Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Greta77 @ 2009 08 25, 07:07)
Dėkui  4u.gif  Aš jau būčiau darius akmens kietumo tešlą, kad tarkuot būtų galima  lotuliukas.gif  Pačiai juokinga pasidarė


Galima ir tarkuoti, bet makaroncikai tai bus kietoki, as daznai dar darau naminius is kietos teslos, bet ja labai plonai kocioju, paskui gausiai pabarstau miltais ir susuku i voleli, o tada pjaustau, jei noriu ilgesniu per visa susukima pjaunu, jei trumpesniu-istrizai, zodziu kokiu makaronu nori, tokiu turi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
nu jau skanumynai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 08 25, 09:55)
Man taitoki naminiai "makaroncikai" patinka thumbup.gif  tik mano mama kai virdavo pieniska sriuba su jais, tai vadindavo "zacirka"  blush2.gif kai maza buvau pamenu prasydavau, kad tirstesne isvirtu, nes tie kleckiukai budavo labai skanus  essen.gif


Aha, zinau ta zacirka lotuliukas.gif , skanu, pas mus dar sakydavo putra lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 08 25, 09:55)
Man taitoki naminiai "makaroncikai" patinka thumbup.gif  tik mano mama kai virdavo pieniska sriuba su jais, tai vadindavo "zacirka"  blush2.gif kai maza buvau pamenu prasydavau, kad tirstesne isvirtu, nes tie kleckiukai budavo labai skanus  essen.gif

zacirka thumbup.gif o jei dar kokiu vysniu idet ar melyniu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos,man nebesigauna tiesiogiai fotke ikelt ( darydavau per keep4u.ru).
Kaip jus ikeliat?
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 08 19, 10:02)
ateinu pasidalinti "tinginio receptu"  tongue.gif kuking.ru forume jis pavadintas "Ёжкин рис"

išbandžiau šitą receptuką, na tikrai jis tinginio receptas thumbup.gif ir ryžiai gaunasi be galo skanūs, aš galiu vien ryžius valgyt ir be kulšelių bigsmile.gif nors aš kepimo laiką sutrumpinau pusiau, bet rezultatu buvau be galo patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2009 08 25, 12:53)
Merginos,man nebesigauna tiesiogiai fotke ikelt ( darydavau per keep4u.ru).
Kaip jus ikeliat?

www.radikal.ru

QUOTE(davija @ 2009 08 25, 13:47)
išbandžiau šitą receptuką, na tikrai jis tinginio receptas thumbup.gif ir ryžiai gaunasi be galo skanūs, aš galiu vien ryžius valgyt ir be kulšelių bigsmile.gif nors aš kepimo laiką sutrumpinau pusiau, bet rezultatu buvau be galo patenkinta 4u.gif

tai ka reiks ir man išbandyti jį bigsmile.gif kad taip visos giriate g.gif , tik bėda, kad aš nemėgstu svogūnų unsure.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau, kad taip tersiu, bet... Prisiruosiau gaminti cukiniju apkepa, jis ten su kumpio gabaliukais trejo butu, na cukinijos per burokine tarka tarkuotos. Ir stai, neberandu receptelio, net nepmenu tiksliai kur buvo. Gal kartais kam nors yra uzkliuves kur nors? Pagelbekit sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 08 25, 12:50)
www.radikal.ru


aciu,bandau kelt 4u.gif
Sonines juosteles deti viena ant kitos,kad uzliptu ant krastu,ant virsaus deti karbonada(vistos file,farsa..),paskui keptu svogunu su ketciupu ir suri ant virsaus.

user posted image

susukti i vyniotini:

user posted image

kepti orkaiteje su bulvemis :

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintibutė: 25 rugpjūčio 2009 - 14:48
QUOTE(Mintibutė @ 2009 08 25, 15:37)

na va pavyko įkelti mirksiukas.gif
o kaip skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
kaip skaniai vyniotinis atrodo 4u.gif 4u.gif

bandysiu ir aš šiandien tą tinginio receptą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2009 08 25, 15:37)


user posted image

Neabejoju,kad sian skaniai papietavot biggrin.gif Aciu uz saunia ideja,tikrai isbandysiu tokiu budu iskept thumbup.gif
Atsakyti