Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka (39 tema)

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 02 27, 16:10)
Raso, kad tada efektas didziausias, nes jos augdamos susilieja ir atrodokaip vienas didziulis krumas.

Tas pats galioja ir pavieniui sodinamiems dekoratyviesiems krūmams.

M. Navasaičio "Medžiai ir krūmai parkams bei sodyboms" rašoma:
"veisiant pavienius puošnius krūmus, neretai patariama sodinti ne po vieną, o po 3 ar daugiau vieną šalia kito tos pačios rūšies augalų, kurie vėliau suformuos vieną vešlų krūmą."

Aš taip pasielgiau su jazminais.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 27, 16:03)
o man šiaip sau...  unsure.gif  čia labiau Rokoko stichija  drinks_cheers.gif

nu ir as tada prie rokoko-mano MB pries darzus ,tai man labai aktualu kaip nors ikomponuoti tarp geliu viena kita salotele ar krapeli,kad jis nesuprastu mirksiukas.gif
O del mainu -paskui ziuresimes,duok die ,kad bobute nepersigalvotu blink.gif

smelio smiltele,tau pritariu,taip ir profai sako,kad geriau maziau rusiu ir grupemis,nei daug rusiu ir po viena drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 02 27, 16:24)
a ką reiškia milžinės? 4 rūšis senovinių turiu, nieko milžiniško apie jas nebuvo parašyta. Gal maišai su erškėtrožėmis? Tiesa, prie Kuršmarių rudeniop baltai žydi erškėtrožės  wub.gif

Viens blogumas su tomis senovinėmis, kad jos tik kartą per sezoną žydi  ax.gif

Nu pvz mano Zephirine 3m aukstis, 2 metrai plotis blink.gif . Nu man cia milzine. O kiek dar tokiu dideliu yra doh.gif
Kai kurios senovines zydi pakartotinai, bet antras kartas buna labai negausus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 27 vasario 2009 - 15:58
QUOTE(Lewisia @ 2009 02 27, 16:02)
  O jūs, to hortenzijų krūmo šakelių birželio men. pasilaužykit ir įsišaknydinsit nereiks ir rožės atiduoti.Man puikiai įsišaknyjo.

nu kas cia per savanaudiski pasiulymai?palauzyt tai galima,bet kaimyne tai mano ,o ne Kasiopejos tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 02 27, 16:56)
Nu pvz mano Zephirine 3m aukstis, 2 metrai plotis blink.gif . Nu man cia milzine. O kiek dar tokiu dideliu yra doh.gif
Kaikurios senovines zydi pakartotinau, bet antras kartas buna labai negausus.

oi,broleli blink.gif ,tai kokio ji amziaus ir kuo tresiat?
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 02 27, 15:59)
oi,broleli blink.gif ,tai kokio ji amziaus ir kuo tresiat?

gali jai ir nieko nedaryti, pas ją geresnės klimatinės sąlygos, todėl toks didžiulis skirtumas. LT nelabai įmanoma: UK gali būti ir 3m į aukštį, o pas mus tik 1,5m tepasieks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 02 27, 14:11)
mes čia apie tuos gražuoluius baltu pakraštėliu "frosty morn"? rolleyes.gif jei matysis gerai peržiemoję, tai turėtų atželti normaliai ir vieną kitą ūgliuką jau būtų galima bandyt skelt. Taigi, rozamunda, kai jau įsibėgės pavasaris, man dar kartelį atmintį atgaivink ir manau susitarsim mirksiukas.gif

apie tuos pacius bigsmile.gif
nieko neveiksi,motusel,teks man i Vilniaus krasta belstis-pas ka siloku,kam hortenzija( ir suni nezymiai bagazinej issivezt lotuliukas.gif ),pas ka taip ,pro Trakus ,kibinu pavalgyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 02 27, 16:59)
nu kas cia per savanaudiski pasiulymai?palauzyt tai galima,bet kaimyne tai mano ,o ne Kasiopejos tongue.gif
Papildyta:

oi,broleli blink.gif ,tai kokio ji amziaus ir kuo tresiat?

Neturiu supratimo kokio ji amziaus. 2007 kai isikelem ji jau buvo, bet tokia uzskurdus ir ligota, kad baisu buvo ziuret. Zeme buvo supuolus, net poskiepio nedenge.Tik kortele prie kamieno su pavadinimu "Zephirine Drauhin" buvo ir kruva visokiausiu rusiu amaro, ant lapu miltlige ir juodos demes blink.gif . As kaip nepatyrus gelininke puoliau su visokia hemija ir zirklem darbuotis, o vasara ji jau man antra auksta sieke. Rusiskoj enciklopedijoj ir su forumieciu pagalba atsekiau, kad tai senovine Bourbon roze be spygliu, kad ja galima augint kaip kruma arba kaip vijokli prie sienos ir kad isauga iki 3 metru. Ir genet pasirodo ja reikia labai mazai, o as pirmus metus, kad pasidarbavau, nors is jos ir taip tik stagarai buvo doh.gif I auksti tai dar turi kur augt, bet i ploti tai nelabai, nes kaimynai auksta tvora pasistate.

Jau kaip noriu, kad siemet ji sveika butu. As su ja ir pasisneku blush2.gif . MB tik ziuri ir sypsosi, muset galvoja jau visai stupid.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 27 vasario 2009 - 16:13
QUOTE(kasiopeja @ 2009 02 27, 13:11)
Daug hortenziju reikes, kad i viena mano suniuka iskeist  lotuliukas.gif

Oi kokios greituolės kiek prišnekėjot.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2009 02 27, 14:03)
apie tuos pacius bigsmile.gif
nieko neveiksi,motusel,teks man i Vilniaus krasta belstis-pas ka siloku,kam hortenzija( ir suni nezymiai bagazinej issivezt lotuliukas.gif ),pas ka taip ,pro Trakus ,kibinu pavalgyt mirksiukas.gif


o cia tai reali gresme blink.gif Jie megejai pasivazineti. Tik atidarai bagazine, jau ziurek viduj tupi... reiks saugoti... blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 02 27, 17:10)
As su ja ir pasisneku blush2.gif . MB tik ziuri ir sypsosi, muset galvoja jau visai stupid.gif

Maniskis irgi nelabai supranta ta euforija,kai zemeta panose ir isdubusiais kelniu keliais( apie panagiu turini nutylesim) vakare palaimingai dusauju ka nors gero kieme nuveikus. Kai su augaleliais snekuosi-galvoja ,kad mobilu rysi su kuo nors palaikau,tik ausines jam nesimato.Bijau ,siemet pradejus kokiu nors budu kriokliuka konstruoti,gali ir isvezti lotuliukas.gif
Bet ar man suprasti jo klyksmus ,dziaugsmus ir sielvarta per krepsinio varzybas?
Nu gerai,einu rekonstruojamai komodai sonus slifuot ( reik kuo nrs slopinti pavasarinius ranku niezulius) karsta.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Smagu zinoti, kad ne as viena tokia isprotejus. 4u.gif
Atsakyti
Sidabrinekuoja jei tau patinka senovinės tai yra ir neaukštų pvz Felicite Parmantier1,2m.arba Mme.Knor tesiekia 70 cm.o pastaroji berods žydi 2 kartus ,yra ir dar visokių veislių tik reikia paieškoti.......O aš tau labai pavydžiu blush2.gif pas save, gali užsiauginti gražiausiais rožių girliandas , wub.gif Pas mus tai vargiai pavyktų tai įgyvendinti dėl šaltesnio klimato.
Atsakyti