Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras medžiotojas ir žvejys

QUOTE(..vijana.. @ 2008 10 16, 20:07)
Sveikutes smile.gif Na zinokit jau beveik susigundziau eiti sestadieni varove pabuti(tik nesijuokit) doh.gif tik jauciu kvailokai jausiuosi, MB baik tik, davai varom sako doh.gif
Galvoju butu gera manksta-per miskus ir bruzgynus biggrin.gif  o ir issiliesiu kas man ant sirdeles guli lotuliukas.gif o dar ir "siurpos" pavalgysiu doh.gif  g.gif taiva, galvoju dabar ax.gif

Aš niekad nebuvau. Bet pabandyk, mums papasakosi :)Jei patiks, gal ir mes susigundysim.
Atsakyti
Sveikos.
Aš buvus vieną kartą varove dar pana būdama, su tėvuku medžiojau. Visai patiko, žinoma statė ten kur mažiau brūzgynų.
Atsakyti
Na, pabuvau varove doh.gif neziurint i tai, kad suslapau visa, siek tiek susaliau, keleta kartu dribau, apsibraiziau su sakom doh.gif pirma varyma saukdama-jauciausi kaip kvaile blink.gif
Buvo gan idomu, bet ar dar karta eiciau, nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2008 10 20, 08:18)
Na, pabuvau varove doh.gif  neziurint i tai, kad suslapau visa, siek tiek susaliau, keleta kartu dribau, apsibraiziau su sakom doh.gif pirma varyma saukdama-jauciausi kaip kvaile blink.gif
Buvo gan idomu, bet ar dar karta eiciau, nezinau g.gif

Labas rytas 4u.gif
Šaunuolytė, kad sudalyvavai. Kaip jau buvo taip, bet visgi nauja patirtis smile.gif O MB būrelis neatidarė varominės sezono, nukėlė kitam savaitgaliui sad.gif Matyt išsigando oro prognozių, tačiau diena buvo labai gera, tai MB buvo šiek tiek nusiminęs.
Senka mano žvėrienos atsargos. Savaitgalį dariau stirnienos troškinuką smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Vakar, darinėdama 6 dideliausias lydekas apie jus pagalvojau - ko aš čia dejuoju, kad sunku ir nemalonu darinėti, o jei man briedį ar šerną namo parvilktų. Žodžiu padariau išvadą, kad jūsų brangiausiems baaaaaisiai pasisekė tokias moteriškes turėti lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubinele @ 2008 10 20, 09:24)
Sveikos smile.gif

Vakar, darinėdama 6 dideliausias lydekas apie jus pagalvojau - ko aš čia dejuoju, kad sunku ir nemalonu darinėti, o jei man briedį ar šerną namo parvilktų. Žodžiu padariau išvadą, kad jūsų brangiausiems baaaaaisiai pasisekė tokias moteriškes turėti  lotuliukas.gif  4u.gif


Najau najau biggrin.gif juk nepartempia viso serno i kambari lotuliukas.gif man parnesa tarkim sonkauiukus, man belieka tik i porcijas susiskirstyti i kamera susideti, nors tenka ir kumpiuka kartais nusikaulinti,
O zuvis tai visai kas kita smile.gif jam jau seniai pasakyta, kad zuvi pats isdarines kaip ir antis cool.gif va taip va cool.gif ir isdarineja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2008 10 20, 10:36)
Najau najau biggrin.gif juk nepartempia viso serno i kambari lotuliukas.gif man parnesa tarkim sonkauiukus, man belieka tik i porcijas susiskirstyti i kamera susideti, nors tenka ir kumpiuka kartais nusikaulinti,
O zuvis tai visai kas kita smile.gif  jam jau seniai pasakyta, kad zuvi pats isdarines kaip ir antis cool.gif  va taip va cool.gif  ir isdarineja ax.gif


Sekasi, maniškis tai jaučiasi toks važnas su savo žuvimis - kaip Barnis iš Flinstounų - grobį namo tempia, šeimą maitina smile.gif Aš matyt blogai išauklėjau, kad pats žuvų nedarinėja doh.gif Dabar kenčiu.
Maniškis tai jaučiu parvilktų visą gyvulį, jei nušautų. Vieną kartą nupirko pusę briedžio, tai darinėjom iki 2 nakties. Jis daugiau komentavo, maišėsi, nei padėjo doh.gif

Savaitgalį užsukau 300 litrų obuolių sulčių, tai jau tokia nusikalusi buvau, kad pagalvojau, kad jei parvilks farširuojamą lydeką, tai nusišausiu doh.gif Laimė, didžiausiai, mano manymu, kiek trūko svorio iki buti išfarširuotai lotuliukas.gif
O šaldiklis vėl neužsidaro nuo žuvų. Bet negali gi pykti - negeria, pas mergas neina - žvejoja žmogus, šeimą maitina lotuliukas.gif
Atsakyti
Na maniškis irgi viso žvėries nepartempia smile.gif Man nereikia nieko darinėti, tik susipjaustau norimais gabaliukais ar susidedu norimomis porcijomis ir viskas. Dar tiesa, faršą susimalu smile.gif
O jau kaip lydekytės norėčiau mirksiukas.gif
Rubinele o kam tiek daug sulčių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 10 20, 10:56)
Na maniškis irgi viso žvėries nepartempia smile.gif Man nereikia nieko darinėti, tik susipjaustau norimais gabaliukais ar susidedu norimomis porcijomis ir viskas. Dar tiesa, faršą susimalu smile.gif
O jau kaip lydekytės norėčiau  mirksiukas.gif
Rubinele o kam tiek daug sulčių?  g.gif


Tai kad MB nusprendė, kad jei daug obuolių, tai kam išmesti - davai viską spaudžiam doh.gif Tai viso apie 600 litrų pasidarėm doh.gif Nusprogsim matyt. Bet ir išgeriam daug smile.gif MB sportuoja, tai ir geria daug. Per kartą - litrą arbatos smile.gif Tai dabar sultis lai geria smile.gif

Ir tai dar liko obuolių kieme, tik stiklainių nebeliko. O antaniniai - dydžio kaip vaiko galva lotuliukas.gif

Niekad nepamiršiu kaip šerną dariau - pasiimu senovinę močiutės knygą rusišką, skaitau - sudėtyje - raudonas vynas. Tai MB nusiunčiau į parduotuvę nupirkti. Tas klausia kiek - ai, sakau 2 litrus smile.gif Tai ir nupirko, tai dariau šernieną su vynu, vyno šiek tiek įpyliau smile.gif į mėsą
Atsakyti
QUOTE(Rubinele @ 2008 10 20, 11:24)
Niekad nepamiršiu kaip šerną dariau - pasiimu senovinę močiutės knygą rusišką, skaitau - sudėtyje - raudonas vynas. Tai MB nusiunčiau į parduotuvę nupirkti. Tas klausia kiek - ai, sakau 2 litrus smile.gif Tai ir nupirko, tai dariau šernieną su vynu, vyno šiek tiek įpyliau smile.gif į mėsą

Geras su vynu thumbup.gif
Girdėjau, kad būtinai reikia obuolių sultis skiesti su vandeniu, prieš geriant, kad skrandžių nesusigadint.
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 10 20, 11:38)
Geras su vynu  thumbup.gif
Girdėjau, kad būtinai reikia obuolių sultis skiesti su vandeniu, prieš geriant, kad skrandžių nesusigadint.


Ai, aš neskiedžiu, nebent saldžios labai, nors cukraus nededu. Aš tai su saiku geriu - jei puodelį, tai nieko. Dar sako, kad ne visiems blogai. O MB nepaaiškinsi - jam skanu, nieko nesidaro, tai ir maukia kibirais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2008 10 16, 20:07)
Sveikutes smile.gif Na zinokit jau beveik susigundziau eiti sestadieni varove pabuti(tik nesijuokit) doh.gif tik jauciu kvailokai jausiuosi, MB baik tik, davai varom sako doh.gif
Galvoju butu gera manksta-per miskus ir bruzgynus biggrin.gif  o ir issiliesiu kas man ant sirdeles guli lotuliukas.gif o dar ir "siurpos" pavalgysiu doh.gif  g.gif taiva, galvoju dabar ax.gif

thumbup.gif geras pasiulymas lotuliukas.gif .. skaitau toliau kaip sekesi...


Papildyta:
QUOTE(..vijana.. @ 2008 10 20, 08:18)
Na, pabuvau varove doh.gif  neziurint i tai, kad suslapau visa, siek tiek susaliau, keleta kartu dribau, apsibraiziau su sakom doh.gif pirma varyma saukdama-jauciausi kaip kvaile blink.gif
Buvo gan idomu, bet ar dar karta eiciau, nezinau g.gif

Vaje, ne kas. As po savaitgalio oru balso netekau. bet itariu gerai taip pasukauti, kad issirekti norisi. Tada paprasyti galima, kad nusiveztu i miska doh.gif lotuliukas.gif O maniskis kai neprakalbu dziaugiasi, sako:"va kaip namie ramu pasidare doh.gif "
Papildyta:
QUOTE(Rubinele @ 2008 10 20, 10:24)
Sveikos smile.gif

Vakar, darinėdama 6 dideliausias lydekas apie jus pagalvojau - ko aš čia dejuoju, kad sunku ir nemalonu darinėti, o jei man briedį ar šerną namo parvilktų. Žodžiu padariau išvadą, kad jūsų brangiausiems baaaaaisiai pasisekė tokias moteriškes turėti  lotuliukas.gif  4u.gif


Aciu ploja.gif nors kazkas supranta
Namuose turiu 2 riebuliukes skanuteles silkes is Klaipedos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Jeta @ 2008 10 20, 11:38)
Geras su vynu  thumbup.gif
Girdėjau, kad būtinai reikia obuolių sultis skiesti su vandeniu, prieš geriant, kad skrandžių nesusigadint.



jo, as buvau apsinuodijusi baisingai. ant tuscio skrandzio isgeriau naminiu ir labai blogai buvo. nors rugstingumu nesiskundziu
Atsakyti