Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(Bananamio @ 2010 03 24, 04:24)
Žiūriu nemažai kas deda morką, papriką bet neesu bandžius ar skanu?  bigsmile.gif

as visad dedu virta morka, agurka, svoguno laishkus, avokada, krevetes, lashisha ir t.t. man su morka skanu thumbup.gif
Atsakyti
As dedu nevirta morka. Ja supjaustau siaudeliais. Su morka susiukas gaunasi traskus. Aisku dedama ne tik morka, bet ir lasisa ar kiti priedai. Mano dukra valgo tik su morkomis.
Atsakyti
Dariau vakar suši, susukti jau lengviau ir lengviau thumbup.gif
Iš 2 nori lapu gavosi 3. Ir suktinukai tokie gražus gavosi. Net papusryčiavau sušiukais. ax.gif
Atsakyti
O gal kas bandet tuos isvertus sushi gamint? Nes tie tradiciniai (dumblis isoreje) man visai neblogai gaunas rolleyes.gif bet vat net eysivaizduoju kaip ta isvirkscia pagamint blush2.gif gal kuri pasidalintu patirtim? 4u.gif
Atsakyti
Ir aš norėčiau tokius padaryti. Skaičiau viename žurnale, kad reikia apversti ant drėgnos servetėlės ir susukti. ax.gif
Atsakyti
Kad ryžiai nepriliptų prie kilimėlio, geriausia jį "įvilkti" į maistinę plėvelę. Aš turiu idealaus dydžio maišelį maisto šaldymui, tai į jį dedu kilimėlį ir niekas nelimpa. O pačią techniką, kaip daryt, geriausiai per youtube pasižiūrėt.
Atsakyti
Aš irgi apvinioju, kad ilgiau tarnautu. smile.gif
Na vakar pribaigiau suši, noriu dar. Aš kaip ligonė doh.gif
Reikės vėl nori lapų nusipirkti.
Atsakyti
einu nuotrauku mazint doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manaska: 26 kovo 2010 - 10:21
wub.gif na bandziau mazint...tikiuosi gavosi biggrin.gif ba pirmai kai sudejau savo sedevrus tai oho kad istasiau puslapi blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
mirksiukas.gif 65rr65889
user posted image

Atsakyti
Wow essen.gif Atrodo kaip is kokio restorano thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražiai atrodo, šaunuolė thumbup.gif
O galėtum parašyti ką į vidų dėjai ax.gif
Kas ten per lapukai, ir kažkas getono blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2010 03 26, 15:03)
Labai gražiai atrodo, šaunuolė  thumbup.gif
O galėtum parašyti ką į vidų dėjai  ax.gif
Kas ten per lapukai, ir kažkas getono  blush2.gif


smagu kad jums patiko smile.gif)

salotu lapukai ten mirksiukas.gif o tas geltonas-omletas...o kad toks geltonas grazus butu tai viena ciela kiausa dejau ir kito tryni tik mirksiukas.gif

Atsakyti