Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai-3

QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 08, 23:16)
Gal žinot, kur Vilniuje pigiausiai galima nusipirkti kalnų krištolo?

kokia forma?
Galima bandyti Kristalų pasaulyje. Savaitgaliais gal Kalvarijose....
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2009 03 09, 10:33)
kokia forma?
Galima bandyti Kristalų pasaulyje. Savaitgaliais gal Kalvarijose....


Ten ir pirkau. Norėčiau nupirkti keletą kristalų dovanojimui (forma nesvarbi), todėl ir norėtųsi kiek pigiau... "Zodiake" mačiau, kad brangiau nei kristalų pasaulyje...Jaučiu, astromineralogijos centre bus dar brangiau... g.gif
Atsakyti
norejau pasiteirauti,kur galima butu Kaune rasti tokiu vieteliu apziureti,susipazinti ir galiausiai isigyti ivairioms gyvenimo situacijoms tinkanciu akmenuku?tiesiog dar tik pradedu dometis,norisi keleta ir i naujus namus parsinesti harmonijai ir ramybei juose sergeti blush2.gif norisi tiesiog su jais "susipazinti" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(widulika @ 2009 03 09, 16:45)
norejau pasiteirauti,kur galima butu Kaune rasti tokiu vieteliu apziureti,susipazinti ir galiausiai isigyti ivairioms gyvenimo situacijoms tinkanciu akmenuku?tiesiog dar tik pradedu dometis,norisi keleta ir i naujus namus parsinesti harmonijai ir ramybei juose sergeti blush2.gif norisi tiesiog su jais "susipazinti" 4u.gif

"Šapas" yra centre,nuo akropolio einant link soboro po dešine raudona parduotuvėlė mirksiukas.gif
Atsakyti
www.sapas.lt
pažiūrėjau, ko turi... atsargiai, yra visko... smile.gif
ta prasme yra kaitintų/švitintų akmenų...
Atsakyti
O ka galite pasakyti apie akmenu saveika ? pvz nesioju karneoli ant kaklo ir zieda su malachitu ? ar yra kazkokia reakcijaa, ar jie tarpusavyje nesaveikauja visai ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 10, 13:36)
O ka galite pasakyti apie akmenu saveika ? pvz nesioju karneoli ant kaklo ir zieda su malachitu ? ar yra kazkokia reakcijaa, ar jie tarpusavyje nesaveikauja visai ? ax.gif

Sąveikauja žinoma, bet šiuo atveju tai yra abu "geri, ramūs" akmenukai nukreipti iš esmės į tą patį: moteriškumą, meilę ir t.t.
Nepatarčiau maišyti kietų akmenų: labradorito, pirito, obsidiano, opalo... nors ką gali žinot... čia kaip kam... smile.gif
Atsakyti
Zosse dekui uz atsakyma wink.gif zinosiu smile.gif man kazkaip labai malachitinis prilipo ziedas prie rankos smile.gif taip gera ji nesioti smile.gif atrodo kad kazkoki net apsauga suteikia 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Malachitą dažnai kelnių kišenėje nešiojuosi.
Atsakyti
o kokia jo stipriausioji savybe ? zn kad padeda bendravime, pritraukia zmoniu demesi...
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 10, 15:11)
o kokia jo stipriausioji savybe ? zn kad padeda bendravime, pritraukia zmoniu demesi...


MALACHITAS

skatina meilę sau ir kitiems, kūrybingumą, padeda įsisąmoninti užspaustus jausmus, norus, tuo sužadindamas pranašiškus sapnus, įžvalgą ir sugebėjimą priimti sprendimus.
Mažina mėšlungio sukeltus skausmus, menstruacinius nusiskundimus, stiprina moters lyties organus, palengvina gimdymą. Gali būti naudojamas seksualinių problemų metu. Stiprina širdį, sužadina kepenų veiklą, mažina reumatą, skatina šlakų išėjimą iš organizmo.
Painiojamas su chrizokola.
Imituojamas dažant agatą arba jaspį, bei marmurą. Daug sintetinio malachito gamina Rusija.
Rėminamas į sidabrą, varį, žalvarį. Ypač gerai nešioti ant širdies duobutės. Puikiai veiks žiedas ant bevardžio piršto.
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 10, 14:23)
Zosse dekui uz atsakyma wink.gif zinosiu smile.gif man kazkaip labai malachitinis prilipo ziedas prie rankos smile.gif taip gera ji nesioti smile.gif atrodo kad kazkoki net apsauga suteikia 4u.gif  ax.gif

dabar mano nr2 ką noriu įsigyti tai malachito karoliai,bazėj mačiau dviejų dydžių yra,labai gražūs man jie wub.gif
dabar karneolis labai prilipo ir pastarosios menstruacijos lengvos buvo thumbup.gif tik labai sunki buvo pirma diena,bet buvau be akmenuko g.gif
Atsakyti