Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(Raganėlė @ 2010 01 26, 18:36)
buvau savaitgali sushi express kaune, ir valgem su viduj idetu tempura kremu (toks traskus) gal zinot kas tai??? ar imanoma paciam pasigaminti

as ir valgiau viduj su unguriu ir apkepta tesolje
man idomu kaip ta tesla ten padaryta?
ir koks ten kremas viduj dedamas ? ax.gif
Papildyta:
o tas kremas kaip vadinas? net nezinau kur ieskoti smile.gif
prie kokiu produktu
Papildyta:
bet ne majonezas o toks baltas baltas kremas:)
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 27, 20:19)
cia uz koki kieki?




25 gr.pakuotė
Atsakyti
QUOTE(pupa*uoga @ 2010 01 27, 23:03)
pasidalinsiu ir as savo bandymais  blush2.gif  susius tiesiog dievinu.. sikart darem kartu su vyru, naudojom lasisa, Philadelphia suri ir konservuota savose sultyse tuna. buvo skaunu  smile.gif
http://public.fotki....0002.html#media



Oho, kaip gražiai atrodo, niam niam thumbup.gif o koks čia imbieras? Kiek teko Lietuvoj imbiero pirkt neimanoma valgyt buvo...
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2010 01 27, 16:59)
as ir valgiau viduj su unguriu ir apkepta tesolje
man idomu kaip ta tesla ten padaryta?
ir koks ten kremas viduj dedamas ? ax.gif
Papildyta:
o tas kremas kaip vadinas? net nezinau kur ieskoti smile.gif
prie kokiu produktu
Papildyta:
bet ne majonezas o toks baltas baltas kremas:)


QUOTE(himalaia @ 2010 01 26, 10:27)
Neragavau, tačiau spėju, kad tai paprasta kepta tempuros tešla ir Philadelphia cream cheese. Tempurą pasigaminti nesunku, o kremą reikia tik nusipirkti  mirksiukas.gif Esmė gaminant tempurą- naudoti labai šaltus produktus, net ir miltus geriau atšaldyti.
Ingredients:

    * 1 egg
    * 1 cup ice water
    * 1 cup all purpose flour

Preparation:
Beat an egg in a bowl. Add ice water in the bowl. Be sure to use very cold water. Add sifted flour in the bowl and mix lightly. Be careful not to overmix the batter. To check the temperature of frying oil, drop a little batter into the oil. If the batter comes up right away instead of sinking to the bottom of the pan, it's about 360 F degree. If the batter goes halfway to the bottom and comes up, it's about 340F degree. This is said to be the right temperature to fry tempura.


Prie pieno produktų ieškokit kremo.
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2010 01 28, 10:58)
Oho, kaip gražiai atrodo, niam niam  thumbup.gif o koks čia imbieras? Kiek teko Lietuvoj imbiero pirkt neimanoma valgyt buvo...


pirkau IKI, gal toks papuole grazus, beje, ir skanus smile.gif
Atsakyti
pupa*uoga, kaip noreciau tavuju sushiuku wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ziuriu apmirus temute, tai atgaivinsiu mirksiukas.gif Vis varvinau seile beziuredama i jusu pagamintus sushiukus, kol susikaupiau ir Valentindieniui vyra palepinau.

user posted image
Atsakyti
Kaip aš noriu.
Visko pripirkau, tik vis krabų lazdeles suvalgome hihihi.gif
Bet nekylo rankos per išeigines. doh.gif
O burnoje net jaučiu skonį biggrin.gif
Atsakyti
Kaip as dievinu susi, galeciau kiekviena diena valgyt ax.gif Pati nesu ju dariusi, bet pasiziuriu i jusu pagamintus ir vis ruosiuosi vienakart imt ir pabandyt cool.gif Saunuoles 4u.gif
Atsakyti
As neseniai dariau labai paprastus (is to ka radau saldytuve) thumbup.gif
user posted image
su krabu lazdelem, zoleliu skonio philadelphia, agurku bei svoguno laiskais
Atsakyti
Sveikos sushiu gerbejos 4u.gif
Gal kuri atsimena kaip ten imbiera reikia uzmarinuot? Kazkur buvau radus temoj, bet dabar kai reikia tai ir nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudre @ 2010 02 27, 21:35)
Sveikos sushiu gerbejos  4u.gif
Gal kuri atsimena kaip ten imbiera reikia uzmarinuot? Kazkur buvau radus temoj, bet dabar kai reikia tai ir nerandu  verysad.gif



oi oi ir mane domina, bet kur ir koki ji primaiusia nuprikti?
Atsakyti