Įkraunama...
Įkraunama...

Meningokokinė infekcija

QUOTE(Jaunutia @ 2009 03 13, 10:30)
aciu uz informacija, o mergyte su mama vis dar ligoninej.


jus bendraujat? kaip mergytė dabar jaučiasi? ar jau kvėpuoja pati? ar gerėja kas nors?
Atsakyti
As vis galvoju apie mergyte,tikiuosi jai jau geriau ir ji sveiksta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 03 14, 18:12)
jus bendraujat? kaip mergytė dabar jaučiasi? ar jau kvėpuoja pati? ar gerėja kas nors?

taip bendraujam, jinau jau daugiau nei savaite jau pati kvepuoja. valgo, antibiotikus geria, kalba, zaidzia, tik nevaiksto (cia del operacijos), bet sedi.
zodziu mergaite jauciasi gerai, anos ligos neliko nei kvapo, nei plauciu uzdegimo, net pakolkas visi organai sveiki, aisku veliau isnaujo tirs. bet siuo metu viskas gerai. treciadieni buvo pirmoji odytes operacija (nes kai kuriose vietose nekrotizavosi oda del tu atsiradusiu meningokokiniu demiu). tai dabar pasalino nekrotizavusius lopinelius ir uzsiuvo, sekanti operacija bus jau persodinimo kai istrauks siulus. zodziu mamos zodziais tariant ''sokdina jau mane''. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunutia @ 2009 03 15, 18:52)
taip bendraujam, jinau jau daugiau nei savaite jau pati kvepuoja. valgo, antibiotikus geria, kalba, zaidzia, tik nevaiksto (cia del operacijos), bet sedi.
zodziu mergaite jauciasi gerai, anos ligos neliko nei kvapo, nei plauciu uzdegimo, net pakolkas visi organai sveiki, aisku veliau isnaujo tirs. bet siuo metu viskas gerai. treciadieni buvo pirmoji odytes operacija (nes kai kuriose vietose nekrotizavosi oda del tu atsiradusiu meningokokiniu demiu). tai dabar pasalino nekrotizavusius lopinelius ir uzsiuvo, sekanti operacija bus jau persodinimo kai istrauks siulus. zodziu mamos zodziais tariant ''sokdina jau mane''. 4u.gif

smagu girdeti kad mergyte sveiksta 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu girdeti,kad mergyte sveiksta wub.gif Saunu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunutia @ 2009 03 15, 19:52)
zodziu mamos zodziais tariant ''sokdina jau mane''. 4u.gif

Kaip smagu girdeti thumbup.gif 4u.gif
Linkiu kuo greiciau pasveikti ir i namucius vaziuoti 4u.gif
Atsakyti
vajei kokios geros žinios wub.gif tikiu jau viskas bus gerai..

o mergytei jau šitiek plotelio buvo pažeista kad net persodint odele reikia? o kas donoras? iš kur odytė ima?

Jaunutia ačiū labai už info smile.gif
Atsakyti
Kaip mamytė su mergyte? ..
Atsakyti
Mano maze susirgo meningitu kai jai buvo tik 10 paru unsure.gif Auksta temperatura laikesi (juokiu demiu nebuvo), o kai prasidejo traukuliai isveze i Santariskiu kudikiu reanimacija, punkcija ir parode kad sunkios formos meningitas ir igimta kraujo infekcija dar. Reanimacijoje praleidom 4 paras paskui dar 2.5 savaites skyriuke. pasveikom, mums nebuvo juokiu komplikaciju.
Sekmes mamytei i mazylei 4u.gif
Svarbiausia kad pagerejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 03 25, 20:41)
Mano maze susirgo meningitu kai jai buvo tik 10 paru unsure.gif Auksta temperatura laikesi (juokiu demiu nebuvo), o kai prasidejo traukuliai isveze i Santariskiu kudikiu reanimacija, punkcija ir parode kad sunkios formos meningitas ir igimta kraujo infekcija dar. Reanimacijoje praleidom 4 paras paskui dar 2.5 savaites skyriuke. pasveikom, mums nebuvo juokiu komplikaciju.
Sekmes mamytei i mazylei 4u.gif
Svarbiausia kad pagerejo smile.gif

Saunu,kad jums suteike greita pagalba wub.gif
As tikiu,kad mergyte jau pasveikus ir jau namuciuose su seima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunutia @ 2009 03 13, 11:30)
bet kai vaikui sueis 2 metukai, tai tikrai skiepisiu nuo meningokoku infekcijos.


Lietuvoj registruota meningokokinė vakcina Meningo A+C apsaugo nuo A ir C serotipų, kurie pas mus nėra dažniausi, kaip teigia mūsų pediatrai unsure.gif ką sako jūsiškiai?
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2009 03 28, 16:26)
Lietuvoj registruota meningokokinė vakcina Meningo A+C apsaugo nuo A ir C serotipų, kurie pas mus nėra dažniausi, kaip teigia mūsų pediatrai  unsure.gif ką sako jūsiškiai?

Aš pati skiepijausi nuo meningito C, tai gydytoja, kuri skiepijo, sakė, kad Lietuvoj dažniausias B, bet nuo jo skiepų nėra. Tik tiek, kad meningitas C pavojingiausias, dažniausiai būna komplikacijų sad.gif

Atsakyti