Įkraunama...
Įkraunama...

Sriuba "Charčio"

QUOTE(Musyte24 @ 2010 04 23, 13:01)
Tai jau čia nebe charčo.... Daugiau jau į chašlamą panašu g.gif

o kas tas chašlamas?

Kiek teko girdėti tai charčio turi būti iš avienos. Ar klystu? blush2.gif
Atsakyti
Taigi,lotutes sumasinta,ir sužinojusi vieną receptą,iš pažįstamų išbandytą pasiryžau pabandyti ax.gif tris dienas ieškojau reikalingų produktų doh.gif neradusi,įpareigojau mb rasti reikalingų padažų sudėtį,ir pasigaminti patiems ax.gif visą šita atlikome thumbup.gif

taigi originalus receptas yra toks blush2.gif

500 г филе говядины-jautienos filė
200 г риса-ryžiai
100 г грецких орехов-graikiškų riešutų
150 г соуса ткемали или сацебели-padažas tkemali arba zacebeli
150 г лука-svogūnų
3-4 зубчика чеснока-skiltelės česnako
2 ч.л. хмели-сунели –prieskonių mišinys.
красный перец-raudonųjų pipirų
перец 10 горошок-pipirų 10 žirnelių
соль-druska
зелень по вкусу-žalumos pagal skonį(krapai, petražolės)

Mėsą supjaustome nedideliais gabalėliais,užpilame 3l vandens ir verdame 1,5val blink.gif .Per tą laika,pakepiname smulkintą svogūna,susikapojame riešutus.Po 1,5 valandos,supilame ryžius ir verdame 10min,tada suberiame svogūnus,riešutus,tkemali padažą,sudedame tą prieskonių mišinį chmeli-suneli doh.gif ir dar paverdame 5-7 min.Prispaudžiame česnako,nukeliame nuo ugnies ir palaikome dar 10-20min.Pabarstome žaluma ir skanaus 4u.gif žinoma,kas turi tuos padažus,viskas trunka daug trumpiau,o mudu virėm sriubą 2 val doh.gif

Komentaras dėl skonio ax.gif mb labai patiko,aš norėjau tik paragauti,tai nėra man skaniausia valgyta sriuba,bet retsykiais,pakeisti įprastas sriubas tikrai verta 4u.gif
Tiesa,grožiu sriuba irgi nespindinti lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jei kas nemegsta ruosti ar neturi laiko gaminimui atradau Kedainiu konservu gamybos charcio sriubyte stiklainelyje, as jau ne karta neatsilaikiau ir sriuba pagaminau per 4min. blush2.gif Bet jau geda ir ieskau recepto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juri77 @ 2009 04 27, 12:00)
Sveiki,as naujoke siame forume,bet ne virtuveje lotuliukas.gif Jai kam patiks mano receptas tai tik pasidziauksiu,kad dar vienas zmogus moka yvertinti gera maista thumbup.gif Jautiena(0.500gr)verdame kol bus visiskai minksta.Tuo pat metu as troskinu 3 sutarkuotas morkas,1 smulkiai supjaustyta svoguna,bet kokios spalvos supjaustytas 2 paprikas.Kai darzoves suminksteja dedu zaliu jalapeno pipireliu ir raudonosios astrios paprikos,ir savo sultyse konservuotu pomidoru stiklainiuka.Truputi patroskinu kol nusigarina skystimas ir palieku troskintuveje kol isverda jautiena. tongue.gif Jautiena sumaisau su darzovemis,uzpilu verdanciu vandeniu ir uzvirus supilu ryzius , imetu viena skiltele cesnako,Paverdu 10min,isjungiu,uzdengiu dangciu ir neleidziu niekam net pauostyti puse valandos schmoll.gif Gardumelis.Man si sriuba netinka kasdieniniu sriubu vartojimui,man ji idealiai tinka po pirteles ir isimaudymo saltame vandenyje,o jai patinka zvejyba ziema tai namo gryzus(susalus)geresnes sriubytes neisivaizduoju bigsmile.gif

Sveikos, viriau jau nekartą pagal šį receptėlį, niu labai gardi sriubytė, ačiū autorei 4u.gif
Atsakyti
o gal esate dariusios charčio troškintuvuose, vadinamuuosiuose čenakuose?
Atsakyti
QUOTE(juri77 @ 2009 04 27, 12:00)
Sveiki,as naujoke siame forume,bet ne virtuveje lotuliukas.gif Jai kam patiks mano receptas tai tik pasidziauksiu,kad dar vienas zmogus moka yvertinti gera maista thumbup.gif Jautiena(0.500gr)verdame kol bus visiskai minksta.Tuo pat metu as troskinu 3 sutarkuotas morkas,1 smulkiai supjaustyta svoguna,bet kokios spalvos supjaustytas 2 paprikas.Kai darzoves suminksteja dedu zaliu jalapeno pipireliu ir raudonosios astrios paprikos,ir savo sultyse konservuotu pomidoru stiklainiuka.Truputi patroskinu kol nusigarina skystimas ir palieku troskintuveje kol isverda jautiena. tongue.gif Jautiena sumaisau su darzovemis,uzpilu verdanciu vandeniu ir uzvirus supilu ryzius , imetu viena skiltele cesnako,Paverdu 10min,isjungiu,uzdengiu dangciu ir neleidziu niekam net pauostyti puse valandos schmoll.gif Gardumelis.Man si sriuba netinka kasdieniniu sriubu vartojimui,man ji idealiai tinka po pirteles ir isimaudymo saltame vandenyje,o jai patinka zvejyba ziema tai namo gryzus(susalus)geresnes sriubytes neisivaizduoju bigsmile.gif


vakar isbandziau si receptuka, tikrai labai patiko, tik MB astrumo dar truko blink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Charčio sriuba mūsų šeimoje viena mėgstamiausiu thumbup.gif ,bet kaip jau kažkas minėjo,tikrai, nekasdienai.
Turėjau laimės šią sriubytę valgyt Gruzijoje.Ir galiu pasakyt,kad tikra charčio sriuba be morkų,be bulvių,be riešutų.Mėsa-jautiena,veršiena,aviena(labai skanu kai mėsa įvairi).Ji turi būt aštri,bet aštrumas neturi permušti tikro skonio nono.gif O pas mus primeta pipirų ir jau ale charčio verysad.gif .Ir kas svarbiausia į šią sriubą deda nemažai prieskonių,tiek sausų tiek šviežių.Būtent dėl jų(prieskonių)sriuba išeina brangoka.O prieskoniai pas juos ir pas mus labai skiriasi(skoniu).
Žynoma kiekvienas regionas turi savo variantą ,bet skirtumas tikrai nežymus(aštriau,tirščiau,vienur deda šv.pomidorus,kitur pom. pastą ir pan.,bet bulvių,morkų ar riešutu tai schmoll.gif ).
Bet kas gi mums trukdo virti savo Charčio? ok.gif Juk svarbu,kad būtų skanu 4u.gif
P.S. Dar labai skanus patiekalas "Čakapuli"- mėsa(dažniausiai aviena) troškinta prieskoninėse žolėse.Mmm,net seilė nutyso.Gal kas valgėte ar žinote kur Vilniuje galima būtų paragauti?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip tik šiandien žadu virti charčio sriubytę smile.gif bandysiu suplakti keletą receptukų į vieną, pagal savo skonį wink.gif niam niam... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KistinaR: 24 sausio 2011 - 15:44
Butinai reikes isbandyt , nes mb kaip tik megejas visokiu astrybiu smile.gif
paskui galesiu pasidalint ispudziais lotuliukas.gif
Atsakyti
man atrodo kad skaniausia charco sriuba buna su sonkauliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
Va, kaip tik tokios receptukas:
http://www.neblogas....charcio-sriuba/

QUOTE(Bamu @ 2011 02 09, 14:47)
man atrodo kad skaniausia charco sriuba buna su sonkauliukais  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(juri77 @ 2009 04 27, 11:00)
Sveiki,as naujoke siame forume,bet ne virtuveje lotuliukas.gif Jai kam patiks mano receptas tai tik pasidziauksiu,kad dar vienas zmogus moka yvertinti gera maista thumbup.gif Jautiena(0.500gr)verdame kol bus visiskai minksta.Tuo pat metu as troskinu 3 sutarkuotas morkas,1 smulkiai supjaustyta svoguna,bet kokios spalvos supjaustytas 2 paprikas.Kai darzoves suminksteja dedu zaliu jalapeno pipireliu ir raudonosios astrios paprikos,ir savo sultyse konservuotu pomidoru stiklainiuka.Truputi patroskinu kol nusigarina skystimas ir palieku troskintuveje kol isverda jautiena. tongue.gif Jautiena sumaisau su darzovemis,uzpilu verdanciu vandeniu ir uzvirus supilu ryzius , imetu viena skiltele cesnako,Paverdu 10min,isjungiu,uzdengiu dangciu ir neleidziu niekam net pauostyti puse valandos schmoll.gif Gardumelis.Man si sriuba netinka kasdieniniu sriubu vartojimui,man ji idealiai tinka po pirteles ir isimaudymo saltame vandenyje,o jai patinka zvejyba ziema tai namo gryzus(susalus)geresnes sriubytes neisivaizduoju bigsmile.gif

Ar gerai supratau, isvirusia mesa nupilti ir kartu su darzovem virti naujam vandeny?
Atsakyti