Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyriau-gailiuosi, ar džiaugiuosi.

Aš esu išsiskyrus,antrąkart ištekėjus ir tuo patenkinta.
Pirmas vyras-pirmoji meilė,dar mokydamiesi mokykloj pradejom bendraut.Susituokėm jauni, bendras gyvenimas mums sekėsi -geri savitarpio santykiai,geras seksas,kelionės,turiningas laisvalaikis.Visą laiką norėjom susilaukti vaikų,bet mums nesisekė.Vyras baiminosi,kad galbūt delto,jog jis kažkada vartojo anabolinius steroidus,galėjo likti nevaisingas.Su tyrimais delsė , o aš norėjau kuo greičiau išsiaiškinti priežastis ir pirma pradejau tirtis.Paaiškėjo,kad bėda vistik mano,tai vyras sužinojęs šitą pareiškė,kad manęs nemyli,kad nori jog kuo greičiau išsikraustyčiau iš jo smile.gif namų ir formintume skyrybas.Susikroviau terbukes ir išėjau.Tuomet labai blogai jaučiausi.Vyras po savaitės pradėjo atgailaut,skambinėjo-neatsiliepdavau,rašinėjo ilgiausias paklodes į el.paštą,važinėjo į mano darbovietę,net pas mano tevus sliaužė,kad anie perkalbetu mane.Aš jam negalėjau dovanot.
Žinokit nesigailiu nei truputėlio,o juk buvo sunku,mano "diagnoze" padėties nelengvino.Aš stengiausi daug dirbti,neužsiiminėti savigaila,pati padaviau skyrybom ir išlėkiau iš Lietuvėlės porai savaičių.
Antrąkart ištekėjau praejus dviems metams po skyrybų smile.gif ,po metų pagimdžiau biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2011 08 25, 11:37)
O dabartinis ar tik nebus pleistras dar neužgijusiai žaizdai? Tokia tarpinė stotelė? Mano galva, per mažai laiko nutekėjo, kad naujus santykius galima būtų kurti. Senos knygos dar neužvertėt, o jau naują skaityti pradėjot. Ai, bus matyt.

dabar jau metai su puse kaip mes issikyre, naujas draugas yra nuo ziemos, tai yra puse metu, o praejus kazkokiam laikui supratau kad ta pirma meile buvo peraugusi i prisirisima ir nebebuvo jokiu rimtu jausmu, o prisirisimas kaip zinome tai pabaiga, jei lieka tik tai tai neverta puoseleti kad ateitis nusimato labai jau sviesi. Beje naujasis draugas parode ka reiskia kai tikrai myli zmogu ir jausmai jo atzvilgiu visiskai kitokie nei ex
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 08 26, 10:41)
Aš esu išsiskyrus,antrąkart ištekėjus ir tuo patenkinta.
Pirmas vyras-pirmoji meilė,dar mokydamiesi mokykloj pradejom bendraut.Susituokėm jauni, bendras gyvenimas mums sekėsi -geri savitarpio santykiai,geras seksas,kelionės,turiningas laisvalaikis.Visą laiką  norėjom susilaukti vaikų,bet mums nesisekė.Vyras baiminosi,kad galbūt delto,jog jis kažkada vartojo anabolinius steroidus,galėjo likti nevaisingas.Su tyrimais delsė , o aš norėjau kuo greičiau išsiaiškinti priežastis ir pirma pradejau tirtis.Paaiškėjo,kad bėda vistik mano,tai vyras sužinojęs šitą  pareiškė,kad manęs nemyli,kad nori jog kuo greičiau išsikraustyčiau iš jo smile.gif namų ir formintume skyrybas.Susikroviau terbukes ir išėjau.Tuomet labai blogai jaučiausi.Vyras po savaitės pradėjo atgailaut,skambinėjo-neatsiliepdavau,rašinėjo ilgiausias paklodes į el.paštą,važinėjo į mano darbovietę,net pas mano tevus sliaužė,kad anie perkalbetu mane.Aš jam negalėjau dovanot.
Žinokit nesigailiu nei truputėlio,o juk buvo sunku,mano "diagnoze"  padėties nelengvino.Aš  stengiausi daug dirbti,neužsiiminėti savigaila,pati padaviau skyrybom ir išlėkiau iš Lietuvėlės porai savaičių.
Antrąkart ištekėjau praejus dviems metams po skyrybų smile.gif ,po metų pagimdžiau biggrin.gif .


eina sau koks netiketumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 08 26, 10:41)
Aš esu išsiskyrus,antrąkart ištekėjus ir tuo patenkinta.
Pirmas vyras-pirmoji meilė,dar mokydamiesi mokykloj pradejom bendraut.Susituokėm jauni, bendras gyvenimas mums sekėsi -geri savitarpio santykiai,geras seksas,kelionės,turiningas laisvalaikis.Visą laiką  norėjom susilaukti vaikų,bet mums nesisekė.Vyras baiminosi,kad galbūt delto,jog jis kažkada vartojo anabolinius steroidus,galėjo likti nevaisingas.Su tyrimais delsė , o aš norėjau kuo greičiau išsiaiškinti priežastis ir pirma pradejau tirtis.Paaiškėjo,kad bėda vistik mano,tai vyras sužinojęs šitą  pareiškė,kad manęs nemyli,kad nori jog kuo greičiau išsikraustyčiau iš jo smile.gif namų ir formintume skyrybas.Susikroviau terbukes ir išėjau.Tuomet labai blogai jaučiausi.Vyras po savaitės pradėjo atgailaut,skambinėjo-neatsiliepdavau,rašinėjo ilgiausias paklodes į el.paštą,važinėjo į mano darbovietę,net pas mano tevus sliaužė,kad anie perkalbetu mane.Aš jam negalėjau dovanot.
Žinokit nesigailiu nei truputėlio,o juk buvo sunku,mano "diagnoze"  padėties nelengvino.Aš  stengiausi daug dirbti,neužsiiminėti savigaila,pati padaviau skyrybom ir išlėkiau iš Lietuvėlės porai savaičių.
Antrąkart ištekėjau praejus dviems metams po skyrybų smile.gif ,po metų pagimdžiau biggrin.gif .

Džiaugiuosi dėl vaikiuko ir dėl padaryto sprendimo smile.gif Skaičiau jūsų žinutę ir galvoju - negi atleido? Tai kad džiaugiuosi tokia pabaiga smile.gif O tiksliau laimingesnio gyvenimo pradžia 4u.gif
Atsakyti
praejo jau 3 metai po skyrybu ,zinau kad padariau teisinga sprendima,kad judu i prieki, kad mano vaikui tik geriau taip, kai nera tevo..taciau nesu laiminga. ir laimingiausia buvau kai buvau istekejus..kazkoks absurdas mano gyvenimas.. nesigailiu , skirčiausi vel,tik nesuprantu kodel viduje taip tuscia ir liudna..
Atsakyti
Su eks issiskyriau ir ne karto nepasigailejau... tik kuri laika po skyrybu galvodavau kazi kaip butu jei dar butu jis salia, bet greit mesdavau mintis tokias is galvos, nes galva issikaudedavo, kai pagalvodavau, kad reiks vel ji islaikyt ir rupintis buitimi vienai...
Po metu atsirado kitas, kuris i mane seile varvino metus laiko, kabino kabino ir pakabino, o dabar sako, kad as ji sugundziau suvyliojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostra @ 2010 09 28, 18:14)
Issiskyriau, nors dar ne oficialiai.
pameginsiu isvardinti minusus: 1) materialiai sunkiau 2)sunku vaikams, visgi jiems tai nelengvas pokytis gyvenime 3)truksta namie vyriskos rankos( bet cia smulkmena, juk yra meistrai ir visokie panasus geri dedes) 4)susiaureja draugu ratas, nes kai lieki viena, istekejusiu draugu vyrai ima kreivai ziureti ( dar ims ir pripus tokia drauge zmonai nesamoniu i galva, taip taip biggrin.gif ) 5) vaikams turi (privalai) tapti  ir tetis ir mama viename ( ir pasaka pasekti, ir dviracio padangas pripusti) 6)psichologiskai sunkoka susidurti ,,akis i aki su gyvenimu viena", atakuoja baimes ir visokie ,,ar as sugebesiu"?
Pliusai- LAISVE, maziau darbo namie ( nenoriu, neverdu pvz kokiu nors riebiu mesgaliu, kuriuos valgo tik vyras, o ne vaikai ir ne as biggrin.gif ), tvarkausi kada noriu, nebegirdziu priekaistu, kurie nuolat kartino gyvenima ( tu tokia ir anokia, tu nemoki to ir ano, tu blogai aukleji vaikus, tu niekam tikusi....). nebereikia pakesti girto vyro, kuris savaitgali ,,atsigavineja" ir sukauja bei visus aplink sokdina....
Na sisteminti sunku. gal dar daug praleidau. bet tiek smile.gif


Tols ispudis, kad apie mano vyra rashote smile.gif)) tik prie tu visu gerybiu megsta dar dnigti ish namu keliom parom....
Atsakyti
nei gailiuosi, nei dziaugiuosi. Juk tai tas pats kas sakyti, kad yra vien tik juoda arba balta. Visokiu akimirku uzeina, visokiausiu spalvu palete....
Papildyta:
QUOTE(Groovy77 @ 2011 11 02, 15:52)
Tols ispudis, kad apie mano vyra rashote smile.gif)) tik prie tu visu gerybiu megsta dar dnigti ish namu keliom parom....

Tai jusu kantrybe auksine..... smile.gif
Atsakyti
Jei skiriasi zmones, reiskiasi yra rimtos priezastys, neisiskyrus, po daug metu, galima skaudziai pasigaileti, kad tas zingsnis nebuvo zengtas anksciau, o jau gyvenimas nugyventas... g.gif
Atsakyti
Issiskyriau pries 17m.,ir nei kartelio nepasigailejau...kito neieskojau,nebuvo kada-vaikai buvo mazi,reikejo dirbt,galvot,kaip seima islaikyt...siaip,gyvenimas po skyrybu pagerejo,visom prasmem,man atsirado galimybe kazko siekti,mokytis,atsirado draugu,kas gyvenant su vyru butu absoliuciai neimanoma...aisku,dirbau kaip arklys...kito neieskojau ir nesiruosiu ieskoti ir dar del vienos priezasties-nesinori dar karta nudegti,be to,dabar jau ir veloka,mano amziaus vyru laisvu nera,visi uzimti,o as labai jau pripratau prie laisves,nesugebeciau derintis prie kito zmogaus...man patinka kad galiu daryti ka noriu,kada noriu ir kur noriu,ir niekas man gyvenimo neaiskina ir nervu negadina... ax.gif
Atsakyti
Aš irgi niekada nesigailėjau dėl skyrybų. Pusmetį gyvenau tik dėl savęs : draugai, pramogos, kelionės, įvairūs renginiai ir t.t., nebuvo kada liūdėt.
Daugiau nei metai esu su mylimu žmogum, ketinu palikti savo praeitį ir pradėt naują gyvenimą kitam mieste ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostra @ 2011 11 04, 18:59)
nei gailiuosi, nei dziaugiuosi. Visokiu akimirku uzeina, visokiausiu spalvu palete....

drinks_cheers.gif ir man taip unsure.gif
Atsakyti