Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvybė, patriotizmas, ksenofobija

QUOTE(paštininkė @ 2022 12 30, 00:28)
Todėl, kai tai, kaip tu rašei, liečia mano sielos užkaborius. Tad be mano leidimo viešai jų niekas neanalizuos. Taškas.

O lodel bijai apnuoginti savo sielą?
Atsakyti

Todėl, kai tai, kaip tu rašei, liečia mano sielos užkaborius. Tad be mano leidimo viešai jų niekas neanalizuos. Taškas.

Ane? O viešai mane šmeižti pritaikyti paleistuvystes, tai jau gali? Matai kaip šaukti taip ir atsilieps. 

Man tai idomu jos analizė,kodėl tu taip elgiesi.

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 29, 23:29)
O lodel bijai apnuoginti savo sielą?

Todėl kad apsinuoginu tik prieš man patinkančius žmones. Visa kita suvokiu kaip prievartą.
Atsakyti

Mūsų su vyru pažiūros panašios dėl dauguma dalykų. Ir su mama dabar jau sutariam. O brolis mano Gabrieliuką palaiko, na reiks perklaust, čia prieš rinkimus buvo, gal biški suprato ką. :D

MB labiau patinka koncervai. Man idėjos artimesnės gal socdemų, bet, žmonės nepatinka, o ir idėjų tik dalis, tai lieku prie liberalų. Toks savotiškas viduriukas:)

Aj, ir MB nepatinka Majauskas 😂 

Atsakyti

Aš nepuolu. Kam taip gintis?

Kodėl tau dalyko paaiškinimas, kai tu jo nežinai atrodo ginyba? Gyvenime tau niekas nepasako, kai klysti?

Atsakyti

Deja ne, tai tik tavo nuomonė ir labai net klaidinga ir kai kurie įsižeistų dėl tokių tavo kalbų.

Tas pats, kas sakyčiau Lietuvoje įprasta visiem žmonas ir vaikus mušti ir visi taip ten gyvena. Realybė?

Neteigiu, kad visi. Tiesiog daugiau, tendencija tokia. Logiška gi.

Atsakyti

Šį kart pataikė.

Vokrug do okola. 

Atsakyti

Kodėl tau dalyko paaiškinimas, kai tu jo nežinai atrodo ginyba? Gyvenime tau niekas nepasako, kai klysti?

Aš neklystu. Čia gi nuomonė.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2022 12 30, 00:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="paštininkė" data-cid="73028451" data-time="1672349297"><div><p>Todėl, kai tai, kaip tu rašei, liečia mano sielos užkaborius. Tad be mano leidimo viešai jų niekas neanalizuos. Taškas.</p></div></blockquote><p>Ane? O viešai mane šmeižti pritaikyti paleistuvystes, tai jau gali? Matai kaip šaukti taip ir atsilieps. </p><p>Man tai idomu jos analizė,kodėl tu taip elgiesi.</p>

Keista, kad pastininkė manęs nepaklausė 'burbanti, kodel tu neuzpykai, kai as tave visą dieną mamkose vadinau k.va?" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Kodėl būtinai vyras? Visaip būna. Deja, savo tekstuose nerašai, ką skaitai, kuo domiesi, rašai apie nuostabų rusą - jį ir akcentuoju, nes nieko daugiau tavo Kremliaus meilę argumentuojančio nėr.

Būtų tikrai įdomu pamatyti tavo platesnį žinių spektrą.

Rašau ir apie nuostabų ukrainietis, ko ji praleidi, nepatogu?nes jie abu buvo vyro draugai tuo pat metu, nes kitų nelabai ir žinau. Ir rašiau matyt į temą, o ne šiaip sau.

Kaip taip suvesti pažįstamus žmones ir politika?, tavo smegenys karščiuoja.

Labai daug pridėjus esu nuorodų I tai ka skaitau ir ką žiūriu. Bet nu aklas gi nemato, paštininkei tik pysiai galvoj, kam žiūrėt nuorodas?

Jei būtum nors kiek sąžiningas žmogus iįkeltum citatas, bet visi tada pamatytų ant kiek ligotas žmogus esi, tai ir nekeli ar ne?

Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2022 12 30, 00:30)
Todėl kad apsinuoginu tik prieš man patinkančius žmones. Visa kita suvokiu kaip prievartą.

Tą ir daryk nes tai tavo sprendimas. Bet tai tik tavo sprendimas. Tu niekaip negali paveikti mamkų personažų sprendimų ir išvadų darymo, skaitant personazu postus. Tu neturi visiskai jokios galios uzdrausti personazams mastyti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 12 29, 23:34)
Keista, kad pastininkė manęs nepaklausė 'burbanti, kodel tu neuzpykai, kai as tave visą dieną mamkose vadinau k.va?"  biggrin.gif  biggrin.gif

todėl kad tu tą paštininkę taip vadinai ir ne kartą (pvz.bergždžia karve), kad paštininkė jau seniai įprato manyti, kad su burbančia bendraujant, tai tiesiog deminutyvas prie kavos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 29 gruodžio 2022 - 23:37