Įkraunama...
Įkraunama...

Našlaitės

Taip, sode...ir tikrai ne viena ir ne dvi...
http://www.sodai.lie...om/Galerija.htm
Juk jos atsparios.Nutirpus sniegui, saulutei pašidžius pasipls jų žiedai. Juk Motinos dienai masiškai žydi. Turėsiu ir aš jų nemažai, jei kam reikės.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 02 18, 19:27)
Taip, sode...ir tikrai ne viena ir ne dvi...
http://www.sodai.lie...om/Galerija.htm
Juk jos atsparios.Nutirpus sniegui, saulutei pašidžius pasipls jų žiedai. Juk Motinos dienai masiškai žydi. Turėsiu ir aš jų nemažai, jei kam reikės.

Gražiai atrodo našlaitės iš po sniego! Gal ir ir pas mane sode žydi, tiesiog nežinau, nes seniai sode buvau. Nes, kai žiema šilta, tai nežinosi, kokias išdaigas krečia gamta.
Atsakyti
Našlaitės žydinčios žiemą visai jokia išdaiga.Jos nelepios ir vos šiek tiek pašvietus saulei-jos jau žydi.Tai pavasario pranašai. Nesistebiu, nes taip kasmet.Tik tiek, kad žiemą labai negausiai, vos žiedelis, pumpurėlis...užuomazgų yra nemažai.Tik kitų našlaitėlių plotai po sniegu buvo.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 02 18, 19:47)
Našlaitės žydinčios  žiemą visai jokia išdaiga.Jos nelepios ir vos šiek tiek pašvietus saulei-jos jau žydi.Tai pavasario pranašai. Nesistebiu, nes taip kasmet.Tik tiek, kad žiemą labai negausiai, vos žiedelis, pumpurėlis...užuomazgų yra nemažai.Tik kitų našlaitėlių plotai po sniegu buvo.

ŽIEMĄ Į SODĄ NENUVAŽIUOJU, TAI NIEKO IR NEMATAU ax.gif
Atsakyti
Man bent kartą į mėnesį tai reikia nuvažiuoti..jei ne kažko parsivežti, tai bent kažką nufotografuoti, kad būtų kuo užpildyti mėnesio galerijos skyrelį. Tuo pačiu, proga pamatyti tai kas praeitų nepastebėta.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 02 18, 22:47)
Man bent kartą į mėnesį tai reikia nuvažiuoti..jei ne kažko parsivežti, tai bent kažką nufotografuoti, kad būtų kuo užpildyti mėnesio galerijos skyrelį. Tuo pačiu, proga pamatyti tai kas praeitų nepastebėta.

TAI PUIKU! NES AŠ KARTAIS DAUG KO IR NESPĖJU PAMATYTI, TAI LABAI GAILA, BET YRA TAIP KAIP YRA.
Atsakyti
Pradėjo po truputį dygti mano našlaitės ax.gif
Atsakyti
o aš šiandien pasėjau smile.gif
kitaip nesugalvojau, tai sėjau su pincetu 4u.gif
Atsakyti
Našlaitės tai sudygo puikiai, bet gal per ilgai ant radiatoriaus išlaikiau, tokie ištįsę jų daigeliai, o padėjau ant palangės vakarų pusėje, kur ir kitais metais augindavau kitus daigelius. Nežinau net ką daryti : g.gif
Atsakyti
Kam juos ant tos palangės dėt? Ar kitam šeštadieniui reikia, kad žydėtų?Norint, kad anksčiau pavasarį žydėtų, sėkit vasaros pabaigoje. Tokie ištįsę, išpiepę krūmeliai nieko gero..jie nebus tvirti, silpniau žydės, krūmeliai išvirtę bus.
Paūgėjusius bandykit pikiuojant giliau pasodint. Tam ir rašiau, kad išdygusius grūdinimui neškit į balkoną, jei nebus šilta..,bet ne ant radijatoriaus. Juk jie augs lauke, o ten temperatūra žymiai mažesnė bus, nei radijatoriaus.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 02 25, 23:33)
Kam juos ant tos palangės dėt? Ar kitam šeštadieniui reikia, kad žydėtų?Norint, kad anksčiau pavasarį žydėtų, sėkit vasaros pabaigoje. Tokie ištįsę, išpiepę krūmeliai nieko gero..jie nebus tvirti, silpniau žydės, krūmeliai išvirtę bus.
Paūgėjusius bandykit pikiuojant giliau pasodint.  Tam ir rašiau, kad išdygusius grūdinimui neškit į balkoną, jei nebus šilta..,bet ne ant radijatoriaus. Juk jie augs lauke, o ten temperatūra žymiai mažesnė bus, nei radijatoriaus.

Ačiū, Regila!
Oi, kaip žioplai padariau. blush2.gif bet iš klaidų mokomės.
Atsakyti
Visos mokomės, visos klystam, bet per tuos klydimus patirtis "ateina";). Prastai augs šį pavasarį, bandysit sodint vasarą. Kitas kitą pavasarį. Tada jau žinosit ir kitoms galėsit savo patirtį pateikti.
Svarbiausia, nenukabinti nosies. Visada sėjant, sodinant reikia pagalvoti, koks dabar metas, kur aš jas sėsiu, kokia gali būt temperatūra..ar ne per šilta dabar, kaip apsaugosiu nuo to, ano..Taip kaskart kažką sėjant pagalvojus-daug racionalių minčių ateina..
Atsakyti