Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(evelinute999 @ 2009 05 03, 22:09)
pirkau Nivea aliejuka, nerandu nuotraukos. anksciau teko skaityti, kad kai kurios mamytes juo buvo nepatenkintos, bet as pamenu, kad jis man tikrai padejo. siaip raso, kad pries galvos plovima ji uztepti ant plauku, palaikyti 10-15 min ir isplauti. bet as  pries miega istepdavau juo plaukus, ant galvos maisiukas, ranksluostis ir i lova, tada ryte isplaunu. kadangi mano plaukai plonyciai tai issiplauna per du kartus.

nivea doh.gif doh.gif schmoll.gif net juokas ima...cia varnalesu? bigsmile.gif esu 100% isitikinusi, kad sudetis "puiki" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 05 03, 23:15)
nivea  doh.gif  doh.gif  schmoll.gif  net juokas ima...cia varnalesu?  bigsmile.gif esu 100% isitikinusi, kad sudetis "puiki" lotuliukas.gif


zinau, kad nekokia, bet svarbu, kad man padeda nuo slinkimo rolleyes.gif kas is to, kad tepu naturaliais ir vistiek slenka. jau geriau kelias dienas panaudosiu si ir nustojus slinkimui pereisiu prie naturaliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinute999: 03 gegužės 2009 - 23:15
laba nakti 4u.gif
norejau paklausti naudojusiu ampules su placenta ax.gif ar ta ampule reikia istrinti visus plaukus ar tik prie saknu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2009 05 04, 00:46)
laba nakti 4u.gif
norejau paklausti naudojusiu ampules su placenta ax.gif ar ta ampule reikia istrinti visus plaukus ar tik prie saknu g.gif

siaip i saknis. bet jei lieka siek tiek losjono tai ir ant plauku dek.
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2009 05 02, 13:32)
Aš pusę metu gėriau pantogar vis tikėdamasi, kad padės atsiaugint plaukus, o poveikio jokio doh.gif  O šiuo metu tai Rogaine naudoju 4u.gif



ax.gif tik norėjau paklausti, ar vartojančios ar besiruošiančios vartoti minoksidilio preparatus (pvz. Rogaine) žinote apie pašalinius poveikius, kurių veinas pvz. mane labai išgasdino, t.y. tirpalo užauginti plaukučiai be jo iškrenta. Mano vyrui tai ta "tirpalinė ševeliūra" taip greit išslinko, kai nustojo vartoti....
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 05 03, 22:15)
nivea  doh.gif  doh.gif  schmoll.gif  net juokas ima...cia varnalesu?  bigsmile.gif esu 100% isitikinusi, kad sudetis "puiki" lotuliukas.gif
Gal galite plačiau pakomentuoti, kuo "puiki" yra sudėtis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 05 04, 11:27)
ax.gif tik norėjau paklausti, ar vartojančios ar besiruošiančios vartoti minoksidilio preparatus (pvz. Rogaine) žinote apie pašalinius poveikius, kurių veinas pvz. mane labai išgasdino, t.y. tirpalo užauginti plaukučiai be jo iškrenta. Mano vyrui tai ta "tirpalinė ševeliūra" taip greit išslinko, kai nustojo vartoti....

skaiciau rogaine temoj atsiliepimus, kad ne visai visiem isslenka. as pati nebandzius pasakyti negaliu. zinau kad cia hormoninis preparatas su savo minusais, bet pasiuliau si preparata cia rasiusei merginai kuri sakesi viska isbandzius ir nebeturi vilties verysad.gif
man paciai pakako, pereiti prie naturaliu priemoniu ir siaip atsargiau elgtis su savo plaukais, dar placentos ampules naudojau, bet didziausias nuopelnas yra tai kad stresas sumazejo
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 05 04, 13:42)
Gal galite plačiau pakomentuoti, kuo "puiki" yra sudėtis?  ax.gif

"puiki" tuo, kad to aliejaus pagrindas - parafinas, kitaip sakant naftos atlieka tongue.gif manau placiau daugiau ir nereik aiskint, ir taip viskas aisku smile.gif
Atsakyti
Noriu paklasusti kur yra pirkti varnalešu aliejų, jis eterinis ar bazinis ir kaip jį reikėtų naudoti, trinti į šaknis ar į šampūną įlašinti? blush2.gif

Tiesa kažkuri rašėte, kad į šampuną lašinate rozmarinų aliejau, bet esu girdėjusi kad jis nuo celiulito unsure.gif , tai koks jo poveikis plaukams, ir kiek žinau, tai eteriniai aliejai tirpsta tik baziniuose, tai kaip jis ištirpsta šampūne? bigsmile.gif

Nesupykite jei atrodo kvaili klausimai, bet tikrai norėčiau sužinoti ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 05 04, 18:24)
Noriu paklasusti kur yra pirkti varnalešu aliejų, jis eterinis ar bazinis ir kaip jį reikėtų naudoti, trinti į šaknis ar į šampūną įlašinti? blush2.gif 

Tiesa kažkuri rašėte, kad į šampuną lašinate rozmarinų aliejau, bet esu girdėjusi kad jis nuo celiulito unsure.gif , tai koks jo poveikis plaukams, ir kiek žinau, tai eteriniai aliejai tirpsta tik baziniuose, tai kaip jis ištirpsta šampūne? bigsmile.gif

Nesupykite jei atrodo kvaili klausimai, bet tikrai norėčiau sužinoti ax.gif

Ačiū 4u.gif

pabandysiu atsakyti 4u.gif varnalesu aliejaus yra pirkti parduotuveje "martina" mirksiukas.gif siaip is paciu varnalesu nespaudzia aliejaus, o tiesiog i koki bazini alieju tarkim sojos, imeta varnalesu saknu (tikslei nezinau ar saknu), nukosia ir gaunasi aliejukas bigsmile.gif ir ji reiketu trinti i saknis, uzdeti plevele, ranksluosti ir laikyti apie valanda smile.gif

nezinau kaip kitos, bet as rozmarinu EA, ilasinu i 20 ml bazinio aliejaus (mano atveju tai kokosu aliejus) uzdedu ant saknu ir laikau per nakti smile.gif seip rozmarinai skatina plauku augima, apsaugo nuo slinkimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 05 04, 16:50)
.. siaip is paciu varnalesu nespaudzia aliejaus, ...
nezinau kaip kitos, bet as rozmarinu EA, ilasinu i 20 ml bazinio aliejaus (mano atveju tai kokosu aliejus) uzdedu ant saknu ir laikau per nakti  smile.gif...

Tai taip išeina kad tokio kaip varnalėšų aliejaus iš viso nėra? unsure.gif
O plaukai gerai išsiplauna po to įtrinimo nakčiai, nes kokosų aliejukas irgi riebus? ax.gif
Ta parduotuvė "Martina" Vilniuje? Jei taip, gal galima sužinoti kur? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 04 gegužės 2009 - 19:53
QUOTE(ernesin @ 2009 05 04, 21:45)
Tai taip išeina kad tokio kaip varnalėšų aliejaus iš viso nėra? unsure.gif
O plaukai gerai išsiplauna po to įtrinimo nakčiai, nes kokosų aliejukas irgi riebus?  ax.gif
Ta parduotuvė "Martina" Vilniuje? Jei taip, gal galima sužinoti kur? mirksiukas.gif

na taip iseina mirksiukas.gif issiplauna puikiai, svarbiausia nepadauginti, o ir seip kokosu aliejus toks prie lengvesniu smile.gif

Martina Siaures miestely, "kalnieciu" PC 4u.gif
Atsakyti