Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai i vestuves - pačių daryti

QUOTE(pantera83 @ 2009 03 06, 11:48)
tai tikiu, kad telpa, tik tas "atvirukas - foto" lieka tuscias rolleyes.gif

užmanymas toks, kad nuotrauka atlieka fono funkciją. Jei nori išnaudoti ir kitą pusę, gali išspausdinti žemėlapį, kaip pasiekti pobuvio vietą ar kokią nors kitą naudingą info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vada @ 2009 03 06, 11:05)
užmanymas toks, kad nuotrauka atlieka fono funkciją. Jei nori išnaudoti ir kitą pusę, gali išspausdinti žemėlapį, kaip pasiekti pobuvio vietą ar kokią nors kitą naudingą info  smile.gif


jo, as galvoju ant virsaus spausdinti kokias grazias eiles, o ant foto - kvietimo teksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 03 06, 10:01)
butu idomu pamatyti jusu kvietimus mirksiukas.gif


mano kvietimas jau buvo idetas praeitoj temoj. Bet galiu pasikartoti jie niekas nesupyks ax.gif na, sitoj foto nesimato popieriaus blizgesio - realybej jie gražiau atrodo. toks popierius Staipoj 1.40 kainuoja 1 lapas mirksiukas.gif Jei ne labai matosi, tai paaiškinu, kad ten yra priklijuotas gulbės pūkas ir kaspinėlis. smile.gif
Atsakyti
Sveikos bye1.gif ,

As su savo busimu vyru nusifotografavome gamtoje. Fotografavo mano brolis. Nors jis ne profesionalas, bet juk kiekvienam is 100 fotografuotu nuotrauku bent viena grazi gaunasi smile.gif taigi su programa CorelDraw 11 uzdejom nuotraukai fona viename kampe ikomponavom ziedus (savo vestuvinius ziedus fotografavomes patys) kitame kampe balandzius (juos susiradom internete). ir dar uzdejom remelius. Tekstas viduje.

Patinka ir man ir mano suzadetiniui. Tikiuosi patiks ir sveciam rolleyes.gif

user posted image


rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 03 06, 13:44)
mano kvietimas jau buvo idetas praeitoj temoj. Bet galiu pasikartoti jie niekas nesupyks  ax.gif  na, sitoj foto nesimato popieriaus blizgesio - realybej jie gražiau atrodo. toks popierius Staipoj 1.40 kainuoja 1 lapas  mirksiukas.gif Jei ne labai matosi, tai paaiškinu, kad ten yra priklijuotas gulbės pūkas ir kaspinėlis.  smile.gif

O iš kur gulbės pūkų gavai? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomike: 10 kovo 2009 - 16:06
Čia mūsiškiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliu``tave: 12 kovo 2009 - 20:34
Bet jus situos uzsakinejot? Ar pirkot popieri ir patys sukot?
Ir kaip ten iteikinesit? po 2 ritinelius?
Atsakyti
QUOTE(Raselelt @ 2009 03 13, 08:31)
Bet jus situos uzsakinejot? Ar pirkot popieri ir patys sukot?
Ir kaip ten iteikinesit? po 2 ritinelius?

Jeigu manęs klausi,tai ten yra susuktas kvietimas ir dėžutė jam.Kvietimas bus įdėtas į dėžutę ir įteiktas. biggrin.gif Dėžutės pirktos gatavos parduotuvėj,pirkom popierių,spausdinom tekstą ir susukom patys. ax.gif
Atsakyti
Vadinasi neviskas ranku darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselelt: 13 kovo 2009 - 09:12
QUOTE(myliu``tave @ 2009 03 12, 20:32)
Čia mūsiškiai  wub.gif

labai gražūs...kreminė spalva, kaspinėliai... ax.gif
Atsakyti
as draugei dariau keleta variantu kvietimu(is pradziu siaip padariau, nes patinka, paskui susedusios isivaziavom biggrin.gif ), cia vienas, kurio nera noru sarase biggrin.gif
user posted image
ju zodziai man labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 03 14, 22:24)
as draugei dariau keleta variantu kvietimu(is pradziu siaip padariau, nes patinka, paskui susedusios isivaziavom biggrin.gif ), cia vienas, kurio nera noru sarase biggrin.gif
user posted image
ju zodziai man labai grazus wub.gif

Tekstas tikrai grazus --- tik per ziedeli sunkiai skaitomas... g.gif
Atsakyti