Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

Laikant sandariai, ilgai gali stovėt. Va jei pastovi ore ir drėgmės prisigeria, tada jau man jie nebeskanūs.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 22, 20:40)
g.gif  o kiek laiko jie galioja?

as turiu dar nemazai, reikia eit paziuret galiojimo laika, nors pries kokius 3 men. buvo pirkti.. o gal ir anksciau unsure.gif


Na pas mane tie nori lapai uzsistovedavo kartais, tai viena syk draugas japonas patare tiesiog pasildyt, bet jie ilgai stovedavop spintelej, gal metus o gal ir ilgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 04 23, 01:49)
Na pas mane tie nori lapai uzsistovedavo kartais, tai viena syk draugas japonas patare tiesiog pasildyt, bet jie ilgai stovedavop spintelej, gal metus o gal ir ilgiau  smile.gif

aisku, tai man dar nera ko nerimauti, sandariai guli uzdaryti tai viskas jiems gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 23, 16:15)
aisku, tai man dar nera ko nerimauti, sandariai guli uzdaryti tai viskas jiems gerai thumbup.gif



O nesandariai laikant kazkas jiems atsitinka? nes mano lapai jau puse metu stovi atplestoje pakuoteje, siandien vakare galvojau susius daryti, dabar bijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 04 24, 07:02)
O nesandariai laikant kazkas jiems atsitinka? nes mano lapai jau puse metu stovi atplestoje pakuoteje, siandien vakare galvojau susius daryti, dabar bijau smile.gif

nesanderiai laikant gali pritraukti dregmes... pas mane irgi pakuote praplesta, bet ji uzsispaudzia sandariai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 04 24, 01:02)
O nesandariai laikant kazkas jiems atsitinka? nes mano lapai jau puse metu stovi atplestoje pakuoteje, siandien vakare galvojau susius daryti, dabar bijau smile.gif

Nieko baisaus jiems nenutinka, tik traškumą praranda. Gali būti sunku kramtyti tada.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2009 04 24, 17:32)
Nieko baisaus jiems nenutinka, tik traškumą praranda. Gali būti sunku kramtyti tada.

kaip tai traskuma? kalba eina apie nori lapus? juk jie sudregsta nuo ryziu ir pasidaro elastigi, o ne traskus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 24, 12:19)
kaip tai traskuma? kalba eina apie nori lapus? juk jie sudregsta nuo ryziu ir pasidaro elastigi, o ne traskus...  g.gif

Aš perku labai traškius (yra skirtingų, bent mano turima rūšis turi traškumą, matuojamą balais nuo 1 iki 3), tai kai ištrauki iš pakelio, jie gi būna neelastingi, laužyti galima. Aišku, kai sudrėksta, nori lapų tekstūra pasikeičia.

Pagalvojau, reiktų pabandyti pasidaryti onigiri. Esmė gi ta pati, kaip ir sushi, tik su įdarais sunkiau. Reiks gal azijiečių parduotuvėse pasidairyt ko nors įdomesnio.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2009 04 24, 19:11)
Aš perku labai traškius (yra skirtingų, bent mano turima rūšis turi traškumą, matuojamą balais nuo 1 iki 3), tai kai ištrauki iš pakelio, jie gi būna neelastingi, laužyti galima. Aišku, kai sudrėksta, nori lapų tekstūra pasikeičia.

as savo neziurejau ar turi jie kokiu nors balu smile.gif o maniskiai manau kaip ir visi buna neelastingi ir traskus ax.gif
Atsakyti
Sekmadieni gaminsiu sushi!!!! thumbup.gif clap.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar gaminau pagal nepamenu kieno cia parasyta recepta susius su tunu, majonezu ir agurku. Labai skaniai gavosi, apsirijom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2009 04 24, 22:19)
Sekmadieni gaminsiu sushi!!!!  thumbup.gif  clap.gif  rolleyes.gif


prasausi i svecius cool.gif

QUOTE(Azazella @ 2009 04 25, 10:57)
Vakar gaminau pagal nepamenu kieno cia parasyta recepta susius su tunu, majonezu ir agurku. Labai skaniai gavosi, apsirijom blush2.gif

o koki tuna naudojai? file ar konservuota?
Atsakyti