Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(mocha @ 2009 04 07, 22:22)
Dabar Eurovaistinėj akcija yra, 100 kapsulių 28Lt wink.gif paskubėkit,kas dar neturit.

Aš ir pradėjau gerti,prisiskaičiau visokių gražių dalykų,lauksiu poveikio wink.gif



Reiks nusipirkti bigsmile.gif žiūrėsim kokių rezultatų sulauksim g.gif smile.gif
Atsakyti
As skaiciau neseniai,kad patariame vartoti nakvisu alieju toms kurios vartoja kt.
Ir jei aliejus mazina salutinius kt pasireiskianciu pojucius, tai manau man verta isbandyti g.gif Nes kankina migreniniai skausmai tai tikiuosi padetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 07, 23:22)
Dabar Eurovaistinėj akcija yra, 100 kapsulių 28Lt wink.gif paskubėkit,kas dar neturit.

Aš ir pradėjau gerti,prisiskaičiau visokių gražių dalykų,lauksiu poveikio wink.gif


Kad ir akcija nepirkčiau šitų, nes gaunasi ~56 Lt (jei 200 kapsulių imti)
Pirkau kitokios firmos ir mokejau ~50 Lt (220 kapsulių pakuotėje)
Aišku kiekvienai rinktis, čia tik mano pamąstymai mirksiukas.gif
Atsakyti
mes Droge pirkom Gamtos namų, kainavo apie 35 lt 180 kapsulių ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 08, 16:36)
mes Droge pirkom Gamtos namų, kainavo apie 35 lt 180 kapsulių  ax.gif

Niekada net nepagalvociau, kad Droge gali buti nakvisu aliejaus. Juk cia med. paskirties produktas g.gif Bet pagal kaina, gal ir nieko gaunasi. reiks eiti pasiziureti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaida: 08 balandžio 2009 - 20:36
Merginos, ar gali nuo nakvisu aliejaus pailgeti ciklas g.gif
Nes geriu jau siek tiek daugiau menesio ir menesines veluoja beveik savaite doh.gif
Anksciau ciklas buvo labai reguliarus. nestuke.gif irgi kaip ir netureciau buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 04 16, 13:34)
Merginos, ar gali nuo nakvisu aliejaus pailgeti ciklas  g.gif
Nes geriu jau siek tiek daugiau menesio ir menesines veluoja beveik savaite  doh.gif
Anksciau ciklas buvo labai reguliarus.  nestuke.gif irgi kaip ir netureciau buti  4u.gif

Tai, kad kaip tik raso, kad viska ten pareguliuoja...
As tik 3 savaites geriu, kol kas nieko gero ir nieko blogo nejauciu cool.gif
Atsakyti
Pradejau vartoti nakvisu alieju vien del sunkaus PMS. Tikrai padejo. O ir siaip, plaukai, oda pagrazejo. Bet cia kategoriskai nepasisakyciau, nes beveik tuo paciu metu pradejau naudoti papilda plaukams ax.gif Tai kol kas nesupratau, kas veikia stipriau mano tuos plaukus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 08, 16:36)
mes Droge pirkom Gamtos namų, kainavo apie 35 lt 180 kapsulių  ax.gif

O sitokia kaina Droge buna tik su akcija, tai reik labai ''gaudyt'', nes siaip apie 50lt kiek pamenu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 26 rugsėjo 2009 - 21:59
mergaites, gal galit patart kas zino ar galima nakvisu alieju vartot jei vartoji zuvies taukus? kazkur lyg ir skaiciau, kad nedera jie tarpusavyje, geriau rinktis arba nakvisu alieju, arba zuvies taukus. Laukiu patarimo 4u.gif
Atsakyti
Nuo tada kai pradejau vartoti nakvisu aliejaus kapsules, labai mazai miegu. Vakare uzmiegu iskart, bet po keliu valandu prabundu ir daugiau niekaip nepavyksta uzmigti. Ilgiausiai pamiegu 5val doh.gif ir nezinau, ar tai tik sutapimas, ar toks salutinis poveikis man nuo nakvisu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2009 05 04, 23:22)
Nuo tada kai pradejau vartoti nakvisu aliejaus kapsules, labai mazai miegu. Vakare uzmiegu iskart, bet po keliu valandu prabundu ir daugiau niekaip nepavyksta uzmigti. Ilgiausiai pamiegu 5val doh.gif ir nezinau, ar tai tik sutapimas, ar toks salutinis poveikis man nuo nakvisu unsure.gif



g.gif man tai taip nebuvo geriant nakvisu alieju, gal tai tik sutapimas. Pagalvok ar nera kitu priezasciu,kad nepamiegi. Gal koks stresas, nervai, mastai vis apie kokia beda
Atsakyti
hmmz jau kazink kiek laiko (menesiuka ar pan) geriu nakvisu alieju ir, atrodo, oda tai super susitvarke (tfu tfu tfu)..nezinau ar nuo to, bet, regis, kitu priezasciu gal ir nera.

taigi as uz:)
Atsakyti