Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholizmas-liga?

QUOTE(atsuktuvas @ 2015 04 22, 20:08)
Yra daugybė mitų apie alkoholį ir tai kad jis mažais kiekiais sveika vienas iš jų. Pasiskaitykite apie širdies ir kraujagyslių ligas ir pamatysite, kad kaip tik alkoholis yra vienas iš rizikos veiksnių. Jei jau tikrai reikia plėsti kraujagysles tai yra tinkamesnių vaistų kurie nekenkia kepenims ir neįtakoja elgesio.
O tai kad gėrimų gamintojai kabina makaronus pijokams ant ausų neva tai alus gerti sveika, geriantys vyną nepatirs infarkto ir tt. neturėtų stebinti.
Jei nėra tikslo svaigintis tai nėra reikalo ir alkoholį vartoti.
Lietuva yra katalikiška šalis, tačiau tikrai ne vynas yra būdingas. O jei kas jį ir geria tai tikrai ne dėl apeigų. Greičiau tai įtaka klimato, kuriame auga vynuogės, bei tradicijų kaip išlaikyti sultis.

gerimu gaintojai dauh ka gali sakyti, kad parduoti savo preke. o vaistu su alkoholiu irgi yra, kad ir tas pertusinas. nors ir yra vaistu kitu tai paciai ligai gydyti, situ kazkodel neisima is prekybos?
taip iseina dabar, kad net skiesto vyno taure isgerus jau galima save alkoholiku vadint? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo C10H12N2O: 22 balandžio 2015 - 21:12
Manau tikrai liga...ir net labai sunki.., kuri kamuoja labai daug zmoniu.
Atsakyti
Sveikos. Kaip elgtis su alkoholiku? Ar isties leisti gerti kiek tik nori? Ar gerai palikti viena su savim? Ar gerai slept/ismest alkoholi ar ne? Galiteir i Az. rasyti..Siuo metu zmogus Kaune..Ar yra kokiu budu isblaivint? Agresyvokas.
Atsakyti
QUOTE(Kategoriška @ 2016 04 07, 21:20)
Sveikos. Kaip elgtis su alkoholiku? Ar isties leisti gerti kiek tik nori? Ar gerai palikti viena su savim? Ar gerai slept/ismest alkoholi ar ne? Galiteir i Az. rasyti..Siuo metu zmogus Kaune..Ar yra kokiu budu isblaivint? Agresyvokas.

Kol zmogus nematys poreikio blaivytis, keisti gyvenimo buda, tol galit verstis per galva - niekas nepades. Alkoholio slapstymas - vaiku zaidimai. Palikti viena ir leisti pilnai patirti savo elgesio pasekmes.
Atsakyti
Nepades jokie slapstymai. Niekas nepades, kol zmogus nepanores pats atsiskratyti to.
Atsakyti
O ka daryti jei zmogus geria ir zudosi? Jau gydytas psichiatrinej n kartu, jam pripazinta depresija bet vaistu nebegeria. Gerai alkoholi ir kalba apie savizudybe. Ir panasu kad visai vaziuoja stogas. Gal kazkaip priverstinai hospitalizuoti nes savo noru i psichiatrine tikrai nevaziuos...
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 09 23, 20:41)
O ka daryti jei zmogus geria ir zudosi? Jau gydytas psichiatrinej n kartu, jam pripazinta depresija bet vaistu nebegeria. Gerai alkoholi ir kalba apie savizudybe. Ir panasu kad visai vaziuoja stogas. Gal kazkaip priverstinai hospitalizuoti nes savo noru i psichiatrine tikrai nevaziuos...

1. per prievarta niekas nehospitalizuos. Turi buti paties paciento sutikimas. nesu tikras, bet man atrodo, kad per prievarta gali hospitalizuoti tik po nesekmingo bandymo zudytis. bet vel gi sakau, cia nesu tikras, reiketu teisininku klausti.
2. pabandykite kalbetis. itikinti, kad tas jo/ jos gerimas ne kazkoks baubas, o tik liga, kuria reikia gydyti. gal tada sutiks gydytis.
3. kol pats zmogus nesupras ir nepanores mesti gerti, jam niekas nepades.
4. kaip ir su visom priklausomybem. jei metei, daugiau jokiu: " na tik truputi". kaip sakoma, metei ir nebekelk. ne laso. antraip ratas uzsisuks is naujo.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 04 07, 21:17)
Kol zmogus nematys poreikio blaivytis, keisti gyvenimo buda, tol galit verstis per galva - niekas nepades. Alkoholio slapstymas - vaiku zaidimai. Palikti viena ir leisti pilnai patirti savo elgesio pasekmes.

drinks_cheers.gif Tikrai taip. Svarbiausia - nekaišioti pagalvytės ir leisti pasiekti savą dugną. O visokie užglaistymai tik didina problemą.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 09 23, 20:41)
O ka daryti jei zmogus geria ir zudosi? Jau gydytas psichiatrinej n kartu, jam pripazinta depresija bet vaistu nebegeria. Gerai alkoholi ir kalba apie savizudybe. Ir panasu kad visai vaziuoja stogas. Gal kazkaip priverstinai hospitalizuoti nes savo noru i psichiatrine tikrai nevaziuos...

Zinau toki atveja, zmogus nusizude. Psichiatras patvirtino sunkia depresija ir pasake, kad sis zmogus igyvendins savo tiksla, ka ir padare. Jo smegenys buvo paveiktos negriztamai. Nezinau ka jums patart, laikykites!
Atsakyti
Kiek teko matyt ,tik vienetam pavyko atsikelti......
zaibo trenksmas i galva ir gydymas gal ir padetu..... visokie dugnai pasiekti ,gali visai paskandinti
Atsakyti
QUOTE(Kategoriška @ 2016 04 07, 21:20)
Sveikos. Kaip elgtis su alkoholiku? Ar isties leisti gerti kiek tik nori? Ar gerai palikti viena su savim? Ar gerai slept/ismest alkoholi ar ne? Galiteir i Az. rasyti..Siuo metu zmogus Kaune..Ar yra kokiu budu isblaivint? Agresyvokas.

O iš kur žinai, kad jis alkoholikas? Aš su vyru gyvenu dvidešimt metų, jis alkoholio vartoja žymiai daugiau už mane, geria kada nori ir kiek nori. Man tai visai netrukdo, tiesiog, kartais ryte jam būna blogas kvapas iš burnos, o šiaip... Nors, gal jei pradėčiau slėpti alkoholį tai pyktų, nežinau, nemėginau, o kodėl turėčiau?
Atsakyti
QUOTE(Medėja @ 2017 05 26, 13:52)
O iš kur žinai, kad jis alkoholikas? Aš su vyru gyvenu dvidešimt metų, jis alkoholio vartoja žymiai daugiau už mane, geria kada nori ir kiek nori.  Man tai visai netrukdo, tiesiog, kartais ryte jam būna blogas kvapas iš burnos, o šiaip...  Nors, gal jei pradėčiau slėpti alkoholį tai pyktų, nežinau, nemėginau, o kodėl turėčiau?

kad jums netrukdo, nereiskia, kad nealkoholikas lotuliukas.gif Kai zmogus nebegali negerti tai ir priklausomybe...
Atsakyti