Įkraunama...
Įkraunama...

Angelėlis Kevinukas

QUOTE(gabrieliukas @ 2009 12 07, 23:47)
wub.gif
As visada cia,uzeinu kokius 5 kart per diena,paskaitau.Labai liudziu,labai negera man ir taip nelaukiu svenciu,jos bus tokioooos liudnos verysad.gif Sedziu uzsidepresavus,susivelus nieko nenoriu unsure.gif


nepasiduok 4u.gif jam geriau būtų mamytę linksmą matyti wink.gif O ir per šventes jis tikrai jus lydės, jūsų angeiukas, jūsų šeimos sargas smile.gif
Atsakyti
Gabrieliuk 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif Kevinukai mazuti uzdegiau zvakute siandien tau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu Jums,kad aplankot Mazuti Kevinuka ir prisimenat wub.gif
Atsakyti
UZUOJAUTA JUSU SEIMAI IR STIPRYBES JUMS
Atsakyti
gili užuojauta ir stiprybės jums, gerų kitų metų 4u.gif
Atsakyti
gabrieliuk,nors siokio nusiraminimo linkiu per sventes wub.gif
Atsakyti
Gabrieliuk, trūksta man žodžių blink.gif ... o labiausiai gaila dėl to, kad vėl daktarai doh.gif ... jau ne pirma istorija, kai "dėka" daktarų vaikai tampa angelais... liūdna be galo verysad.gif... labai įsivaizduoju, kaip sunkiai tu jautiesi console.gif... neturiu net žodžių, kurie tave nuramintų ar paguostų... turiu vienintelį dalyką - savo patirtį, kurioje taip pat netekau 8 mėnesių dukrytės angel.gif... jei norėsi pasikalbėt, mielai lauksiu tavo a.ž. Laikykis, mamuliuk 4u.gif...
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 12 21, 16:07)
Gabrieliuk, trūksta man žodžių blink.gif ... o labiausiai gaila dėl to, kad vėl daktarai doh.gif ... jau ne pirma istorija, kai "dėka" daktarų vaikai tampa angelais... liūdna be galo verysad.gif... labai įsivaizduoju, kaip sunkiai tu jautiesi console.gif... neturiu net žodžių, kurie tave nuramintų ar paguostų... turiu vienintelį dalyką - savo patirtį, kurioje taip pat netekau 8 mėnesių dukrytės angel.gif... jei norėsi pasikalbėt, mielai lauksiu tavo a.ž. Laikykis, mamuliuk 4u.gif...

Skaiciau jusu istorija,daznai uzsuku paskaityt apie Jusu Mazyte Angeliuke,ji tokia grazuolyte wub.gif
Sunku,labai sunku ,ir kai pagalvoju bus kucios ,kaledos o lekstute viena bus tuscia cray.gif Bet tikiu,kad Musu Mazi Angeliukai mus aplankys ir gal pajusim juos nors minutelei ,ju siluma ,jie juk tokie mylimi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 12 21, 19:12)
Skaiciau jusu istorija,daznai uzsuku paskaityt apie Jusu Mazyte Angeliuke,ji tokia grazuolyte wub.gif
Sunku,labai sunku ,ir kai pagalvoju bus kucios ,kaledos o lekstute viena bus tuscia cray.gif Bet tikiu,kad Musu Mazi Angeliukai mus aplankys ir gal pajusim juos nors minutelei ,ju siluma ,jie juk tokie mylimi  wub.gif

Mylimi wub.gif... mylimi be galo. Kasdien prieinu prie Rūtos nuotraukos, kasdien ją pakalbinu, pabučiuoju, apkabinu wub.gif... uždegu žvakelę... tada gana jauku būna. Tiesiog neužduodu klausimų, kodėl... vienų istorijos vienaip skaudžios, kitų - kitaip... taip pat ir žmonės skirtingai liūdi savo vaikučių. Aš stengiuosi neliūdėti, pažadėjau tą Rūtai, todėl kaskart, kai apima liūdesys, bandau tą pažadą prisiminti... susitaikiau su tuo, kaip yra, dar būdama nėščia, kai sužinojau apie ydą. Aišku, Jūsų atvejis kitas, vieną dieną matote sveiką vaiką, kuris jau atsistoja, kitą dieną jo nebėra verysad.gif... toks staigus šokas blink.gif... matau, Jus aplankys kitas stebuklas pavasarį wub.gif ... labai tikiuosi, kad su juo ir Jūsų skausmas atlėgs... sako, išėjusius reikia "paleisti", o ypač vaikus wub.gif... linkiu Jums to 4u.gif.
Atsakyti
Gabrieliuk, geru ir ramiu jums svenciu 4u.gif
Limour 4u.gif
Atsakyti
Tegul gęstantis Kūčių vakaras primena tai, kas buvo brangiausia, o beauštantis Kalėdų rytas teatneša ramybę, gėrį ir džiaugsmą.

Stiprybes jums per sias sventes. Mano mintys bus su Jumis heart.gif
user posted image
Atsakyti