Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamieji

QUOTE(giega @ 2009 08 04, 15:08)
Labai grazus miegamieji,tik kur gaut tooookio dydzio kambari g.gif



o man kaip tik jaukiau mazi miegamieji kambariai..kazkaip daugiau jaukumo ir intymumo.. ax.gif
Atsakyti
ikelsiu vienam tinklapi patinkancias lovas ax.gif kainos vidutines tik idomu kaip kokybe ..
user posted image
o cia balta
user posted image
user posted image
man patiko kad matosi kaip atrodo namie o ne kompiuteriniam dizaine
user posted image
palygininmui dirbtinis interjeras
user posted image
user posted image


Papildyta:
labai didelis skirtumas kur kompiuteriniam, o kur namie foto iskart lengviau isivaizduoti kaip pas save atrodys . ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 08 04, 15:34)
ikelsiu vienam tinklapi patinkancias lovas ax.gif kainos vidutines tik idomu kaip kokybe ..




nu siaip grazios, ypac pirma man patiko, bet as kazkaip nesirysciau pirti, odiniu ir medziaginiu..man atrodo,kad su jomis daug vardo..na bet gal taip ir nera g.gif
Atsakyti
as seniau esu turejusi medziagine tai kur kilima valiklis su tuo pavaliau mano dryzuota buvo rudai ax.gif o si margute irgi lyg neturetu matytis ax.gif kaina sake nuleido uz 1900lt . Su medziga traukta tai nieko bet jei dermantinas tai nesirinkciau. Nors kas turi vaiku sako praktiska .Zinai man kas patinka aptrauktuose lovose bigsmile.gif minksta atrama lotuliukas.gif ir niekur koju nenusidauzai , nes nakti as vis sugebu uz kokio kampo ..
Atsakyti

Paziurekit kokie groziai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

www.miegamieji.lt
Atsakyti
QUOTE(:-)) @ 2009 08 06, 12:18)
Paziurekit kokie groziai    thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

www.miegamieji.lt

Kodel jus vis dedat ta pacia svetaine?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 08 06, 22:34)
Kodel jus vis dedat ta pacia svetaine?

nes nori ją pareklamuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 08 07, 10:07)
nes nori ją pareklamuoti smile.gif



schmoll.gif Nieko as nenoriu reklamuoti, pati domiuosi miegamaisiais, o ten jie man labai grazus. Tiesa pasakius nelabai moku ikelti foto blush2.gif tai ir nurodau tinklapi. Kiti irgi vis tas pacias nuotraukas deda argi cia nuskaltimas 4u.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(:-)) @ 2009 08 15, 10:48)
schmoll.gif  Nieko as nenoriu reklamuoti, pati domiuosi miegamaisiais, o ten jie man labai grazus. Tiesa pasakius nelabai moku ikelti foto  blush2.gif  tai ir nurodau tinklapi. Kiti irgi vis tas pacias nuotraukas deda argi cia nuskaltimas  4u.gif

lotuliukas.gif

taigi nurodet viena karta ir gana, kam kartotis?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 08 15, 11:28)
taigi nurodet viena karta ir gana, kam kartotis?


lotuliukas.gif o kam tiek pykti lotuliukas.gif

Kur parasyta kad negalima kartotis?? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(:-)) @ 2009 08 15, 15:43)
lotuliukas.gif  o kam tiek  pykti  lotuliukas.gif

Kur parasyta kad negalima kartotis?? mirksiukas.gif


Forumui uz reklama susimokekit ir kartokities i sveikata bigsmile.gif
Na dar kartuka pakartokite savo nuostabia reklame ir as pati asmeniskai pranesiu forumo moderatorem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 08 15, 16:15)
Forumui uz reklama susimokekit ir kartokities i sveikata bigsmile.gif
Na dar kartuka pakartokite savo nuostabia reklame ir as pati asmeniskai pranesiu forumo moderatorem wub.gif



lotuliukas.gif dar viena pikciurna lotuliukas.gif
Nors nesuprantu uz ka bet tu kas supyko atsiprasau 4u.gif
Atsakyti