Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikštynė

O as nusipirkau blush2.gif ir kartais pasistatau neilgam,nors manau kad daug geriau jei vaikas auga be jos,bet pas mane mazile neropoja dar ir viena nenori guleti ir zaisti,tai kartais pasistatau kad neverktu 10 min.
Atsakyti
nieko blogo nematau vaikstyneje, ir manau, kad vaikuciu raida tikrai nenukencia nuo ju, as savo mazaja irgi dedu i vaikstyne, siasi laikais daug mamyciu ja naudojasi smile.gif
Atsakyti
mano pirmas,9men,pradejo eiti,bet sliauziut nemokejo doh.gif ,tai vaikstynes muns pagelbejo,bet nupirkau,tik tada kai jau tvirtai bande eiti su pagalba.o antras,tai ropoja jau nuo4nem,ir neseniai jau stojasi lovytei,tai gal panasiai darusiu,tik vaikui tvirtai stovint ant pado ,tada sutinku ikelt i jas 4u.gif .na man tai ir kaip apsauga nuo gruvimu,pabegiojo,pavargo pasedejo,vel pabegiojo lotuliukas.gif .
Atsakyti
Man tos vaikstynes nepatinka schmoll.gif kada ateis laikas tada jis pats atsistos ir eis, o kai paskaitau kad vaika nuo 5 men. kisa i tas vaikstynes tai isvis siurpu darosi doh.gif nesuprantu nejaugi taip nenori su vaiku uzsiimti, kad ikisa i vaikstynes ir tegul vaiksto blink.gif mano dukrytei 9men. su virsum ir jinai kuo puikiausiai ropoja, kartais bando stotis. manau kai bus pasiruosus ims ir atsistos ir ateis pas mane biggrin.gif
Atsakyti
[quote=JurgaSim,2009 03 03, 09:31]
Na, is sio jusu pasisakymo supratau, kad is maniezo mergyte ne taip jau daznai ir isiimama g.gif
[/quote

Maniezas 120x120 vietos jai pakanka. Kai buvo maza jame ropojo, o dabar vaiksto aplinkui prisilaikydama arba sedi ir zaidzia su zaislais. Kur jinai pas mane daugiau , galetu kai nori atsistoti , palakstyti, pasedeti ir pasivolioti? Tai yra jos zaidimu erdve ir joje ji puikiai jauciasi. Beto nera taip , kad vaikas visa diena uzdarytas tame manieze, mes einame ir po buta apsidaryti smile.gif, su suniuku pazaisti... Maniezas saugiause vieta bute. Galiu ramiai dirbti savo darbus. biggrin.gif
[/quote]
Mes savo kambarius taip sutvarkeme, kad jie butu saugus mazyliui. Ir man ramu, kai jis po visa buta sliauzioja, ir jam smagu kaskart pastebeti, atrasti kazka naujo, net jei tai ir kede virtuveje butu smile.gif
Pasedi jis cia pat ant zemes, pasivarto irgi ten pat, isikimba i sofa ir bando stotis. Zodziu, mums maniezas nereikalingas tiek pat kiek ir vaikstyne smile.gif
[/quote]

Taip ir maniau, kad mamytes pagalvos, kad mano vaikas uzdarytas manieze visa diena. g.gif As gal ne taip issireiskiau g.gif Nera taip baisiai kaip Jus pamanete. blink.gif Sedziu dabar apgalvoju, musu dienos rezima g.gif Vienu zodziu sudejus ta laika , kai valgome (kruti praso kokius 6-8 kartus per diena, 3 kartus per diena valgome Hippi), 2 kartus miegame, po1-1.5 val. 4 kartus keiciame pampersus, po kiekvieno pamperso keitimo padarau masaziuka, paskui einame paropoti, arba palakstyti, TAI MANIEZUI LAIKO LIEKA MAZIAUSIAI, bet jame ji pabuna iki sekancios musu "proceduros". Vakare, kai padarau visus savo darbus, mes daug vaikstome, kad miegotume geriau smile.gif
As uz manieza del to , kad jame galiu ramiai palikti savo mazaja, kol tvarkausi namuose, pagaliau i tulika galiu ramiai nueit. lotuliukas.gif Musu buto neimanoma taip gerai pritaikyti , kaip jums pavyko savaji :yra daug aparaturos, kaloneliu, geliu ir Jorksiriukas. Jos taip paleisti sliauzioti be prieziuros negaliu blink.gif
Atsakyti
[quote=NEW MAM,2009 03 04, 14:07]
Mes savo kambarius taip sutvarkeme, kad jie butu saugus mazyliui. Ir man ramu, kai jis po visa buta sliauzioja, ir jam smagu kaskart pastebeti, atrasti kazka naujo, net jei tai ir kede virtuveje butu smile.gif
Pasedi jis cia pat ant zemes, pasivarto irgi ten pat, isikimba i sofa ir bando stotis. Zodziu, mums maniezas nereikalingas tiek pat kiek ir vaikstyne smile.gif
[/quote]

Taip ir maniau, kad mamytes pagalvos, kad mano vaikas uzdarytas manieze visa diena. g.gif As gal ne taip issireiskiau g.gif Nera taip baisiai kaip Jus pamanete. blink.gif Sedziu dabar apgalvoju, musu dienos rezima g.gif Vienu zodziu sudejus ta laika , kai valgome (kruti praso kokius 6-8 kartus per diena, 3 kartus per diena valgome Hippi), 2 kartus miegame, po1-1.5 val. 4 kartus keiciame pampersus, po kiekvieno pamperso keitimo padarau masaziuka, paskui einame paropoti, arba palakstyti, TAI MANIEZUI LAIKO LIEKA MAZIAUSIAI, bet jame ji pabuna iki sekancios musu "proceduros". Vakare, kai padarau visus savo darbus, mes daug vaikstome, kad miegotume geriau smile.gif
As uz manieza del to , kad jame galiu ramiai palikti savo mazaja, kol tvarkausi namuose, pagaliau i tulika galiu ramiai nueit. lotuliukas.gif Musu buto neimanoma taip gerai pritaikyti , kaip jums pavyko savaji :yra daug aparaturos, kaloneliu, geliu ir Jorksiriukas. Jos taip paleisti sliauzioti be prieziuros negaliu blink.gif
[/quote]
Na, dabar jau neturiu del ko su jumis pasigincyti ir manau, kad maniezas jums labai pravercia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renatakuz1 @ 2009 03 04, 13:00)
Man tos vaikstynes nepatinka schmoll.gif  kada ateis laikas tada jis pats atsistos ir eis, o kai paskaitau kad vaika nuo 5 men. kisa i tas vaikstynes tai isvis siurpu darosi doh.gif nesuprantu nejaugi taip nenori su vaiku uzsiimti, kad ikisa i vaikstynes ir tegul vaiksto blink.gif mano dukrytei 9men. su virsum ir jinai kuo puikiausiai ropoja,  kartais bando stotis. manau kai bus pasiruosus ims ir atsistos ir ateis pas mane biggrin.gif

oho kaip grieztai g.gif ne tame esme,kad mamos nenori uzsiimt vaiku,paprasciausiai bent jau man taip saugiau,kai as kai ka darau juk nepriziuresi ir nepribegiosi,o beto pas mus vieno k.butas,tai lb jau ir neperstatysi,kad jam butu saugu visur ropoti ir vaikscioti.
Atsakyti
QUOTE(gustomama @ 2009 03 04, 18:08)
oho kaip grieztai g.gif ne tame esme,kad mamos nenori uzsiimt vaiku,paprasciausiai bent jau man taip saugiau,kai as kai ka darau juk nepriziuresi ir nepribegiosi,o beto pas mus vieno k.butas,tai lb jau ir neperstatysi,kad jam butu saugu visur ropoti ir vaikscioti.


Ir mes gyvenam vieno kambario bute, ir galiu atsakingai pareiksti, kad tikrai galima ji pertvarkyti taip, kad vaikui butu saugu. Sakysit juk nepatogu taip gyventi. Taip, nepatogu. Taciau nepatogu tik mums, suaugusiems, o vaikui ir patogu, ir saugu, ir svarbiausia, judeti gali naturaliai - be jokios dirbtines pagalbos, o gal net sakyciau kenkejos smile.gif
Papildyta:
Toptelejo mintis. Sueis jusu vaikui metukai. Ismoks vaikscioti savarankiskai. Ir kur jus ji desit, kai noresit susitvarkyti savo reikalus? Tada bus lygiai taip pat nesaugu ji palikti, o gal net ir dar labiau, kadangi tokio amziaus vaikai paprastai buna labai aktyvus, judrus, labai domisi aplinka, viska ima, visko siekia ir t.t. Itariu, kad vis tiek teks prisiderinti prie vaiko poreikiu ir sukurti jam saugius namus smile.gif Kodel to nepadarius dabar?
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 03 04, 17:24)
Ir mes gyvenam vieno kambario bute, ir galiu atsakingai pareiksti, kad tikrai galima ji pertvarkyti taip, kad vaikui butu saugu. Sakysit juk nepatogu taip gyventi. Taip, nepatogu. Taciau nepatogu tik mums, suaugusiems, o vaikui ir patogu, ir saugu, ir svarbiausia, judeti gali naturaliai - be jokios dirbtines pagalbos, o gal net sakyciau kenkejos smile.gif
Papildyta:
Toptelejo mintis. Sueis jusu vaikui metukai. Ismoks vaikscioti savarankiskai. Ir kur jus ji desit, kai noresit susitvarkyti savo reikalus? Tada bus lygiai taip pat nesaugu ji palikti, o gal net ir dar labiau, kadangi tokio amziaus vaikai paprastai buna labai aktyvus, judrus, labai domisi aplinka, viska ima, visko siekia ir t.t. Itariu, kad vis tiek teks prisiderinti prie vaiko poreikiu ir sukurti jam saugius namus smile.gif Kodel to nepadarius dabar?

aš labai atsiprašau ,bet labai noriu paklausti ar jaums dar neatsibodo kitoms mamytėms priekaištauti ir primetinėti savo tiesas ir savo elggesį kai pįdealą blink.gif nes man tai jau pabodo skaityti visur kaip jūs gera mama ir kitos turi daryti taip kaip jūs blush2.gif manau tikrai geras dalykas ir tas maniežas, mes irgi jį turime, nes tikrai vaiką saugu palikti jame manau pats vaikas nesileistų ten uždaromas visai dienaai... ir šiaip dėl tų kambarių, tai manau ne kiekvienam galimybė susitvarkyti taip kaip jūs susitvarkę... ir t.t.... rolleyes.gif
Atsakyti
na manau neturesim mes nei vaikstynes, nei maniezo...ne tiek del vietos trukumo,
Mazute turi savo kambareli kuris ir bus zaidimu zona...
Vaikstyniu siaip nemegstu, rasim laiko treniruotis ir vaiksciot kartu, be jos pagalbos...
o maniezo tai nematau prasmes pirkti...Veliau uzdesim groteles ant duru, kad galeciau bent i wc nubegt biggrin.gif
Atsakyti
Aš dvi dukras užauginau be vaikštynių ir jų nepasigedau, o jauniausiam ko gero nupirksiu, nes be galo nori stovėti, kai bandau pasodinti prie žaislų, jis ištiesia kojas ir atsistoja. O tu, mama, laikyk smile.gif. Kažkaip pavargau jį vis pasilenkus laikyti- amžius nebe tas smile.gif. Stovėti lovytėje įsikibus neįdomu, maniežas irgi būtų ne išeitis, nes patinka būti arčiau mamos ir be to toje pačioje vietoje atsibosta. Bet maniškiam jau 8 mėn, jis ir paropoja, ir stojasi. O kol vaikas pats net nesėdi, į vaikštynę mano nuomone dar per anksti.
Atsakyti
smile.gif+2009 03 04, 18:42-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2009 03 04, 18:42)
aš labai atsiprašau ,bet labai noriu paklausti ar jaums dar neatsibodo kitoms mamytėms priekaištauti ir primetinėti savo tiesas ir savo elggesį kai pįdealą  blink.gif  nes man tai jau pabodo skaityti visur kaip jūs gera mama ir kitos turi daryti taip kaip jūs  blush2.gif  manau tikrai geras dalykas ir tas maniežas, mes irgi jį turime, nes tikrai vaiką saugu palikti jame manau pats vaikas nesileistų ten uždaromas visai dienaai... ir šiaip dėl tų kambarių, tai manau ne kiekvienam galimybė susitvarkyti taip kaip jūs susitvarkę... ir t.t....  rolleyes.gif


Nepabodo. Man visuomet idomu diskutuoti idomiomis, aktualiomis temomis mirksiukas.gif Stengiuosi savo mintis ir poziuri destyti argumentuotai ir remdamasi savo asmenine praktika, manau, kad galbut kazkam ji bus naudinga mirksiukas.gif Ir as nepriekaistauju, o domiuosi, klausineju ir patariu.
O iki tobulumo man dar laaabai toli, klaidu auginant sunu, tikrai padaryta.
Del kambariu, tai nesinori su jumis sutikti, nors tu ka smile.gif Juk nei jus, nei kuri kita mama nelaikys vaiko nuolat nei lovyteje, nei vezime, nei vaikstyneje ar manieze. Ateis laikas, kai reikes susitaikyti su tuo, kad vaikas zingsniuos, begios po kambarius ir jie PRIAVALES buti saugus. Ir jus tai suvokiate, ir kitos mamos. Tik kodel tai neigiate, man nelabai suprantama...
Atsakyti