Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai-3

Jungiuosi į jusu būrelį. Akmenimis pradėjau domėtis dar neseniai. Bet jau perskaičiau visą tema. Turiu pora klausimeliu, kuri labiau išmananti esat.
-kaip suprantat, kad akmuo jums tinka ir patinka? Jis būna rankoje koks? Man vienas šiltas ir mielas, kitas šaltas, bet vistiek mielas, o trečio net į rankas nesinori imt. Gal jis ir netinka? Bet kaip su tuo šaltu?
-labai mane traukia vienas akmenukas, gal jo pavadinimą žinoti? Rudas, gan šviesus, su lyg auksiniais taškučiais. Galvoju, gal su pirito duklem...
-gal žinot, koks akmenukas padeda blaiviai mąstyti? Padeda uztildyt širdį ir protu pasikliauti? Labiau, aišku, man beržinė košė padetu , bet, kad nesinori... verysad.gif
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terroriste: 19 birželio 2015 - 19:44
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 19, 20:42)
Jungiuosi į jusu būrelį.
***
-kaip suprantat, kad akmuo jums tinka ir patinka?
***
trečio net į rankas nesinori imt. Gal jis ir netinka?
***
-labai mane traukia vienas akmenukas, gal jo pavadinimą žinoti? Rudas, gan šviesus, su lyg auksiniais taškučiais. Galvoju, gal su pirito duklem...
***
-gal žinot, koks akmenukas padeda blaiviai mąstyti? Padeda uztildyt širdį ir protu pasikliauti?
Mielai prašom! 4u.gif
***
Aš renkuosi grynai emociškai: šiandien noriu, prie rūbų tinka - ir valio! biggrin.gif
***
Tai ir neimk, jo Tau nereikia.
***
Gal paieškotum panašių vaizdų google?
***
Taip pat siūlau googlint. mirksiukas.gif
Pvz., mąstymui: http://www.akmensmag...astymui-gerinti

Bet širdies tildyt nereikia, reikia ieškoti dermės tarp proto ir jausmų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 06 19, 20:26)
Mielai prašom!  4u.gif
***
Aš renkuosi grynai emociškai: šiandien noriu, prie rūbų tinka - ir valio!  biggrin.gif
***
Tai ir neimk, jo Tau nereikia.
***
Gal paieškotum panašių vaizdų google?
***
Taip pat siūlau googlint.  mirksiukas.gif 
Pvz., mąstymui: http://www.akmensmag...astymui-gerinti

Bet širdies tildyt nereikia, reikia ieškoti dermės tarp proto ir jausmų.  mirksiukas.gif

klopedija, aciu 4u.gif
as vis abejojau, jei akmenelis saltas ar galima ji nesioti, dabar zinau, kad jei tik mielas, tai ir geras reiskia bigsmile.gif
ieskojau internete vieno nuotraukos, kuris mane jau seniai vilioja, tai radau tik vokiska jo pavadinima glimmerquarz, o zodyne tokio zodzio nera unsure.gif
O dermes tarp proto ir sirdies, deja, nerasiu. Galima rinktis arba viena, arba kita. Sirdis saukia "Pirmyn! Tokia proga, viskas bus gerai", bet protas tyliai kuzda "Ka darai? Nerizikuok, neatsizadek ka turi, nereikia permainu, geriau stabilumas, kad ir koks jis butu". Ir pati zinau,kad reikia proto klausyt, bet,kad sirdis neleidzia verysad.gif Jei sirdies neklausysiu, tikrai verksiu, bet kas zino ar neteks kada verkt ir jei jos klausysiu........ visais atvejais galiu gailetis.....
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 22, 16:36)
glimmerquarz,
***
O dermes tarp proto ir sirdies, deja, nerasiu.
***
visais atvejais galiu gailetis.....
Tai gali būti Sunstone https://www.google.l...p...280&bih=909
Ar ne?.. mirksiukas.gif
***
Tai gal tiesiog turėk tikslą - siekti tos dermės? Ar norėtum visą gyvenimą blaškytis tarp "noriu" ir "galiu"?.. mirksiukas.gif Na, čia retoriški klausimai pamąstymui. mirksiukas.gif
***
Visą gyvenimą renkamės: universitetas ar kolegija; mėgiama veikla ar stabili pagal darbo kodeksą; astringas meilužis ar stabilus, bet patikimas šeimos tėvas... Nepabandžius nesužinosi. Kam ta savigrauža?
mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad aš visą gyvenimą klausiau tik proto, o dabar širdis savo pretenzijas pareiškė. Todėl ir yra sunku verysad.gif bet...ko gero klausysiu sirdies.

P.s.o akmenėlis tai tas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 19, 20:42)
1. kaip suprantat, kad akmuo jums tinka ir patinka? Jis būna rankoje koks? Man vienas šiltas ir mielas, kitas šaltas, bet vistiek mielas, o trečio net į rankas nesinori imt. Gal jis ir netinka? Bet kaip su tuo šaltu?
2. labai mane traukia vienas akmenukas, gal jo pavadinimą žinoti? Rudas, gan šviesus, su lyg auksiniais taškučiais. Galvoju, gal su pirito duklem...
3. gal žinot, koks akmenukas padeda blaiviai mąstyti? Padeda uztildyt širdį ir protu pasikliauti? Labiau, aišku, man beržinė košė padetu , bet, kad nesinori... verysad.gif
Ačiū


1. Jei akmuo patinka, tai nesvarbu šaltas ar šiltas akmuo, nors dažniausiai šyla. Kad akmuo netinka praneša jo pametimas, suskilimas, ar prasidėjusios visokios sudėtingos ir šiaip nemalonios situacijos gyvenime, nemalonūs fiziniai pojūčiai ir tt.
2. Iš aprašymo ir vokiško pavadinimo tai tikrai saulės akmuo, tačiau greičiausiai dirbtinis. Stiklas su vario drožlėmis. Jis jokių savybių neturi, tiesiog gražus blizgutis smile.gif Ar toks?
user posted image
3. Kad ne širdį tildyti reikia, o protą smile.gif Visada širdis geriausiai žino, ko mums reikia, o protas tik įrankis tam pasiekti. Patarčiau panešioti agatą (suteiks stabilumo, pasitikėjimo savimi, ramybės ir baimes apmalšins, susijusias su pokyčiais) ir/ar ametistą (išvaikys nereikalingas mintis, nuramins emocijas, protą praskaidrins, bet neleis jam užgožti širdies, padės labiau išgirsti, ko iš tikro norite jūs, o ne kitų lūkesčius).

QUOTE(Terroriste @ 2015 06 22, 16:36)
O dermes tarp proto ir sirdies, deja, nerasiu. Galima rinktis arba viena, arba kita [...]
Visais atvejais galiu gailetis.....


Dermė tarp proto ir širdies yra įmanoma, visi ją galime pasiekti, pirmas žingsnis to link - neuždaryti sau kelio pareiškimais, kad tai neįmanoma mirksiukas.gif Ne veltui posakis yra, kad gyvenimo gale galimasi labiau nepadarytų dalykų, nei padarytų. Klaidas darom visi, nereik jų bijot, svarbiausia atsitiesti po to. Širdies klausant klaidos retai įvyksta biggrin.gif
Atsakyti
Avantiure, aciu. Pataiket. Tikrai saules akmuo. Tiksliau, butu saules akmuo, jei nebutu stiklas. As ir pati vis apziurinedama pagalvodavau, kad atrodo, kaip stiklas ir pasirodo, kad neklydau verysad.gif o gaila, grazus, bet stiklo nesioti as nenoriu.

Su tuo ametistu, tai sutapimas, bet su jo nesiojimu viskas ir prasidejo. Gavau dovanu ametistu ir rozinio kvarco apyrankes. Ir ta diena, kai jas uzsidejau, tai ir prasidejo viskas. Atsirado vyras, suauges, o atrodo, kad kaip paauglys kraustosi del manes is proto (greiciausiai apsimeta, nerealu, kad butu tiesa). O dabar jau ir mano protelis kazkur grybaut pradejo, sirdute gi neakmenine, pradeda reiksti ir ji savo nuomone. Tik laiko mes neturim, reika greit spresti arba - arba. Gailesiuosi tikrai, jei nutarsiu proto klausyt, nes sirdis meiles ir jausmu issilgus. Bet bijau, kad paskui verksiu ir tada jau reikes suzeista sirdi gydyti. Kazin ar verta del trupinelio meiles/laimes paskui kankintis nezinia kiek. As juk jau ne paaugle (metu per 30), tureciau protingai mastyt...... verysad.gif
Atsakyti
Dėl akmenėlių tai pabandykit pasižiūrėti, kaip jums tikras saulės akmuo atrodo, ar patinka, įneštų optimizmo ir džiaugsmo į gyvenimą. Netikri ir dirbtiniai akmenys jokių savybių neturi, yra beverčiai šiuo klausimu. Patarčiau ir toliau nešioti tiek ametistą, tiek rožinį kvarcą, labai gera kombinacija "blaiviai meilei", švelniai, bet efektyviai padeda atsiverti meilei ir nepamesti tuo pačiu galvos biggrin.gif Dar pasiūlyčiau pačiupinėti karneolį (labai moteriškas akmuo, padeda meilės reikaluose, atrasti dźiaugsmą) ir jau minėtą agatą (šviesesnių spalvų). Gal kuris patiks smile.gif

Nereikia bijoti sudaužytos širdies, nereik bijoti meilės ir laimės, tai juk gražiausi jausmai, kuriuos žmogus gali jausti, jei atsirado galimybę santykiams, jei jūsų širdis atliepia jiems, pasikliaukite ja, kad ir kas bebūtų. Niekada negali žinoti, kas iš ko išaugs, ką turi gyvenimas paruošęs. Nebūtinai tai bus TAS žmogus, bet juk tai nesumenkina jausmų grožio, patirties vertingumo, o kas ten ten žino, kokias duris tai gali atverti. Mėgaukites gyvenimu, nesislėpkite ir nebijokite smile.gif 30 metų pati jaunystė, viskas dar prieš akis, tiek galimybių, pats tas laikas susikurti sau gyvenimą, kokio visada troškote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 22, 16:36)

as vis abejojau, jei akmenelis saltas ar galima ji nesioti, dabar zinau, kad jei tik mielas, tai ir geras reiskia  bigsmile.gif



man atrodo visi tikri akmenėliai vos paėmus į rankas būna šalti, tik vėliau sušyla smile.gif o šiaip aš irgi renkuosi akmenį pagal simpatijas, jei patinka, tai ir nešioju, nepatinka, nenešioju smile.gif
Atsakyti
Avantiure, aciu uz grazius zodzius. Labai grazius. Neatsisakysiu to,ka man dabar likimas duoda. Paskaicius jusu posta pagalvojau, kad.... net jei veliau bus blogai, tai visgi verta jau vien del dabarties. Kad ir kiek tos laimes bus ir kada ji praeis, tai juk geriau, kad butu, nei,kad visai nebutu nieko.
Puiku, kad yra internetas ir atsiranda zmoniu,kurie gali kazka gero ir grazaus parasyti, nes kartais buna situacija tokia, kad realiam gyvenime nelabai norisi kam apie savo isgyvenimus kalbeti.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Užgimė ir man potraukis prie akmenėlių. Perskaičiau temas, visokios info internete... Šio to įsigijau. Norėjau pasiteiraut išmanančiųjų - ar rožinis kvarcas su lazuritu nesipjauna? O gal geriau "vartoti" po vieną?
Atsakyti
QUOTE(Pelėniukas @ 2015 07 01, 17:26)
Laba diena  4u.gif
***
ar rožinis kvarcas su lazuritu nesipjauna? O gal geriau "vartoti" po vieną?
Pjautis tai nesipjauna, gal net papildo vienas kitą. Ezoterinius dalykus paaiškins labiau išmanančios.
Man tiesiog optiškai nedera šie mineralai: rožinis kvarcas - švelnus, svajingas; lazuritas - tvirtas, savarankiškas. Bet čia tik mano subjektyvūs pasvarstymai. Sumaniai paderinus gali būti labai originalu. mirksiukas.gif

Prieš gerus metus ebay-ui nusipirkau larimaro kabošoną, nežinojau, ką su juo darysiu. Kai vizija prašviesėjo, šalia "mačiau" granatą, peridotą, jolitą... Pradėjus ieškoti "kompanijos", pamačiau akmenuką, apie kurį nė girdėjus nebuvau. Tai - eudalitas. To akmenuko man taaaip prireikė... lotuliukas.gif
Beje, apie minėtus akmenukus pasakyčiau tą patį: optiškai nedera. lotuliukas.gif
Gražios dienos, gal kada nutaikysiu fotosesiją. Kartą jau bandžiau, bet nepavyko grožio "išpešti".
Atsakyti