Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų priežiūros priemonės internetu

QUOTE(^^liutuke @ 2009 02 22, 18:41)
As ziureciau pagal plauku bukle, kol kas naudoju tik sampuna ir ampoles, o paskui isigysiu kauke ir dar kokiu priemoniu. Bet pas mane galima sakyt sveiki plaukai (naturalus, nedazyti), as profilaktiskai stiprinu juos (asmeniskai naudoju 2 ir 3 stiprumo ampoles, tai ne kiek neapsunkina). Jei tavo plaukai labai pazeisti, manau vertetu rinktis zalios serijos ampoles (nusilpusiems, chemiskai paveiktiems plaukams).
Pati kol kas bandau sias priemones, anksciau naudojau Wella SP ir S factor, Tigi linijas, bet Kerasrase efektu esu labiausiai patenkina. Jei kas domina, klausk, turiu lietuviska produktu knygute, tai galiu parasyt, ka koks produktas daro mirksiukas.gif

mano plaukai yra sviesinti,chemiskai sukuoti unsure.gif seip dideliu bedu ner kol kas,neslenka,nesisakoja,tik sausi labai,kartais randu nuluzusiu galiuku ir kas labiausiai man nepatinka,plaunant galai toks ne plaukas,o kaip vata doh.gif nors isdziuvus normalus..

tai dabar perzvelk kai turesi laiko ta savo knygute,as noreciau ampuliu,sampuno ir kaukes,kokios mano plaukam labiausiai tiktu unsure.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
liutuke is kur perkat sitas priemones plaukams?internettu?
Atsakyti
smile.gif+2009 02 22, 16:49-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 02 22, 16:49)
mano plaukai yra sviesinti,chemiskai sukuoti unsure.gif seip dideliu bedu ner kol kas,neslenka,nesisakoja,tik sausi labai,kartais randu nuluzusiu galiuku ir kas labiausiai man nepatinka,plaunant galai toks ne plaukas,o kaip vata doh.gif nors isdziuvus normalus..

tai dabar perzvelk kai turesi laiko ta savo knygute,as noreciau ampuliu,sampuno ir kaukes,kokios mano plaukam labiausiai tiktu unsure.gif aciu 4u.gif

Tu parasyk savo emaila, as tau nufotografavau keleta puslapiu, gal kazkas paaiskes mirksiukas.gif

QUOTE(brunete07 @ 2009 02 22, 17:17)
liutuke is kur perkat sitas priemones plaukams?internettu?

Pirkau LT, Madam salone. Bet dabar ziurineju, gal kur pigiau imanoma isigyt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(brunete07 @ 2009 02 22, 16:29)
radau internete tokios info g.gif 
Sodium Laureth Sulfate
SLS
CLEAR , FRUCTIS ,
Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop -sitie sampunai uzdrausti dubajuje, nes sudeti yra SLS..kazin kaip su kitomis TBS priemonemis, duso zeles sviestai, gal ir ten kokiu negeroviu prideta g.gif

Kazkur skaiciau, kad anksciau body shop lyg buvo naturalesne, bet dabar ja pereme ar tik ne Loreal g.gif , tai kokybe galejo ir pasikeist. Asmeniskai body shop'e perku duso zele ir sviestus, bet gal vertetu ka nors naturalesnio paieskot (pvz. Loccitane).
Atsakyti
liutuke mirksiukas.gif

kaktusas@xxx.lt
Atsakyti
smile.gif+2009 02 22, 17:36-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 02 22, 17:36)
liutuke mirksiukas.gif

kaktusas@xxx.lt

Issiunciau ax.gif

Pati dabar ziurineju lookfantastic puslapi, gal ka reiktu uzsisakyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 02 22, 18:41)
Issiunciau ax.gif

Pati dabar ziurineju lookfantastic puslapi, gal ka reiktu uzsisakyt  rolleyes.gif

ka butent galvoji uzsisakyt? ax.gif as buvau susidomejus tigi bet dabar galvoju gal reiketu kerastase pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete07 @ 2009 02 22, 19:21)
ka butent galvoji uzsisakyt? ax.gif  as buvau susidomejus tigi bet dabar galvoju gal reiketu kerastase pabandyt bigsmile.gif


Tigi nerekomenduoju schmoll.gif: gal po supermarketinių šampūnų pradėjus juos naudot poveiksi ir neblogas, bet tikrai yra geresnių ax.gif

Va vis žiūriu į Aveda dabar. Kažin Clove serija verta dėmesiaus g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 02 22, 20:27)
Tigi nerekomenduoju schmoll.gif: gal po supermarketinių šampūnų pradėjus juos naudot poveiksi ir neblogas, bet tikrai yra geresnių ax.gif

Va vis žiūriu į Aveda dabar. Kažin Clove serija verta dėmesiaus g.gif:

as api tigi ir vis nekokiu nuomoniu ranku..gal isbandyt verta,bet lyginant su kerastase tai sita zymiai geresne..as dabar metaus tarp kerastases ir ivairiu saitu kurie siulo naturalias kaukias,alieju misinius ir pan unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete07 @ 2009 02 22, 18:21)
ka butent galvoji uzsisakyt? ax.gif  as buvau susidomejus tigi bet dabar galvoju gal reiketu kerastase pabandyt bigsmile.gif

Dar nenusprendziau, bet galvoju gal bandyt koki produktu rinkinuka isigyt bigsmile.gif
Atsakyti
o kur galima dar gaut kerastase priemoniu nes as ne vilniete.. ax.gif yra vaistinese gal?
Atsakyti
QUOTE(brunete07 @ 2009 02 22, 18:46)
o kur galima dar  gaut kerastase priemoniu nes as ne vilniete.. ax.gif yra vaistinese gal?

Man atrodo Vilniuje tai akropolyje tikrai prekiauja siomis priemonemis, lyg grozio salonas, bet tiksliau gal vilnietes pasakytu mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 02 22, 19:35-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 02 22, 19:35)
as api tigi ir vis nekokiu nuomoniu ranku..gal isbandyt verta,bet lyginant su kerastase tai sita zymiai geresne..as dabar metaus tarp kerastases ir ivairiu saitu kurie siulo naturalias kaukias,alieju misinius ir pan unsure.gif


Va aš noriu ko nors natūralesnio. Aveda domina kaip ir, bet dar geriau būtų išvis žolelių pagrindu. Kažkas panašaus į O'Rising ax.gif


QUOTE(^^liutuke @ 2009 02 22, 19:51)
Man atrodo Vilniuje tai akropolyje tikrai prekiauja siomis priemonemis, lyg grozio salonas, bet tiksliau gal vilnietes pasakytu mirksiukas.gif


Tikrai buvo Buržua salone. ax.gif
Atsakyti