Įkraunama...
Įkraunama...

Teku už užsieniečio

Sveikutes:)As savo brangiajam nieko nesakius uzsakiau pasijodinejima su zirgais prie juros.
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 04 16, 11:20)
man irgi patinka organizavimas smile.gif
o mes irgi susituoke, tad jaudulio tikrai turetu buti maziau. CRM teko pakankamai prisijaudinti smile.gif
siaip MB nemegsta sokti, jei mes viena pora  (nors siaip mes beveik visa laika sokiu aisktelej praleidziam), bet manau, kad cia bedu nekils smile.gif jau CRM kaip kaip ir praktika buvo mirksiukas.gif

beje, del uzsienieciu, as manau, kad jau jiems lietuviskos tradicijos kaip per tilta nesimas, sveciu stalo uzsedimas bus nematyta ir idomu smile.gif o dar plius keli zaidimukai ir sokiai pokiai smile.gif

ka jus mastote apie vidurnakti?

CRM turi omeny Civilinės metrikacijos biurą ar kaip čia iššifruoti?

Man irgi atrodo, kad užsuieniečiams lietuviškos tradicijos bus smagios, ypač kai daugely kitų šalių jokių įdomumų nėra, tik sėst prie stalo, pavalgyt, pakalbėt ir pagert. O čia visokiausių įvairenybių ir dar visos turinčios prasmę.

Vidurnakčiui mes užsakėm nedidelį fejerverką, nes pažįstamą dirbantį ten turim. Suorganizuos mums leidimą ir nuolaidą padarys, tai labai džiaugiuosi.

angelicious - jei gerai pamenu, tai pirmąkart matau ax.gif papasakok, iš kur TB ir išvis daugiau, ką darot vestuvėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2009 04 16, 20:59)
CRM turi omeny Civilinės metrikacijos biurą ar kaip čia iššifruoti?

Man irgi atrodo, kad užsuieniečiams lietuviškos tradicijos bus smagios, ypač kai daugely kitų šalių jokių įdomumų nėra, tik sėst prie stalo, pavalgyt, pakalbėt ir pagert. O čia visokiausių įvairenybių ir dar visos turinčios prasmę.

Vidurnakčiui mes užsakėm nedidelį fejerverką, nes pažįstamą dirbantį ten turim. Suorganizuos mums leidimą ir nuolaidą padarys, tai labai džiaugiuosi.

angelicious - jei gerai pamenu, tai pirmąkart matau ax.gif papasakok, iš kur TB ir išvis daugiau, ką darot vestuvėms smile.gif


Aha, del CRM gerai issifravai smile.gif dabar net pati sumasismaciau, ar neturetu buti kitaip g.gif svarbu, kad supratai blush2.gif

Labai sutinku del lietuvisku tradiciju. Man namu zidinys wub.gif
darbe uzklausiau angles, kokios ju tradicijos,taigavau atsakyma:tostai ir tortas. ot tradicijos... doh.gif

Fejerverkai grazu, bet man norisi kazko kito... draugai taip dare smile.gif
dangaus zibintailyg tiktu, nes butu galima sakyti, kad vienas puslapis kaip ir baigesi, ir prasideda naujas, kartu su jais ir naujos svajones... kazka panasaus wink.gif cia taip dabar kilo ideja blush2.gif

ir sveika angelicious prisijungus smile.gif
tikrai butu smagu isgirsti jusu planus smile.gif
Atsakyti
Sveikos:) as Jus stebedavau, bet nesireiksdavau. As isteku uz 41 dienos, geguzes 28 d. Klaipedoje. Jis meksikos kilmes amerikietis. Planuojam sventine vakariene apie 25 zmones. Beveik be tradiciju. Nezinau, kas dar domina. Gal kas irgi teka uz amerikos piliecio?
Atsakyti
QUOTE(angelicious @ 2009 04 17, 18:40)
Sveikos:) as Jus stebedavau, bet nesireiksdavau. As isteku uz 41 dienos, geguzes 28 d. Klaipedoje. Jis meksikos kilmes amerikietis. Planuojam sventine vakariene apie 25 zmones. Beveik be tradiciju. Nezinau, kas dar domina. Gal kas irgi teka uz amerikos piliecio?

Sveika prisijungus... puikiai sugalvojai surengti siurpriza... su arkliais prie juros wub.gif
ar jus amerikoj ir gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(angelicious @ 2009 04 16, 21:10)
Sveikutes:)As savo brangiajam nieko nesakius uzsakiau pasijodinejima su zirgais prie juros.

kaip aš norėčiau, kad man kas nors tokį siurprizą padarytų... wub.gif
bet labai toli iš Vilniaus prie jūros važiuoti, nesinori vestuvių dieną visą ant ratų praleisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2009 04 19, 09:00)
kaip aš norėčiau, kad man kas nors tokį siurprizą padarytų...  wub.gif
bet labai toli iš Vilniaus prie jūros važiuoti, nesinori vestuvių dieną visą ant ratų praleisti unsure.gif

zirgynu ir prie vilniaus yra... ar traku... bet su zirgais prie juros wub.gif
nors maniskiui toks siuprizas stresa ivarytu visai dienai lotuliukas.gif
tai galvoju bent pasiplaukiojima jachta trakuose suorganizuoti... thumbup.gif

tiesa, merginos, kaip jums baltu balandziu paleidimas po baznycios? ar kas planuojat..? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Londi: 19 balandžio 2009 - 11:30
Aš dabar Lietuvoje,paskui skrisiu i Amerika.
Pasiplaukiojimai jachta irgi labai smagu, bet aš kiek žiurėjau, tai brangus malonumas. blink.gif
Man balandžiai labai gražu, bet irgi labai jau trumpa ta akimirka, nors foto grazu jie. thumbup.gif geriau tada už ta suma tu skrendančių žibintu nusipirkti manau smile.gif
Atsakyti
Tiesa, dar norėjau paklausti (gal čia kažkur ir buvo klausimas užkabintas, bet neradau). Tuokiantis CMB, ar reikalingas yra vertėjas? Kažkokia nesąmonė man atrodo 5 minutėms žmogų samdyti, bet nesinori vestuvių dieną tokio pobūdžio siurprizų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2009 04 19, 16:11)
Tiesa, dar norėjau paklausti (gal čia kažkur ir buvo klausimas užkabintas, bet neradau). Tuokiantis CMB, ar reikalingas yra vertėjas? Kažkokia nesąmonė man atrodo 5 minutėms žmogų samdyti, bet nesinori vestuvių dieną tokio pobūdžio siurprizų  ax.gif

reikalingas,ir ne siaip bet kas kad paverstu,o tai turi buti oficialus vertejas
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2009 04 19, 13:14)
reikalingas,ir ne siaip bet kas kad paverstu,o tai turi buti oficialus vertejas


tikra tiesa.... smile.gif laimei mano mama verteja... tai mus sutuoks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 04 19, 16:51)
tikra tiesa....  smile.gif  laimei mano mama verteja... tai mus sutuoks  lotuliukas.gif

tai super thumbup.gif
gaila, aš pati savęs sutuokti negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti