Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų odos priežiūra

Baigiu savo DOVE ranku krema. Esu juo labai patenkinta, bet gal jus zinote koki dar geresni? Mielai isbandyciau, noriu, kad mano rankos butu svelnios mano svelniausiam kudikeliui.
Atsakyti
Man geriausi tie, i kuriu sudeti ieina glicerinas, kadangi kankina sausoka oda, tai pirkdama krema visada paziuriu jo sudeti. wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 04 23, 10:28)
Man geriausi tie, i kuriu sudeti ieina glicerinas, kadangi kankina sausoka oda, tai pirkdama krema visada paziuriu jo sudeti. wink.gif thumbup.gif

Aš irgi įvairiausius su glicerinu kremukus naudoju.Kažkokio vieno negalėčiau išskirti,nes visi man geri ir rankos švelnios thumbup.gif
Atsakyti
Margarita su saltalankiais. As ir kremus ir net sampuna su balzamu naudoju MArgaritos. Ir nenusivyliau thumbup.gif Remiu Lietuvos gamintojus, kaip sakant wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 23 balandžio 2004 - 10:35
kas norit turet svelnias rankas ir grazius neluzinejanciu nagus : DSD HAND AND NAIL kremas thumbup.gif tik kaina apie 35lt.bet rezultatas nuostabus , kai pabandziau negaliu kito jokio naudot,nes s.... palyginus su tuo.Sarmoj yra ir Kosmadoj,Kristianoj nemaciau.....
Atsakyti
NEUTROGENA thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 23 balandžio 2004 - 11:20
o as rankas tepu ESSEX minkstinamuoju kremu visam kunui. susigeria thumbup.gif po to rankytes svelnios ir minkstos. visai netycia atradau, kad tinka rankoms. pirkau essex babiui skruostukams kad nesaltu, o sau rankoms margarita su saltalankiais. gulejo tie kremukai vienas salia kito, tai kartais ir essexsu rankas pasitepdavau. pajutau,kad labai gerai tinka rankoms. na galvoju cia man vienai taip.
mano vyras kartais papraso rankoms kremo, duodavau tai margarita, tai esexsa. viena vakara paduodu margarita, o vyras - tu man duokit kita krema, tas geresnis wink.gif
tik essexas smirda labai, nes jame nededami kvapai. kai isitrini krema, kvapo nebelieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 23 balandžio 2004 - 11:31
QUOTE (manu @ 2004 04 23, 11:30)
o as rankas tepu ESSEX minkstinamuoju kremu visam kunui. susigeria thumbup.gif po to rankytes svelnios ir minkstos. visai netycia atradau, kad tinka rankoms. pirkau essex babiui skruostukams kad nesaltu, o sau rankoms margarita su saltalankiais. gulejo tie kremukai vienas salia kito, tai kartais ir essexsu rankas pasitepdavau. pajutau,kad labai gerai tinka rankoms. na galvoju cia man vienai taip.
mano vyras kartais papraso rankoms kremo, duodavau tai margarita, tai esexsa. viena vakara paduodu margarita, o vyras - tu man duokit kita krema, tas geresnis wink.gif
tik essexas smirda labai, nes jame nededami kvapai. kai isitrini krema, kvapo nebelieka.

Tai vat, kad essex baisiai smirda negaliu as jo naudot, erzina mane tas kvapas, siaip butu tikrai neblogas.
Atsakyti
As naudoju LES Karites su sviestmedziu,man jis super thumbup.gif thumbup.gif ir turiu margaritos su glicerinu,kuris labai irgi geras thumbup.gif
Atsakyti
O man labai geras Zepter firmos kremas rankoms, tiesiog thumbup.gif ir labai svelniai skaniai kvepia..
Atsakyti
Savlon (gydomasis kremas) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif padeda net ziauriai sukerdijusioms ir nuo darbo nuvargusioms rankoms
Atsakyti
As naudoju krema su glicerinu.
Atsakyti