Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Jolete @ 2009 05 26, 10:48)
Sakykit, o Sodium Lauryl Sulfoacetate taip pat brudas? Turiu sertifikuotą dušo želę Alterra, bet su šituo SLS  g.gif

Ne, šis gėrietis, gaunamas iš kokosų riešutų ir palmių aliejaus.
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 05 26, 07:36)
Viskas per nelyg paprasta. Nueini į parduotuvę (didesnę), nusiperki limetos ir atsipjovus grežinėlį pasitepi ja pažastis biggrin.gif. Būtinai palaukite kol išdžius. Čia receptas gyvenančių Pietinėje Afrikoje berods.



O tai jum negrauzia pazastu? g.gif Labai idomu su tuo laimu,gal reikes pabandyti g.gif
Atsakyti
Pati naudoju ekologiska LOGONA bei SANTE kosmetika. Man labai patinka vienas kondicionierius plaukams bei kauke. Labai atstate mano plaukus, galiukai daug maziau skilineja nei anksciau. Mano plaukai sviesus, dazyti... tai labai negera situacija su jais buvo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2009 05 26, 19:28)
O tai jum negrauzia pazastu? g.gif    Labai idomu su tuo laimu,gal reikes pabandyti g.gif


jei ant šviežiai nuskustų tepsi - grauš, bet pakenčiamai smile.gif Ir greit praeina, neberia nuo laimo bent jau manęs ir apskritai nė vienos dar negirdėjau alergine reakcija nuo jo skundžiantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 26, 20:55)
jei ant šviežiai nuskustų tepsi - grauš, bet pakenčiamai smile.gif Ir greit praeina, neberia nuo laimo bent jau manęs ir apskritai nė vienos dar negirdėjau alergine reakcija nuo jo skundžiantis  4u.gif




aciuks.gif aciu labai uz informacija,pirma karta girdziu apie tokia priemone nuo prakaitavimo,bet tikrai isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 26, 20:55)
jei ant šviežiai nuskustų tepsi - grauš, bet pakenčiamai smile.gif Ir greit praeina, neberia nuo laimo bent jau manęs ir apskritai nė vienos dar negirdėjau alergine reakcija nuo jo skundžiantis  4u.gif


ant svieziai nuskustu tai man siek tiek grauzia ir aluno akmenelis , nors teoriskai neturetu ... g.gif tai vat, to laimo uztai ir nedristu bandyt ... verysad.gif
Atsakyti
Gal kas noretu isigyti ekologiskos kosmetikos pigiau nei parduotuveje?
Atsakyti
QUOTE(Carolina049 @ 2009 05 28, 13:46)
Gal kas noretu isigyti ekologiskos kosmetikos pigiau nei parduotuveje?


O kokia cia kosmetika, koks kainu lygis? ax.gif siaip dauguma skelbiasi, esantys ekologiskos kosmetikos gamintojai, bet istikruju schmoll.gif o siaip skelbimu lentoj yra temele EKOparduotuve mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 28, 15:44)
O kokia cia kosmetika, koks kainu lygis? ax.gif siaip dauguma skelbiasi, esantys ekologiskos kosmetikos gamintojai, bet istikruju schmoll.gif o siaip skelbimu lentoj yra temele EKOparduotuve mirksiukas.gif



Vokiska ekologiska SANTE ir LOGONA kosmetika... Jei domina rasykite i AZ, atsiusiu kataloga bei pritaikysiu nuolaida... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 28, 14:44)
O kokia cia kosmetika, koks kainu lygis? ax.gif siaip dauguma skelbiasi, esantys ekologiskos kosmetikos gamintojai, bet istikruju schmoll.gif o siaip skelbimu lentoj yra temele EKOparduotuve mirksiukas.gif

o kur?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti