Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas 3 metų vaikui Vilniuje

O tas KidyGym ar tikrai užsidarė kaip čia viena mamytė rašė ir kodėl? g.gif
Kažkaip naršiau juos internete tai lyg ir veikiantis... Gal yra lankančių? ax.gif
Būtų įdomu gal visai bigsmile.gif
Atsakyti
Profesionalas - Aleksejus. Sportuoja ne tik berniukai, bet ir mergaitės. Užsiėmimai Grybo gatvėje (nuomoja patalpas iš Liubartienės). Lankom jau 2 metus. Labai patenkinti (ir vaikas taip pat ax.gif ).
Atsakyti
Mes irgi lankomes pas Aleksieju (Grybo 7), esu labai patenkinta, matau rezultatus. Pritariu, kad jis savo srities profesionalas. Vaikams jis patinka. Nuosirdziai rekomenduoju. Gailiuosi, kad anksciau apie ji nieko nezinojau.
Atsakyti
QUOTE(mamycka @ 2012 05 09, 14:50)
Mes irgi lankomes pas Aleksieju (Grybo 7), esu labai patenkinta, matau rezultatus. Pritariu, kad jis savo srities profesionalas. Vaikams jis patinka. Nuosirdziai rekomenduoju. Gailiuosi, kad anksciau apie ji nieko nezinojau.

Man taip pat labai idomu apie ta Aleksej, ka butent vaikuciai pas ji sportuoja? gal kur daugiau info apie ji yra? smile.gif
Atsakyti
Tylu cia 4u.gif bet keliu i virsu kadangi domina ir mane, kur, t.y. I kokius sporto uzsiemimus galima nuvesti 3 metu vaika vilniuje. Pasidalinkite mamos informacija! ax.gif
Atsakyti
Šiais mokslo metais kovos menų treniruotės patiems mažiausiems vyks Senvagės gimnazijoje (Širvintų g. 80) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 08 03, 19:55)
Šiais mokslo metais kovos menų treniruotės patiems mažiausiems vyks Senvagės gimnazijoje (Širvintų g. 80)  biggrin.gif

aciu! 4u.gif Gal dar kontaktini telefona turite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palmadi @ 2012 08 03, 22:05)
aciu!  4u.gif Gal dar kontaktini telefona turite?  ax.gif


863402430 - trenerė Violeta
violeta@kovos-menai.lt
Atsakyti
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 08 05, 15:51)
863402430 - trenerė Violeta
violeta@kovos-menai.lt

Aciu, :-)
Atsakyti
o gal yra koks sokiu burelis mergaitei 4 m?
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2012 08 10, 21:28)
o gal yra koks sokiu burelis mergaitei 4 m?


nuo 4 metu priima i baleta jau.
Atsakyti
Na, jungiamės ir mes prie šios kol kas nelabai intensyvios diskusijos... Bandžiau domėtis baseinais, futbolu, krepšiniu.... kol kas visur tik nuo 5-6 metų priima sad.gif Kažkada skambinau ir į alpinizmo būrelius... ten tas pats. Na nebent patys tėvai kartu bus su vaiku, jį visur prilaikys, pasaugos, tai tuomet gali tokio amžiaus taip pat dalyvauti užsiėmimuose...

O gal yra, kur ugdomas šiaip vaiko fizinis aktyvumas, t.y. visokios mankštelės, užduotėlės ir pan. Nebūtinai, krepšinis, futbolas ar pan....
Atsakyti