Įkraunama...
Įkraunama...

"Pavasario šaukliai!"

user posted image

va įdėjo augalą, kurio laukiau - žalčialunkis - nuodingiausias augalas Lietuvoje tongue.gif
bet žiedai pasakiški

ši foto iš interneto http://lt.wikipedia....%...lčialunkis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 09 kovo 2009 - 17:02
QUOTE(Rustė @ 2009 03 09, 17:40)
čia bruknės manyčiau, arba meškauogės smile.gif

Aha,tikrai bruknės smile.gif
http://images.google...ttp...l=lt&sa=N
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2009 03 09, 15:49)
kad ne. tiesiog sufokusuota i pirma plana, o antras labai ispaukes, tai taip ir atrodo. tas pasiekiama placiai atverus diafragma arba dar pasirinkus tinkama atstuma tarp 1 ir antro plano (plius atitinkama diafragma).

drinks_cheers.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2009 03 09, 15:58)
Prieš kritikuodamos pirmiausia apsilankykite ir paskaitinėkite fotografuojančių sm temose ir viskas pasidarys daug aiškiau, nereikės be reikalo kabinėtis

Čia ne kritika ir tuo labiau nesikabinėjimas - šiaip įdomu rolleyes.gif , tas antras planas, nei dangus g.gif , nei žolė ar gamta...

Nesu praktikuojanti, bet šiokį tokį supratimą turiu... ir kas įdomu to ir klausiu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Rustė @ 2009 03 09, 16:40)
čia bruknės manyčiau, arba meškauogės smile.gif

Ten prie boružių g.gif , aš pamaniau, kad bukmedis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 09, 18:14)
Čia ne kritika ir tuo labiau nesikabinėjimas - šiaip įdomu  rolleyes.gif , tas antras planas, nei dangus g.gif , nei žolė ar gamta...

manau, 2 planas - paprasciausios sakeles dangaus fone.
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 09, 15:27)
Aha, aha... panagrinėkim hihihi.gif  šią foto wub.gif , koks įdomus fonas, dirbtinai padarytas g.gif , nes man ten kaip šakelių šešėliai mastau.gif
user posted image

fotografuojant macro režimu (kai akcentuojamas mažas objektas) fonas visada toks išeina smile.gif
Atsakyti
Visaip galima dėl to fono kai "pasikrapštai" su nustatymais. Galiu pridėti konkrečiais pavyzdžiais. Štai jums vaizdai daryti "muiline" - canon powershot a95. Programulka tik mažinta ir rėmas dėtas.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

pasidomėkit nors kiek a vis tik prieš...na tiesiog visišką nesupratimą demonstruojant...na tokį visišką visišką, kad nelieka ką pasakyti
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 09, 18:49)
fotografuojant macro režimu (kai akcentuojamas mažas objektas) fonas visada toks išeina smile.gif

biggrin.gif ačiū 4u.gif

QUOTE(Karbynė @ 2009 03 09, 19:11)
Visaip galima dėl to fono kai "pasikrapštai" su nustatymais. Galiu pridėti konkrečiais pavyzdžiais. Štai jums vaizdai daryti "muiline" - canon powershot a95.


pasidomėkit nors kiek a vis tik prieš...na tiesiog visišką nesupratimą demonstruojant...na tokį visišką visišką, kad nelieka ką pasakyti

Esu visiška nesusipratėlė, bet pateiktose nuotraukose nieko identiško ar net panašaus nematau su aptariama foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 09, 19:34)
biggrin.gif ačiū 4u.gif
Esu visiška nesusipratėlė, bet pateiktose nuotraukose nieko identiško ar net panašaus nematau  su aptariama foto smile.gif

panašu tai, kad pirmam plane koks nors mažas objektas, o fonas išplaukęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 08, 22:31)
o man atrodo kad si karta, daugiau megeju nuotrauku  4u.gif  ir to dziaugiuosiu thumbup.gif  kad visos nuotraukos labai grazios ir be fotosopo.Gal ir yra keleta tokiu,bet nors ne taip smarkiai issiskyria is visu. mirksiukas.gif

Man irgi tai patinka bigsmile.gif Ir mažiau tikimybės,kad nuotrauka vogta.Peržiūrėjau fotokonkursą apie vandenį,ir radau vieną foto,gavusią nemažai balsų,kurią buvau seniai seniai ant darbastalio net užsidėjus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 09, 15:27)
Aha, aha... panagrinėkim hihihi.gif  šią foto wub.gif , koks įdomus fonas, dirbtinai padarytas g.gif , nes man ten kaip šakelių šešėliai mastau.gif
user posted image


l'eau, ne apie išplaukęs fonas sukėlė abejones ar smalsumą
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 09, 19:34)
Esu visiška nesusipratėlė, bet pateiktose nuotraukose nieko identiško ar net panašaus nematau  su aptariama foto smile.gif

o aš aptariamoje nuotraukoje nekalbant apie estetinį vaizdą nematau nič nieko keisto, nes viskas iki kruopos elementaru ir aišku (kaip tai padaroma net su "muiline" ir kodėl fonas atrodo kaip atrodo). Vaikų darželis. Na taip, reikėjo ne tik mygtuką paspaust, bet ir nustatymus pasireguliuot, pasistengt...gal tai ir yra nenatūralu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 09 kovo 2009 - 20:06
QUOTE(Balanda @ 2009 03 09, 19:50)
Man irgi tai patinka  bigsmile.gif Ir mažiau tikimybės,kad nuotrauka vogta.Peržiūrėjau fotokonkursą apie vandenį,ir radau vieną foto,gavusią nemažai balsų,kurią buvau seniai seniai ant darbastalio net užsidėjus  cool.gif
nejaugi zmones taip nori laimeti net vogia nuotraukas,arba ne turi fotoaparato doh.gif o tu pranesk Rustei ta informacija ax.gif
Atsakyti