Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvybė, patriotizmas, ksenofobija

Lietuvos FB nešalina turinio, kur mūsiškis Ruslan atvirai palaiko karą, kad Putinas tipo ten traiško nacius. Svarbu dėl kovido faktus buvo pašalinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2024 03 27, 10:53)
Kad tokius sukčius išriša, tqi labai gerai. Tik turetu išrišti ir vqlstybinio masto machinations, kurias daro valdzios atstovai, norintys pasipelnyti is valstybes kišenės.

tai zinoma, cia kita kalba, as tik paaiskinau Idomuciai , kodel kai kurie deklaruoja gyvenamaja vieta, bet nesiregistruoja darbo birzoje, man tai is vis tokios tos machinacijos absurdiskos, nu susimokek kiek ten riekia uz gydyma ir tiek, bet va yra tokiu tautieciu ir ka tu su jais padarysi. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2024 03 27, 11:04)
Labai klysti. Mažasis jau rugsėjį išeis į kariuomenę, taigi pirmas eis į gynybą, jei prasidėtų karas. Manau, tai ir mano nuopelnas, kad užaugo pilietišku Aš asmeniškai savanoriauju su "savanoriais vaikams", skiepiju ir tiems vaikams meilę Tėvynei, aukoju Ukrainai. Kad visi  tiek prisidėtų ir Lietuva būtų gražesnė ir vatnikų mažiau būtų ir putka sustabdytas, nepasiekęs mūsų šalies.
O montevertė patriotizmu laiko atliekų saugojimu savo kieme biggrin.gif

patriotizmas majai, - aukoti Ukrainai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2024 03 27, 12:37)
Nu jau, kiek psichikos ligonių su BMW atvažiuoja sveikatos tikrintis. Psichiniais tapa, nes bijo nuo mamytės sijono atitrūkt, o ta Tėvynė jiems giliai iki lemputės. Dabar nesunku išvengt tarnubos, ne taip kaip sovietečiu.
Monteverte, labai tikslai pacitavai, bet kur čia įžvelgei atliekų saugojimą savame kieme?
Taip, ir rusų yra normalių, bet labai mažas procentas (Galkinas, Navalnas, Volkovas ir pan.). Taip kaip ir savoj Tėvynėj visad mankurtų parsidavėlių pilna (visokios ubantienės, uardos ir pan)

jei taip butu tai masinu n evairuotu ir teisiu negautu, vel meluoji...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2024 03 28, 12:19)
tai zinoma, cia kita kalba, as tik paaiskinau Idomuciai , kodel kai kurie deklaruoja gyvenamaja vieta, bet nesiregistruoja darbo birzoje, man tai is vis tokios tos machinacijos absurdiskos, nu susimokek kiek ten riekia uz gydyma ir tiek,



Kokios machinacijos, tai elementarus gyvenimo palengvinimas.
Jei ash dirbau UK, tada UK dar bus ES de facto, tai ash ir MB buvome apdrausti ir turejome UK sveikatos kortele. Galejau pristatyti ta i LT bet perdaug sudetinga

Dokumentus tvarkytis per daug problemu, tai paprasciaunueiti i darbo birzha ir pasakyti, kad nedirbi. Niekas nesuzhinos nes nera tokiu kanalu.
Dabar UK jau ne ES tai persiregistravau i IDV Lietuvoje.
Atsakyti

Man idomu ,jus kai susirgsit ... ir jum pasakys cia kad jus nedrausti 😁  Arba ras po kazkiek tai metu skola PSD    😁  

2024m.įmokos dydis – 64,50 Eur.  

Atsakyti
kurv jobn https://madeinvilniu...2-centu-monetu/
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2024 03 28, 14:48)
<p>Man idomu ,jus kai susirgsit ... ir jum pasakys cia kad jus nedrausti 😁  Arba ras po kazkiek tai metu skola PSD    😁  </p><p>2024m.įmokos dydis – 64,50 Eur.  </p>



Tada turejom EHIC korteles ishduotas UK, po Brexit jei nevykdai veiklos, tai eini i darbo birzha ir ten atsizhymi kas pora men.
Moketi 64 reikia buti kvailam ar tikrai vartyti daug pinigu.

Jei kazka dirbi, tai sumoki PSD, o po to nuo mokesciu nuskaito jau sumoketa suma.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2024 03 28, 16:16)


senai reikejo... tokie pinigai neturi vertes
Atsakyti

Ne nu tai faktas ,jei nedirbi tada eini i darbo birza.Bet girdejau ten dabar nelaiko ,tuoj darba siulo arba isregistruoja .  

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2024 03 28, 17:09)
senai reikejo...  tokie pinigai neturi vertes

ką reikėjo, gi tik brangs viskas ir į jūrą brangiau mesti reikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2024 03 28, 17:51)
Ne nu tai faktas ,jei nedirbi tada eini i darbo birza.Bet girdejau ten dabar nelaiko ,tuoj darba siulo arba isregistruoja .  





Reikia ishsiaishkinti, o ne klausyti pletku. Ten yra dvi kategorijos. Jei atsisakai siulomu darbu tai po kiek laiko perveda i nepasiruoshusiu darbo rinkai sarasha.

O ish birzhos braukia ik jei neateini registruotis ar jei pagauna nelegaliai dirbant.
Papildyta:
Shiandien Lietuvoje darbo diena sako?

Pas mane UK tai isheigine
Atsakyti
**** https://madeinvilniu...zemes-pavirsiu/
dėl miškų naikinimo dūsta, jautėsi vakar
Atsakyti

Reikia ishsiaishkinti, o ne klausyti pletku. Ten yra dvi kategorijos. Jei atsisakai siulomu darbu tai po kiek laiko perveda i nepasiruoshusiu darbo rinkai sarasha.

O ish birzhos braukia ik jei neateini registruotis ar jei pagauna nelegaliai dirbant.
Papildyta:
Shiandien Lietuvoje darbo diena sako?

Pas mane UK tai isheigine

siandien ,kaip tik kalbejo apie PSD ,kas nemokejo per karantina ->bus skola

As kalbu apie tai kad bunant LT ir neturint PSD .susirgus -reikes susimoketi is savo kisenes.Ir jei deklaruoji cia gyv.vieta atsiranda prievole moketi PSD .

O kaip issisuksit ,cia as nezinau ir man neidomu.As pats deja moku lietuviska PSD ir stoviu eilej pas gydytojus po pusantro menesio.

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2024 03 29, 17:03)
As kalbu apie tai kad bunant LT ir neturint PSD .susirgus -reikes susimoketi is savo kisenes.Ir jei deklaruoji cia gyv.vieta atsiranda prievole moketi PSD .</p><p>O kaip issisuksit ,cia as nezinau ir man neidomu.As pats deja moku lietuviska PSD ir stoviu eilej pas gydytojus po pusantro menesio.</p>

ne senas gi esi, ko ten stovi? smile.gif
Atsakyti