Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

gaminau ir vėl penktadienį sushi,į vidų dėjau rūkytą lašišą,agurka,avokado,i kitus omletą,krabų lazdeles.agurką,avokado.Su krabų lazdelėmis man truksta skonio ,o su lašišą labai skanu man! su tunu taip pat reiks pabandyt ax.gif
Atsakyti
Pabandykite su sudyta lasisa, vietoj rukytos. Mums taip skaniau, nes ta rukyta, tai gal tirpaluose mirkyta, nes permusa skoni maisto smile.gif 15 zmoniu nuomone sutapo.
Atsakyti
user posted image

1. sūdyta lašiša, morka, avokadas, filadelfija sūrelis
2. viduj: krabų lazdelės, agurkai, morka, sūrelis, ant viršaus lašiša
3. lašiša, morka, agurkas, sūrelis
4. krabų lazdelės, morka, agurkas, sūrelis. - tas mažiausiai skonio turėjo, taip pat kaip ir Element rašė drinks_cheers.gif

QUOTE(Element @ 2010 12 06, 10:42)
gaminau ir vėl penktadienį sushi,į vidų dėjau rūkytą lašišą,agurka,avokado,i kitus omletą,krabų lazdeles.agurką,avokado.Su krabų lazdelėmis man truksta skonio ,o su lašišą labai skanu man! su tunu taip pat reiks pabandyt ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2010 12 06, 14:28)
2. viduj: krabų lazdelės, agurkai, morka, sūrelis, ant viršaus lašiša

Tie su lašiša iš išorės, aukštas pilotažas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2010 12 06, 14:35)
Tie su lašiša iš išorės, aukštas pilotažas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2010 12 06, 13:35)
Tie su lašiša iš išorės, aukštas pilotažas  thumbup.gif


o kaip ji ten laikos? paprastai suki ir laikos ar reik kazka spec daryti?
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2010 12 06, 13:35)
Tie su lašiša iš išorės, aukštas pilotažas  thumbup.gif

lotuliukas.gif nu ačiū visoms už pagyras smile.gif

QUOTE(@leja @ 2010 12 06, 15:01)
o kaip ji ten laikos? paprastai suki ir laikos ar reik kazka spec daryti?


suritinau "dešrą" su ryžiais iš išorės, tada skersai ritinėlio uždėjau plonai atpjautus lašišos "lakštelius" ir vėl su "kilimėliu" prispaudžiau, o tada kaip ir visus - įprastai - supjausčiau smile.gif

gana nesudėtinga mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Pirma karta gaminsi siandien sushius, turiu rukytos lasisos, agurko. Issiviriau spec. ryzius. Nusipirkau ta spec. kilimeli. Nezinau kaip cia man gausis, tik viena karta esu macius kaip daro bigsmile.gif

Dauguma ziuriu ta Philadelfia sureli dar naudoja, norejau paklausti ar jis butinas ir ka duoda? Kur ji ten deti reikia? ant to lapo tepti galima ar jau ant ryziu?

Gal kas atsakys man iki pietu.. blush2.gif
Nezinau lekti man i parde pirkt ta sureli ar ne, o jei vistik reikia, tai jei negauciau to philadelfia tai gal koks kitas tiktu...Salia nedidele Norfa tai gali nebuti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 12 09, 11:14)
Sveikutes  4u.gif

Pirma karta gaminsi siandien sushius, turiu rukytos lasisos, agurko. Issiviriau spec. ryzius. Nusipirkau ta spec. kilimeli. Nezinau kaip cia man gausis, tik viena karta esu macius kaip daro  bigsmile.gif

Dauguma ziuriu ta Philadelfia sureli dar naudoja, norejau paklausti ar jis butinas ir ka duoda? Kur ji ten deti reikia? ant to lapo tepti galima ar jau ant ryziu?

Gal kas atsakys man iki pietu..  blush2.gif 
Nezinau lekti man i parde pirkt ta sureli ar ne, o jei vistik reikia, tai jei negauciau to philadelfia tai gal koks kitas tiktu...Salia nedidele Norfa tai gali nebuti...  g.gif

sūrelis dedasi su šaukšteliu ar tepamuoju peiliu, prie įdaro (lašišos, agurko ir t.t.) kiti deda majonezą. nedėti nebandžiau. mano manymu tai duoda "šlapumo" - na kaip ir mišrainei. bet čia tik mano manymu
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 12 09, 12:14)
Gal kas atsakys man iki pietu..  blush2.gif 
Nezinau lekti man i parde pirkt ta sureli ar ne, o jei vistik reikia, tai jei negauciau to philadelfia tai gal koks kitas tiktu...Salia nedidele Norfa tai gali nebuti...  g.gif

Man philadelfia sūris privalomas, na su juo žymiai skaniau smile.gif ji tepu (tiksliau dedu gabaliukais, nes kuo daugiau tuo skaniau) jau kai sudedu visus idarus (lašiša, avokada). Ant ju ir priteplioju, o po to suku mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai aciu, mergaites, reiks eiti ieskoti surelio, tiksliau- vyra siusiu biggrin.gif blush2.gif laaabai sninga, tingiu eit pati blush2.gif

O jei negaus to surelio? ar galima koki kita deti, tarkim koki lydyta, be priedu...
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 12 09, 11:41)
Labai aciu, mergaites, reiks eiti ieskoti surelio, tiksliau- vyra siusiu  biggrin.gif  blush2.gif  laaabai sninga, tingiu eit pati  blush2.gif

O jei negaus to surelio? ar galima koki kita deti, tarkim koki lydyta, be priedu...

geriau ne lydytą, o varškės sūrelį
Atsakyti