Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(krika @ 2009 04 06, 10:40)
na ko ir bijojau, nebūsiu savamokslė ant vaikų sveikatos.... vakar 3 kartus daviau pulstatila 6 ir šiandien atsibudo su patinusia akyte. vsio.....

Krika, man rodos yra bendros taisyklės - tinkamos daugumai, ir yra išimčių. Aš ant savo mažės irgi eksperimentavau doh.gif . Jinai vizualiai pas mane niekam nealergšika, tik uodų ir moškių įkandimams, dar antibams, t.y. nuolatinės alergijos kaip ir nėra.
Bet vis atsirasdavo tokių neaiškių spuogų kaip įkasta, niekaip nesupratau kokius metus kas čia per daiktas. Ir tik ilgą laiką sekdama kas ir nuo ko, perkratydama ką valgėm, gėrėm, uostėm ir pan., pastebėjau, kad tai alergijos požymiai nuo žolinių preparatų. Plius tie alerginiai spuogai atsiranda tik maždaug po paros, kas vėlgi apsunkina priežasties nustatymą.
Prieš homeopatiją gydydavomės žolytėm, visokie sinupretai, umcalorai, citroseptas, čiobrelių preparatai atsikosėjimui. Paskui perėjom į homeopatiją, vėlgi daugelis preparatų iš tų pačių žolių. Ir kaip nebūtų keista, tada pastebėjau kad vat tos "homepatinės žolės" beria. Porą kartų pasitikrinimui "atgrįžom" prie umcaloro, ir citrosepto, ir akurat tokie patys bėrimai sekančių parą doh.gif .
Dabar jau žinau, kad mano vaiko nuo potencijos, aukštenės nei 12 jau neberia, bet 3 ir 6 beria kuo puikiausiai blink.gif .
Todėl po eksperimentų visus preparatus iš žolių duodu 30 potencijos, o iš visokių mineralų, metalų, druskų, gyvių ir t.t. duodu neatsižvelgdama į potenciją.
Pabandykit pasekti iš jūs, gal pamatysit kokią sistemą.
Atsakyti
ačiū Vilytte 4u.gif

šiandien arba rytoj bėgsiu pas homeopatą. ir vėl bus galvos skausmas jam g.gif nes klausiau apie allium sativa, tai jis nusitebėjo kad galima (na kiap čia dauguma daro) ligos pabaigoj duoti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 06 balandžio 2009 - 12:10
Nebespėju surašyti visko, ko norėčiau ax.gif Merginos, pasiskaitykit ankstesniuose puslapiuose esančias nuorodas. 4u.gif

Vilytte, teisingai surašei. Viena galimų priežasčių gali būti ir tokia. Norint, kad būtų mažiau paūmėjimų, reiktų pereiti prie aukštesnių potencijų (aš asmeniškai stengiuosi nenaudoti aukščiau 30C). Toks dalykas yra surašytas ir Kento knygoje. Materialios medžiagos nelieka nuo 24 x (arba 12C) potencijos. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
bijau, kad greit uždarys šią temą, nes jau 50 psl. verysad.gif
labai reikia pagalbos, mergytė atrodo alergiška viskam (prasidėjo kai pradėjau papildomą primaitinimą), nežinau nei ką jai duoti(galima sakyti gyva tik mp), nei ką pačiai valgyti (maitinu pati) frusty.gif . Žinau, kad paieškojus rasčiau, bet mažoji labai nerami, atleiskit blush2.gif . Norėčiau kokio tepaliuko ar geriamų, jau nesvarbu, ko nors.
Atsakyti
Mėginkit Calcium Carbonicum 6. Šitas kūdikiams dažniausiai skiriamas esant alergijai. O geriausia kreiptis į profesionalų homeopatą 4u.gif
O kokio dydžio mažė? Gal tiesiog būtų tikslingiau dar truputį palaukti?
Šiaip, alergenas turi išsivalyti iš kraujo per maždaug 2 sav., tada palengvėja.
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2009 04 06, 10:56)
Nei vieni nepadės...
TAigi nubėk iki vaistinės ir nusipirk Tartephedreel Homacord. Jis visose vaistinėse parduodamas.... Taip pat vibraciniu masažiukus padaryk zuikiui, pakutenk. Daug juoksis skatins kosulį.
Dar padėtų skysčiū šiltų daugiau pagerti... Aviečių lapai, čiobrelis. Galų gale Pertusinas Forte padėtų išsikosėt. Tik mažiau duot reiktų, nes ta dozuotė tik nuo 4 metų...

labai aciu 4u.gif begu i vaistine,tikiuosi gausiu
Atsakyti
na dukrai vėl miežis iškilo, tik neaišku nuo ko? tik aišku kad toj vietoj kur patinimas, o tai reiškia kad visai kita vieta nei gydžiau su Staphysagria. bet rytoj išsiaiškinsiu irnesakyk.gif
Atsakyti
labas merginos 4u.gif

ka galetumet pasiulyt man paciai is homepatini vaistu itariamai pulingai anginai gydyt..... tempa uzkyla iki 39.5 ir sunkai krenta..... bandziau belladonna getrti, bet nepastebejau jokio poveikio.......... verysad.gif
Atsakyti
Aš savo mažajam anginą išgydžiau su Angin-heel.

Atsakyti
QUOTE(:Barboryte: @ 2009 04 06, 22:24)
labas merginos 4u.gif

ka galetumet pasiulyt man paciai is homepatini vaistu itariamai pulingai anginai gydyt..... tempa uzkyla iki 39.5 ir sunkai krenta..... bandziau belladonna getrti, bet nepastebejau jokio poveikio.......... verysad.gif


O tu Anginheel kartu su Belladonna vartok. Mums gydytoja leido kai gerklė žiauriai raudona buvo - pramušė tik taip...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti