Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų ir kačių prieglauda

Sveiki,
taigi katytės šeimininkei atsitiko nelaimė, ir ji liko viena verkia Labai norėčiau, kad pavyktų rasti jai naujus namus, nes labai labai gaila gyvūnėlio. Katytei yra apie vieneri metukai, net šiek tiek mažiau. Ji yra judri, meili, labai nori žmogaus šilumos, artumo, tik šiuo metu šiek tiek pasimetusi, nes neteko labai ją mylinčios šeimininkės liūdna Pati pasiimti negaliu, nes turiu siaubingą alergiją, jau daryta ir operacija dėl to ir gyvenu užsienyje. Šiuo metu esu grįžusi tik trumpoms atostogoms ir turiu labai mažai laiko padėti šiai mielybei. Jei kas priglaustumėte galėčiau nupirkti maisto ir kraiko kuriam laikui. Labai nenoriu, kad ją atiduotų i prieglaudą... Taip gaila, širdis plyšta.. verkia Prašau, parašykite, jei kas nors pažįstate žmogų, kuriam reikia puikios, meilios, gražios draugės.
Kam nesunku pakelkite temą, labai ačiū!
P.s. Katytė yra Klaipėdoje.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Atsiprašau jei ne čia rašau,bet kitos vietos neradau. Istorija tokia,kad vakar iš Všį ''Lesė'' Kauno skyriaus pasiemiau suaugusi katiną. Šiandien buvom pas veterinarus,pasirodo katinas yra turi FIV. Kitaip tariant-kačių AIDS Ir jis nėra tik nešiotojas,jisai ligą gali perduot kitom katėm, jam dabar bet kokia liga, net jei tai yra paprasčiausias peršalimas gali būt mirtina. Dar aišku ausų erkės,bei kūdumas...Katinas paimtas iš bendro kačių kambario,kuriame turbūt ir užsikrėtė...Taip drasiai teigiu,nes esu buvus lesės savanorė. (tiesa,viena prastesnių, nes galėjau važiuot tik kartą per savaitę bei esu kelis kart papieštaravus vadovės nuomonei pvz dėl to,kad šunims neužtenka vien pabėgiot už tvoros kol būna išvalomas jų voljieras. Vadovė atsakė,kad '' Jums labai pasisakė,kad jums nei vienas šuo nepabėgo vedžiojant'' Kai tai buvo pasakyta aš savanoriavau jau 1,5m.Mano draugė maždaug 4m) Ir tas katinas išaugo mano akyse. Tai pat žinau, kad seniau buvo rastos kelios katės bendram kačių kambary su FIV, jos buvo atskirtos, tačiau visos likusios nebuvo tirtos ( tas buvo turbūt prieš 2-2,5m). Tai pat niekas netirdavo ir naujų patenkančių kačių. Tiesiog įleisdavo į katyną ir viskas. Be jokio nublusinimo ir nukirminimo. Visos pastangos aiškint, kad šitaip daryt negalima buvo niekinės.
Niekada nenorėjau šios organizacijos mėtyt purvais. Tačiau dabar nematau kitos išeities, kaip viską rašyt viešai, gal taip pavyks prisibels jei ne iki vadovės sąžinės tai bet jau iki proto ir gal tada imsis kažką daryt,kad katės bent jau neturėtu tokių ligų kaip FIV.
Atsakyti
Dažnai pasikartojanti istorija - mirus šeimininkui liko augintiniai sad.gif. Trys nuostabios katytės greitu metu liks ir be namų, nes šeimininkės neteko prieš dvi savaites... Katytės liko bute vienos, jas lanko kaimynė, kuri turi namų raktą. Iš buto teks išsikraustyti, nes mirusiosios buto paveldėtojai tikrai nenorės gyvo palikimo... Geroji kaimynė - pensininkė, pati augina savas tris kates, plius dar dvi kieminukes globoja. Be to, jai per sunki tokia našta išmaitinti ir prižiūrėti dar ir šias tris katytes.
Rainė - apie 2metų katytė baltu snukučiu ir rožine nosyte, sterilizuota. Ji kiekvieną dieną išleidžiama į kiemą, vakare vėl įleidžiama į butą, taip įpratus...
Ulė - juoda katytė su baltu, jai apie 4metukai, sterilizuota. Taip pat išleidžiama į kiemą... Labai bijo fotoaparato smile.gif.
Dolė - gimusi 2014m. birželį, Ulės dukrytė, gražaus kailio - marmurinio rašto. Dar nesterilizuota. Lauko nemačius.
Visos rubuiliukės katytės yra meilios, iš pradžių bailokos, bet tikrai būtų geros draugės žmonėm, suteikusiem jom namus. Ulė su Raine galėtų gyventi nuosavame name, nes pripratusios vaikštinėti į lauką. Vos išleidus bėgioja sau dūkdamos, kai norisi į vidų - tupi prie laiptinės - laukia, kad įleistų...
Padėkime rasti katytėm namus kol dar nevėlu ir jos neatsidūrė lauke. Gerosios kaimynės tel. nr. 868082376, vieta - netoli Tilžės prekybcentrio, Šiauliuose. Transportą suorganizuosime.
user posted image
user posted image
user posted image
http://www.gyvunuglo...lt/main/g.75914
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2015 02 13, 21:30)


Katytės rado namus
Atsakyti
Ieskom mazo kaciuko,mergytes 2-4men. Nekastruoto
Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2014 12 29, 17:08)
Atsiprašau jei ne čia rašau,bet kitos vietos neradau. Istorija tokia,kad vakar iš Všį ''Lesė'' Kauno skyriaus pasiemiau suaugusi katiną. Šiandien buvom pas veterinarus,pasirodo katinas yra turi FIV. Kitaip tariant-kačių AIDS Ir jis nėra tik nešiotojas,jisai ligą gali perduot kitom katėm, jam dabar bet kokia liga, net jei tai yra paprasčiausias peršalimas gali būt mirtina. Dar aišku ausų erkės,bei kūdumas...Katinas paimtas iš bendro kačių kambario,kuriame turbūt ir užsikrėtė...Taip drasiai teigiu,nes esu buvus lesės savanorė. (tiesa,viena prastesnių, nes galėjau važiuot tik kartą per savaitę bei esu kelis kart papieštaravus vadovės nuomonei pvz dėl to,kad šunims neužtenka vien pabėgiot už tvoros kol būna išvalomas jų voljieras. Vadovė atsakė,kad '' Jums labai pasisakė,kad jums nei vienas šuo nepabėgo vedžiojant'' Kai tai buvo pasakyta aš savanoriavau jau 1,5m.Mano draugė maždaug 4m) Ir tas katinas išaugo mano akyse. Tai pat žinau, kad seniau buvo rastos kelios katės bendram kačių kambary su FIV, jos buvo atskirtos, tačiau visos likusios nebuvo tirtos ( tas buvo turbūt prieš 2-2,5m). Tai pat niekas netirdavo ir naujų patenkančių kačių. Tiesiog įleisdavo į katyną ir viskas. Be jokio nublusinimo ir nukirminimo. Visos pastangos aiškint, kad šitaip daryt negalima buvo niekinės.
Niekada nenorėjau šios organizacijos mėtyt purvais. Tačiau dabar nematau kitos išeities, kaip viską rašyt viešai, gal taip pavyks prisibels jei ne iki vadovės sąžinės tai bet jau iki proto ir gal tada imsis kažką daryt,kad katės bent jau neturėtu tokių ligų kaip FIV.


jie turbūt savo globotiniams nedaro FIV ir FeLV testu, nes tikrai zinau, kad PIFAS visiems turimiems katinukas padaro šiuos testus vos tik jie pakliuna į šios organizacijos globą.
Papildyta:
QUOTE(espana @ 2015 03 14, 23:46)
Ieskom mazo kaciuko,mergytes 2-4men. Nekastruoto
Vilniuje



o kodėl nekastruoto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabija77: 26 kovo 2015 - 14:39
Karališko grožio ilgaplaukė, margaspalvė katytė atsirado viename daugiabučio kieme maždaug prieš du metus. Benames kates prižiūrinti kiemo gyventoja iškart ją sterilizavo. Gražuolė buvusi tikrai naminė, lauke gyventi nemokėjo, todėl jai buvo pasiūlytas... rūsys. Katytė į kiemą išeina tik iš būtinybės atlikti reikaliukus ir tada, kai gražus oras, kai šilta ir šviečia saulytė. Tačiau juk katei (ir dar tokiai!) rūsy - ne vieta ir saugumas ten nėra garantuotas, todėl fainuolei reikalingi jaukūs ir šilti namai. Karališkoji katytė būtų jūsų namų puošmena ir pasididžiavimas! Atstumas Lietuvoje - ne kliūtis, įmanoma suorganizuoti. Teirautis tel. 868082376
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2015 05 04, 23:06)
Karališko grožio ilgaplaukė, margaspalvė katytė atsirado viename daugiabučio kieme maždaug prieš du metus. Benames kates prižiūrinti kiemo gyventoja iškart ją sterilizavo. Gražuolė buvusi tikrai naminė, lauke gyventi nemokėjo, todėl jai buvo pasiūlytas... rūsys. Katytė į kiemą išeina tik iš būtinybės atlikti reikaliukus ir tada, kai gražus oras, kai šilta ir šviečia saulytė. Tačiau juk katei (ir dar tokiai!) rūsy - ne vieta ir saugumas ten nėra garantuotas, todėl fainuolei reikalingi jaukūs ir šilti namai. Karališkoji katytė būtų jūsų namų puošmena ir pasididžiavimas! Atstumas Lietuvoje - ne kliūtis, įmanoma suorganizuoti....


rado namus 4u.gif
Atsakyti
Labas, norim patarimo 4u.gif
Dukrytei prizadejom suniuka. Ji nori imti is priglaudos, kad butu padarytas tuo paciu geras darbas ax.gif Nuo ko pradet? Ar vaziuot pasiziuret i prieglauda? Zinom tik Lese. Ar Kaune ir Kauno rajone ju yra daugiau? Busiu dekinga uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2015 06 02, 19:59)
Labas, norim patarimo    4u.gif
Dukrytei prizadejom suniuka. Ji nori imti is priglaudos, kad butu padarytas tuo paciu geras darbas    ax.gif    Nuo ko pradet? Ar vaziuot pasiziuret i prieglauda? Zinom tik Lese. Ar Kaune ir Kauno rajone ju yra daugiau? Busiu dekinga uz patarimus  smile.gif

http://www.dogspotas.lt/
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2015 06 02, 21:19)


kad cia tik buldokai... mums reikia mazycio meilaus suniuko ax.gif
Atsakyti
O buldogai yra milžinai ir nemeilūs?
" Nedidelis, proporcingo sudėjimo šuo, nedidelio ūgio, tačiau stiprus. Kailis trumpas, tiesios stačios ausys. Aktyvus, protingas, kompaktiškas, raumeningas, tvirtų kaulų. Mielai bendraujantis, sargus, dekoratyvus šuo. Išskirtinę meilę rodo savo šeimininkui ir vaikams. "
http://www.prancuzai...ogo-standartas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 02 birželio 2015 - 22:35