Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 3

nu as pakyleta labai ,dariau beze kurios bijojau,bet save itikinejau na vistiek man iseis,ir ka jus manot is pirmo karto thumbup.gif ir dabar kepa morengai nes beze nereikalinga kol kas smile.gif dar pazaidziau su dazais kur gavau paziurejau kokios spalvos isigauna,taiva bandysiu ikelti foto jei iseis yahoo.gif

fool.gif arba as durn aarba as visai durna ,nu nekelia man tu fotkiu,per tas programas kur rase cia man kazkuri tai nezinau tennei kru eit nei ka bandau mazinti per microsoft picter maneger,padarai tinkama dydi kaip ir cipciukas sake nu raso vistiek kad per dideli failas .padekit man prasau nes tikrai turiu ka parodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 03 02, 18:07)
nu as pakyleta labai ,dariau beze kurios bijojau,bet save itikinejau na vistiek man iseis,ir ka jus manot is pirmo karto thumbup.gif ir dabar kepa morengai nes beze nereikalinga kol kas smile.gif dar pazaidziau su dazais kur gavau paziurejau kokios spalvos isigauna,taiva bandysiu ikelti foto jei iseis yahoo.gif

fool.gif arba as durn aarba as visai durna ,nu nekelia man tu fotkiu,per tas programas kur rase cia man kazkuri tai nezinau tennei kru eit nei ka bandau mazinti per microsoft picter maneger,padarai tinkama dydi kaip ir cipciukas sake nu raso vistiek kad per dideli failas .padekit man prasau nes tikrai turiu ka parodyt biggrin.gif

aš per http://www.radikal.ru/ keliu-visada pavyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 03 02, 18:32)
aš per http://www.radikal.ru/ keliu-visada pavyksta mirksiukas.gif

gal galima smulkiau kur ten ka spausti blush2.gif
Papildyta:
na va bandau
user posted image
Atsakyti
o cia va ismislas mano,tutele is kepimo popieriaus ,kad neslidineti popierius apklijuoti izoliacija ar lipnia juostele,nereikai tada labai laikyti atsargiai o drasiai spausti ka reikia
blush2.gif
user posted image
Papildyta:
ka man su tais morengais daryti kepa man jie jau beveik 2 h 100 laipsniu orkaitej ir dar nedziusta visai kame reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2009 03 02, 14:56)
Gal siandien 13 diena??  bash.gif  bash.gif  bash.gif  bash.gif  bash.gif

padariau gera beze is trecio karto (antra karta cukrus parudavo..) sudejau i orkaite ir susprogo  bash.gif  negi per karsta??? g.gif o tas morengo lakstas tai labai graziai dziuna  wub.gif temperatura tikrai iki 100 laipsniu...

na jei ryt ir ekleriai nesigaus bash.gif

vienintelis kas gavosi - Grietinieciai  wub.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi ,nu kam tą galvą tiek kali , visko būna , o taip tai dureles pradariai ? , temperatūra 70 C ? g.gif .....jei didesnė - sproks .

Tu tą tūtelę klijais suklijuok , ir aišku iš anksto , kad išdžiūtų .

---------------------------------------------------------------------------------------

Erika jaz.....į kremą dėk 2 trynius , nieko blogo nenutiks schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 02 kovo 2009 - 19:21
mano morengiukai,spalva aisku ne kokai cia gavosi kai padziuvo,tokia trydukes spalva doh.gif user posted image
Atsakyti
Merginos , idedu sovietų laiku tortuko receptą bigsmile.gif ......pasaka koks jis man skanus , tik jis iš sotesnių , ir trapesnių .....

Tprtas " NEVĖŽIS "

18 cm. skersmens .

Lakšteliams :

333 g. miltų ( bet kokių 450D, 550 D )
175 g. ( aš dėjau saulutę )
166 g. grietinės ( 30 %).
1 nubrauktas arbatinis šaukštelis druskos ( aš dėjau puse ).

Kremui :

400 g,. sviesto ( kambario temo. )
1 mežesnis indelis saldaus kondencuoto pieno ( kambario temp .)
1 pokiukas vanilinio cukraus ( galite ir 2 )
80 g. kepintų ir smulkintų funduko ( lazdyno ) riešutų
80 g. razinų ( aš sukarpiau žirklėmis rolleyes.gif )

Visus tašlai skirtus produktus dedate į dubenį ir kapojate kol pasidarys gabalas , suspaudžiame jį , uždengiame plėvele ir į šaldytuvą 3 valandom .
Padaliname į 7 dalis , kočiojame 3 mm. storiu , tankiai subadote šakute ir dar palaukite 10 minučių nekepdamos .

Kepama 250C. orkaitėje iki aukso spalvos ( apie 7-10 min. )
Apipjaunate dar karštus .
Iškepusių paslėgti nereikia schmoll.gif

PERSPĖJIMAS :kepdami lakšteliai susitraukia apie 1 cm. rekomenduoju kočioti didesnius .

Kremui sviestą labai gerai išplakame su vanilinu , tada vis plakant , pilame kondencuotą ( kambario temp .) , suberiame riešutus ir razinas , paplakame , kad viskas susimaišytų .

Pertepame lakštus .
Puoškite pagal norą ir poreikį .

SKANAUS ...... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai graziai atrodo. Toks elegantiskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 02, 19:19)
Merginos , idedu sovietų laiku tortuko receptą  bigsmile.gif ......pasaka koks jis man skanus , tik jis iš sotesnių , ir trapesnių .....


blink.gif Imu,didziausia gabala lotuliukas.gif
Atsakyti
Imk Daividuk , kad ir du , ....tiesa , jis labai lengvai pasigamina , gali bandyti ir pradedančiosios mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet ziuriu senose knygose kaip tiksliai normos paimtos biggrin.gif

Siaip labai skaniai skamba tas tortukas. Kokiai progai pasitaikius reiks isbandyt.
Atsakyti
Na Nevezis viliojantis........bus tikrai isbandytas.tik pagelbekit man,pas mus cia vienodi visi kondencuoto pieno indeliai.kiek ml yra tie mazi indeliai? aciu 4u.gif
Atsakyti