Įkraunama...
Įkraunama...

Kevinukui atminti

Sveikutes Mielosios Mamytes,mes jau namuose,liudesys,tustuma ir aplamai nzn kaip toliau gyventi,kaip priprasti prie sio skausmo verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Palaidojom savo Mazaji Turteli,palikome kapeli ,seneliai lankys Kevinuka,priziures verysad.gif Neateina jis dar i mano sapnus,o as jo tiek issiilgus,man taip truksta Jo verysad.gif Lukutis vis sneka apie broliuka,net kartais nezinau ka jam pasakyti,siandien jau dvi savaites kaip jo nera su mumis kartu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Aciu Jums ,kad aplankote mus,palaikote,paguodziate
Atsakyti
laikykites Gabrieliuk, stiprybes ir jegu jums visiem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 01, 11:22)
Sveikutes Mielosios Mamytes,mes jau namuose,liudesys,tustuma ir aplamai nzn kaip toliau gyventi,kaip priprasti prie sio skausmo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Palaidojom savo Mazaji Turteli,palikome kapeli ,seneliai lankys Kevinuka,priziures verysad.gif Neateina jis dar i mano sapnus,o as jo tiek issiilgus,man taip truksta Jo  verysad.gif Lukutis vis sneka apie broliuka,net kartais nezinau ka jam pasakyti,siandien jau dvi savaites kaip jo nera su mumis kartu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

console.gif Nezinau gabrieliuk, nerandu zodziu, kurie padetu rast stiprybes verysad.gif Net neisivaizduoju, kaip susigyvent su tokiu skausmu, kas galetu uzpildyt ta tustuma... Tik zinok, kad mes visada salia, visada galvojam apie jus heart.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 01, 13:22)
Sveikutes Mielosios Mamytes,mes jau namuose,liudesys,tustuma ir aplamai nzn kaip toliau gyventi,kaip priprasti prie sio skausmo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Palaidojom savo Mazaji Turteli,palikome kapeli ,seneliai lankys Kevinuka,priziures verysad.gif Neateina jis dar i mano sapnus,o as jo tiek issiilgus,man taip truksta Jo  verysad.gif Lukutis vis sneka apie broliuka,net kartais nezinau ka jam pasakyti,siandien jau dvi savaites kaip jo nera su mumis kartu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Aciu Jums ,kad aplankote mus,palaikote,paguodziate

Gabrieliuk console.gif esi stipri moteris ismoksi gyventi su tuo skausmu verysad.gif Angeliukas visada salia, niekur jis nedingo.Saugo ji jus visus wub.gif

Kaip Lukucio sveikatyte?
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 01, 13:22)
Sveikutes Mielosios Mamytes,mes jau namuose,liudesys,tustuma ir aplamai nzn kaip toliau gyventi,kaip priprasti prie sio skausmo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Palaidojom savo Mazaji Turteli,palikome kapeli ,seneliai lankys Kevinuka,priziures verysad.gif Neateina jis dar i mano sapnus,o as jo tiek issiilgus,man taip truksta Jo  verysad.gif Lukutis vis sneka apie broliuka,net kartais nezinau ka jam pasakyti,siandien jau dvi savaites kaip jo nera su mumis kartu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Aciu Jums ,kad aplankote mus,palaikote,paguodziate

Gabrieliuk tu tik laikykis mergyt, cia labai labai daug mamyciu Tave palaiko ir liudi kartu su Jumis verysad.gif Kai tik bus labai sunku, uzsuk cia, ir visada rasi paguoda wub.gif Be galo liudna kai teveliams tenka laidoti savo vaikucius, ir tas skausmas yra neismatuojamas, bet mes esame moterys ir mamytes todel gyvenime turime viska istverti, tiek del saves tiek del kitu vaikeliu verysad.gif Stiprybes Tau ......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 01 kovo 2009 - 15:25
Sako ,kad likimas skiria žmogui tiek negandų, kiek jis gali atlaikyti, todėl kartais pagalvoju, gal geriau būti silpnesniam, tik kad mažiau tau tektų. Nes su amžium skausmo vis daugiau susikaupia, bet jis niekur nedingsta, laikas nuo laiko graužia
lyg kirminas ir netiesa, kad laikas gydo...
Man labai graudu dėl Jūsų mažylio....
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 01, 11:22)
Sveikutes Mielosios Mamytes,mes jau namuose,liudesys,tustuma ir aplamai nzn kaip toliau gyventi,kaip priprasti prie sio skausmo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Palaidojom savo Mazaji Turteli,palikome kapeli ,seneliai lankys Kevinuka,priziures verysad.gif Neateina jis dar i mano sapnus,o as jo tiek issiilgus,man taip truksta Jo  verysad.gif Lukutis vis sneka apie broliuka,net kartais nezinau ka jam pasakyti,siandien jau dvi savaites kaip jo nera su mumis kartu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Aciu Jums ,kad aplankote mus,palaikote,paguodziate

Labutis,siandien suzinojau kas nutiko gabrieliuko seimai,tai kazkas baisaus,sunku isivaizduot kaip reikia toliau gyvent...visa diena negaliu apie nieka kita galvot,kaukiu krokodilo asarom,as taip pat gyvenu Londone ir auginu 4 menesiu suneli Kevinuka... Mane nezmoniskai sukrete si istorija,laikykis gabrieliuk kiek tai imanoma,begaline uzuojauta jusu seimai...
Atsakyti
nera nei dienos, kad apie jus nepagalvotume verysad.gif ypac vakarais, kai dainuoju lopsine savo mazuliui, ziuriu pro langa i zibancias zvaigzdeles ir galvoju apie Jusu mazaji Kevinuka...ir apie Jusu skausma, ilgesi, savo Maziukui, kuris nemazes, dides, kiekviena diena, valanda, minute...
Atsakyti
Mes po baznycios,pasimeldem,uzdegem zvakute Mano Maziuliui Kevinukui verysad.gif Snektelejom su Kunigu,bet neturejo daug laiko,susitarem susisiekti darbo diena ,butinai eisim ir kita savaitgali,nzn ramiai jauciuosi nors baznycioj verysad.gif Prasom Dievulio gal atsius mums mazyli atgal
Atsakyti
Gabrieliuk,dar karta linkiu Jusu seimai stiprybes 4u.gif
Kaip bebutu sunku turite eiti i prieki,gyventi toliau,ne praeitimi,o ziuret i ateiti,suprantu,kad nera lengva verysad.gif ,bet...privalot,to ir linkiu is visos sirdies wub.gif
Atsakyti

Si vakara atsitiktinai uztikau jusu skaudzia istorija. Skaitydama pasisakymus, isgyvenau kiekviena jusu zodi, kiekviena jusu verksma taip, lyg jusu vietoje buciau buvusi as ir mano seima. Tokie isgyvenimai vercia stabtelt...

Angelai Sargai! Jie mus saugo, o mes tai ivardijam kaip intuicija, nuojauta. Galbut Kevinuko misija ir buvo tapti mazu angeliuku ir pasirupinti savo broliuku, mamyte, tetuku...Mes gi kiekvienas turim savo misija, tik kai mes jos nezinom, kartais gyventi buna skauda.


Prasau, priimkit mano sirdies uzuojauta.Ramybes jusu sirdelems, nepamirskit, jas saugos jusu angeliukas. Nesisaukit jo i sapnus, jis jusu sirdelese...

Ramybes...
Atsakyti
Dekoju uz siltus Jusu zodzius.
Atsakyti