , tai man reikėjo jai leisti kankintis nes kitaip nelaimę prisišauksiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 06 20, 00:25)
O jus neatsakot. Pas mane buvo banguotuke 15 metų. Ištiko insultas, dalinis paralyžius , tai man reikėjo jai leisti kankintis nes kitaip nelaimę prisišauksiu  blink.gif


Aš ne tvirtinu, aš tik esu girdėjusi apie tai, beje ar tai buvo sutapimas ar ne, turėjome ir mes katytę, kuri sirgo. Mes ją užmigdėme. Dabar kai pagalvoju, tai tikriausiai ne dėl to, kad ji nesikankintu, o geričiau, kad mes patys. Ir po to mano gyvenimas pasisuko visu 180 laipsniu kampu. Mano sesei irgi teko užmigdyti katiną, jos gyvenimas taip pat pasikeitė į labai blogą pusę. Tai nesiimu spręsti ar tas prietaras yra teisybė ar ne. Bet juk yra sakoma, kad kiekvienam šiame gyvenime yra atseikėta tiek, kiek jam priklauso.
Beje, prieš savaitę taip pat mano triušiukas iškeliavo į vaivorykštės šalį. Iki pat galo buvau šalia, glosčiau, neatsitrakiau nei minutei. Jis numirė ( ne nugaišo) labiai tyliai ir ramiai.

Bet gal jau šiam kartui užteks apie liūdnus dalykus, nes tuoj ir vėl apsibliausių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šnapsė @ 2014 06 19, 23:50)
Žmonės irgi kenčia, bet jų niekas neužmigdo.

Kai kuriose šalyse eutanizija žmonėms yra įteisinta mirksiukas.gif
Tai jūs gal pagalvokite, kokia slauga, kokios medicininės priemonės yra taikomos sunkiai sergantiems žmonėms, o kokios gyvūnams doh.gif Jeigu šalia sėdėsit ir glostysit, manot tam gyvūnui mažiau skaudės? doh.gif
Vis dar atsiranda žmonių, tikinčių tokiais primityviais prietarais... Ir dar atsiranda, kas juos sumąsto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balanda: 20 birželio 2014 - 16:22